Та_все_ок_будет• 04 декабря 2022
Полип матки, посоветуйте врача в Киеве
Посоветуйте пожалуйста хорошего врача в Киеве, нужно удалить полип и назначить лечение
Мій не такий• 04 декабря 2022
Лікування по результатах гістероскопії призначають.
І порада, обов’язково просіть, щоб на запалення матеріал видалений подивилися.
Бо якщо воно давнє і хронічне, то тільки так його виявити і можна
Але при видаленні поліпів не дивляться без прохання на таке. Просто вид поліпа визначають і все
Мій не такий• 04 декабря 2022
Лікаря в Києві в 3 пологовому можу порадити. Але він тільки хірург. Робить добре.
Лікування мені зовсім інший лікар призначав після додаткового обстеження ще
Та_все_ок_будет
• 04 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
Напішить будь ласка і хірурга і Гинеколога.Дякую
АсобеннАя• 04 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
А без гистероскопии нельзя его лечить ?
Мій не такий• 04 декабря 2022
Ответ дляАсобеннАя
А без гистероскопии нельзя его лечить ?
Кого його? Запалення чи поліп?
Запалення можна. Поліпи тільки видаляють в більшості випадків
АсобеннАя• 04 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
Кого його? Запалення чи поліп?
Полип. И его причину.
Обязательно перед лечением брать полип на анализ?
Мій не такий• 04 декабря 2022
Ответ дляАсобеннАя
Полип. И его причину.
Поліпи вилікувати не можливо зазвичай. Видаляти тільки.
Видаляють за допомогою гістери.
Потам видалений матеріал віддають на гістологію. По ній визначають який поліп і чи треба лікування, бо вони рідко, але і злоякісні можуть бути
І поліпи не лікують, їх видаляють Лікують причину їх появи. Це або запалення матки або гормони
Видаляють за допомогою гістери.
Та_все_ок_будет
• 04 декабря 2022
Ответ дляЖонДуан
Соболевська, Поділ. 6т мені коштувало у приватній клініці.
Дякую
Солнечный зайчик• 04 декабря 2022
Закордонец Роман, больница на Красном Хуторе. Делала у него гистероскопию в сентябре, очень довольна. 5700 грн в кассу. Везде ремонт, условия шикарные, после операции вкусненько кормят первым и вторым. Но обязательно возьмите с собой воду, потому что попить почему-то не дали.
Солнечный зайчик• 04 декабря 2022
Дополню: анализы сдавала заранее по направлениям от семейного врача
АсобеннАя• 04 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
Видаляють за допомогою гістери.
Спасибо. А гормоны это нехватка женских и перебор мужских?
А может воспаление матки не показываться на УЗИ или по анализам?
Та_все_ок_будет
• 04 декабря 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Спасибо 🙏
Мій не такий• 04 декабря 2022
Ответ дляАсобеннАя
Дисбаланс може бути будь який в гормонах.
Узі ніколи запалення і не показувало.
І аналізи часто не показують, якщо запалення не свіже.
Хронічне показує тільки біопсія або гістологія.
Все інше часто в нормі
Узі ніколи запалення і не показувало.
Все інше часто в нормі