наш Кирилл Сазанов говорит .потом Латыгина и Фейгин на 24 канале нашем и еще кое-кто.
Ответ дляAlice_Sherman
Муж военный я так понимаю, но не на передке. Наверное муж тоже не на 2000% уверен зайдут/ не зайдут.
Если б знал 100% сам бы ее уже с детьми отвёз к родителям в безопасное место.
я не ведусь на ці балачки-кум брат сват .мені потрібно чути і бачити відео.оце ще так сяк .
Ответ дляAlice_Sherman
Муж скорей всего тоже Фейгина посмотрел)) если он вообще существует, муж тот
Alice_Sherman• 05 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Т.е. муж-военный ей по секрету сказал, а она ему не поверила и прямиком на форум разносить и уточнять эту инфу? Я вас правильно поняла?
Вы так бьетесь в истерике от тем, автора сразу в зраде обвинять, руку эрэф ищите.
Я никак не понимаю какой резонанс от темы в обществе будет?
Это как пук в вечность.
Прочитало 150 женщин, 120 не поверило и нашло зраду, 30 засомневались и собрали вещи.
Ну в украинском обществе ничего не изменилось, государственный уклад не рухнул, Зеленский на месте.
Чего вы так переживаете? Ну поговорили женщины и разошлись уроки проверять и ужин готовить.
Это как пук в вечность.
Ответ дляAlice_Sherman
Это как пук в вечность.
Вы очень плохой психолог, все выводы мимо. Какая истерика?! Я сплю уже практически..чего и вам желаю
Ответ дляNat-li
Кому стыдно? Я должна знать всех бойцов с 0 и целыми днями их читать в соцсетях?!
Вон один предсказатель уже напредсказывал на прошлой неделе 90% массированный удар, что тут пол форума в прединфарктном состоянии были и шо??
На етой неделе будет пн. вт.сегодня прочитала.
76 +24 ракетоносителя в море,.
Angelika93• 05 декабря 2022
Ответ дляСтепановааня
⚡На території Білорусі триває накопичення союзного угрупування військ противника. Українські військові готуються дати ворогу відсіч.
Командувач ОС ЗСУ генерал-лейтенант Наєв наголосив, що у випадку агресивних дій противника з Півночі – реагування наших воїнів буде миттєвим.
Ну, так союзні війська. Ви читати вмієте? Рашисти там, а не бульбаші.
Ответ дляNat-li
А там где вы прочитали случайно не написали, что оте 76 до нас никак сейчас не смогут долететь?
Нет, подробностей не било, но ета инфа от оф.представників, жіночка така, вона постійно інфу дає.
А чего не долетят?
Я уже прям трохи потухла(, как то страшновато....
А чего не долетят?
Ответ дляagata116
А чего не долетят?
Понятно)
В очередной раз убеждаюсь, что тг-каналы для нашего потребителя-зло...
Потому что они в Средиземном море. А что это значит-поищите инфу сами.
Ответ дляagata116
А чего не долетят?
наше пво їх почавить.
Ответ дляNat-li
Понятно)
я вас прошу вже годину-дайте джерело ваше за цю білорашку.що ви знаєте.
Ответ дляSara-a
Автор
А сколько вам платят за раскачку народа ?
То у вас супер новости , то все пропало и белорашка наступает
150 акков и не в бане
Однако
150 акков и не в бане
Однако
я з матрьошками не спілкуюсь.вибачте.
Ответ дляNat-li
Понятно)
напишіть в двух словах,якщо не маєте джерела,ваш погляд який на сьогодення по цій білорашці?
Ответ дляNat-li
Понятно)
Я сильно і не вірю, але всі кругом кажуть про це, ну і я що б не відставити, почитую.
Є офіцвйні в мене, але там малувато інфи.
Ответ дляСтепановааня
ще раз .сазонов -уважно послухайте!!!УВАЖНО!говорить що взимку!!!це людина з фронту.також в темі НАШІ НОВИНИ ПО ТЕЛЕБАЧЕННЮ.також латиніна ця фейсбук .ще якісь джерела я давала.не потрібно лінуватися а почути що говорять вони,але жданов...він мені подобається але повністю заперечує .принаймні що там є ударне угрупування.корочше-одні кажуть одне а інші друге.але тут була інфа від дівчини з авою зеленої відьми.вона розумна і в неї є інфа.
Автор, вчора чи позавчора, не пам’ятаю, була тема про дівчину з Волині наче чи звідкись з півночі, то ви там впевнено на неї напирали, що вона нагнітає і від розвідки такої ініормації немає. Я не розумію, пройшло пару днів і ви геть повністю інше пишете, ви ж писали, що нічим наступати. І тут на тобі😬😬
Ответ дляSara-a
Так вы ж и есть матрешка на зарплате
Ипсо по простому
не судіть всіх по собі
Ответ дляЧитака
ще раз .новини на сьогодення!відео і джерела в темі.ще раз-жданов говорить те що я писала раніше.він переконаний що немає ударної сили для наступу.це раз-але наше тв новини сьогодні видали інше.і сазонов і фейгіни з латигіною.тобто виникають протиріччя .прошу дівчат,дати свої джерела,а не кум-брат-сват
прошу інформації не з раша каналів.а тільки від наших.і тиша..
Ответ дляСтепановааня
Ну моє джерело - батько подруги на тому напрямку. Ситуація найбільш серйозна за весь час, але ми більше ніж готові. Самі розумієте, що телефоном він багато їй не скаже. Родина подруги тут (ЗУ), нікуди не тікають.
Апельсишка• 05 декабря 2022
Ответ дляAlice_Sherman
Вчера тут тема была от девушки с Чернигова. Тоже муж военный сказал собраться и выезжать.
Ага,такой самой истерички,как и авторша в этой теме.Нагородила,что Корюковку уже ракетами достали,а такого не было и близко.Утром и дальше истерила,но вещи не собирала,что интересно.
Ответ длявсеЛенаЯ
в мене сестра майже на кордоні.спокійна як удав.4 дітей.
Ответ дляАпельсишка
у кого істерика на ніч?)))
Ответ дляАпельсишка
я вам підніму настрій
Ответ дляЛерусикП
АДМИНЫ! Почему Вы не баните свежие аки разжигающие ИПСО?
Ну действительно, тема ботский вкид !
Задолбали! 9 месяцев все идут, и никак не дойдут. Мне уже кажется война закончится, а бульбаши и дальше будут готовиться идти!
Ну действительно, тема ботский вкид !
це ви довго думали,щоб таке написати
чи у вас методички усі під копірку?