Бубль Гум)• 05 декабря 2022
Моя інтуїція підказує, що
У мене не буде більше стосунків з чоловіками. Звісно, хотілось би, але чомусь є така впевненість. У когось були ще такі підказки? Справдилось?
Бубль Гум)
• 06 декабря 2022
Ответ дляОпля Картопля
Ну от саме цікаве, я думаю наскільки це варіант норми взагалі? В мене немає досвіду сз, з чоловіком познайомилися ще студентами на спільних гулянках, були відносини після розлучення, 3 років, теж в реалі. Але якось я побачила розсилку з сайту знайомств в його телефоні. Звісно не це стало причиною, але осад залишився.
І от я собі думаю, наскільки норм це взагалі паралельно ходити на побачення з декількома ( або як для чоловіка з дікількома жінками), паралельно спілкуватися й т.д?
Бо мені чогось стало від цієї переписки ну жуть як неприємно, от і думаю чи я дуже вже старомодна чи ну його нахрен той сз?))))
Якщо це спілкування або побачення до серйозних стосунків, то нічого поганого в цьому не бачу. Людина придивляється, обирає. Якщо ж вже визначилась, то паралельне спілкування, на мою думку, неприпустиме.
Опля Картопля• 06 декабря 2022
Ответ дляБубль Гум)
Дякую, Вам за відповідь. Буду вчитися, все ж цікавий досвід, бо в мене його якось і не було, занадто довірлива
Бажаю щоб і у вас все вийшло, як вам цього хочеться🤗🤗🤗
Бубль Гум)
• 06 декабря 2022
Ответ дляОпля Картопля
Я така ж довірлива і досвід такий самий) Це просто моє бачення ситуації.
Дякую за побажання
Нехай і у Вас все складеться якнайкраще!
Дякую за побажання
Бабочки в моём животе• 07 декабря 2022
Ответ дляБубль Гум)
Зачем, если все удачно во втором браке?
Адреналина не хватает наверное, эмоций новых каких-то