Бубль Гум)• 05 декабря 2022
Моя інтуїція підказує, що
У мене не буде більше стосунків з чоловіками. Звісно, хотілось би, але чомусь є така впевненість. У когось були ще такі підказки? Справдилось?
Бубль Гум)
• 05 декабря 2022
Ответ длядивчинка
А сколько вам лет? 84?
Рівно в два рази менше)
Отблеск мысли• 05 декабря 2022
Ну, якщо вам 80 років, то може інтуїція і не підводить🤭🤭🤭. В інших випадках 100% помиляєтесь
Бубль Гум)
• 05 декабря 2022
Ответ дляВеселая моль
Ні, нащо ви себе налаштовуєте. Все в вас буде
Не знаю, чогось такі думки.
Веселая моль• 05 декабря 2022
Ответ дляБубль Гум)
Не знаю, чогось такі думки.
Женіть жі думки геть. От так і кажіть - геть. В мене все буде добре.
Бубль Гум)
• 05 декабря 2022
Ответ дляОтблеск мысли
42. Але в душі як підліток.
ПП-шница• 05 декабря 2022
Ответ дляБубль Гум)
Рівно в два рази менше)
Макрон ви вже не станете точно, а от якоюсь Якименко, Пономаренко або ж Козаченко будете точно. Бачу!
Рожайтретьего• 05 декабря 2022
не зарекайтесь
я тоже так думала еще месяц назад
уже успела впрыгнуть в гречку
я тоже так думала еще месяц назад
уже успела впрыгнуть в гречку
Бубль Гум)
• 05 декабря 2022
Ответ дляВеселая моль
Так, але для початку треба для себе визначитись, напевно. Бо і стосунків хочеться, і звикла бути сама, ні від кого не залежати.
Бубль Гум)
• 05 декабря 2022
Ответ дляПП-шница
Дякую
Новопоштинская• 05 декабря 2022
Автор, мені теж 42. І теж маю такі думки. Не уявляю, що в моїй квартирі постійно буде вештатись якийсь чоловік. Я настільки вже звикла бути одна, що не хочу ніяких штанів поруч. В мене є донька і кішка)))))
Бубль Гум)
• 05 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
не зарекайтесь
я тоже так думала еще месяц назад
уже успела впрыгнуть в гречку
я тоже так думала еще месяц назад
уже успела впрыгнуть в гречку
Як? Розкажіть, якщо не важко.
Бубль Гум)
• 05 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Что Вы вообще такое пишете! #рукалицо. Или Вас на СЗ забанили?
Соромлюсь виставляти своє фото на таких сайтах, у мене і анкет ніде немає. І, якщо чесно, то не можу уявити як це ходити на ці зустрічі...
Дело было давно• 05 декабря 2022
Ответ дляБубль Гум)
Не знаю, чогось такі думки.
Мысли материальны. Если вы думаете и верите, что отношений с мужчинами у вас больше не будет, значит их действительно больше не будет.
Зоя Жорівна• 05 декабря 2022
Ответ дляБубль Гум)
Детский сад какой-то
Вредняжка• 05 декабря 2022
А моя интуиция подсказывает, что я стала злой. Постоянно спрашиваю себя, когда это чмо алкоголичное скопытиться
Бубль Гум)
• 05 декабря 2022
Ответ дляНовопоштинская
Я вже думала, що для мене ідеальним був би гістьовий шлюб. Але, якщо чоловік достойний і виникнуть почуття, то захочеться бути разом частіше.
olgabaluta• 05 декабря 2022
Ответ дляБубль Гум)
В смысле? Не понимаете, как ходить на свидание с мужчинами? 🤔
Хвець-тець• 05 декабря 2022
Ответ длядивчинка
А сколько вам лет? 84?
От живу з родичкою їй 82 в неї недавно почались стосунки з членом її книжкового клубу
olgabaluta• 05 декабря 2022
Ответ дляБубль Гум)
Гостевой брак и встречи без обязательств - одно и то же (для мужчины, по крайней мере). Определитесь, чего хотите Вы.
Единая страна!• 05 декабря 2022
Ответ дляБубль Гум)
42. Але в душі як підліток.
Ну так жизнь только начинается
Бубль Гум)
• 05 декабря 2022
Ответ дляДело было давно
А буває так, що чекаєш чогось впевнена, що все буде добре, а воно не складається.
Единая страна!• 05 декабря 2022
Ответ дляБубль Гум)
Вы сами себе противоречите. Вам же хочется отношений
Дело было давно• 05 декабря 2022
Ответ дляБубль Гум)
Во что вы верите и о чём думаете, то и получаете.
Бубль Гум)
• 05 декабря 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
Детский сад какой-то
Чому? Не всі можуть легко і невимушено спілкуватись з незнайомими людьми, тим більше з чоловіками.
Единая страна!• 05 декабря 2022
Ответ дляБубль Гум)
Скорее наоборот. Лучше ждать, что все сложится и тогда так и будет