fedoroff-93b5• 07 декабря 2022

Весной-летом наша победа и конец войны. Вы верите в это?

Данілов натякнув, коли ЗСУ зайдуть у Луганськ, Донецьк і Севастополь

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов натякнув, що взимку Сили оборони можуть мати серйозні успіхи у звільненні українських територій. Він додав, що весна стане українською в деокупованих Донецьку, Луганську та Криму.

Відповідною заявою Данилов поділився в Twitter. Він нагадав про Зимовий похід армії УНР, який розпочався 6 грудня 1919 року
Tammy21• 07 декабря 2022
Ответ дляReNITA
Желаю вам повзрослеть, хотя уверена уже поздно)) 😘
Ох. Это хуже, на порядок. Отсылка к инфантильности изначально не самая эффективная и удачная. Давайте ещё раз. Поможем вам заточить зубы.
Nature is a miracle• 07 декабря 2022
Хочу верить.
местная• 07 декабря 2022
Ответ дляfedoroff-93b5
Обсуждения на форуме матрешек ВУМЕН РУ-’ой все тааак подорожало,экономим,нет работы,денег ни на что не хватает,кредиты не чем платить,ну что за зарплаты мизерные’..обсуждение НА СОВЕТЧИЦЕ-’девочки где зимуете в Испании или Португалии?А как там счас погодка в Париже?ой мне Лондон не зашел..переезжаю в Милан’.....
Мені більше подобаються теми, де українки в Україні радяться який айфон краще купити чи квартиру в якому жк. Матрьошки в шоці.
Dark_Yasna• 07 декабря 2022
не верю, как бы не хотелось.
Julli_kh• 07 декабря 2022
Ответ дляStar39
А вот путин сегодня заявил, что это все надолго...

’Что касается длительного процесса результатов СВО, то, конечно, это длительный процесс может быть’
Так он заявлял что Херсон навсегда с росией. Значит, скоро закончится.
Екатерина27• 07 декабря 2022
Нет, не верю. Реальные сроки еще год-полтора.
автор fedoroff-93b5 • 07 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Круть. А ще в даркнеті рашинці обговорюють де купити український паспорт не по драконівським цінам
у россиян только 20 проц есть загранпаспорта,половина из этих 20ти турции -египты каталась в кредит-рассрочку)))о визе в ЕС-им даже и не мечтать в этой жизни,дальше челябинска народ мир не видит.хит у них на фотках авах-это поездка в мацкву и сфоткаться возле этих трех небоскребов как они там москва сити.типа оййй я в маскве я звезда..и ручкой так помохала.но в москве работы нет.а кто находит=оренда большая.квартирку снять это надо толпой жить а плюс пожрать.
JuliaGluhenko• 07 декабря 2022
Ответ дляZir-K
Удалено администрацией...
Наша или ваша?Ни слова о войне ни в одном посте.
Кто войну устроил в Украине?Как там матрешка пирогова?Все хорошо?
Zir-K• 07 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
УНІАН
Смех без причины признак
JuliaGluhenko• 07 декабря 2022
Ответ дляZir-K
Да да да
Кто не с вами тот матрёшка

К сожалению не так
Какое точное описание.Зачем Украине матрёшки?
lilu1990• 07 декабря 2022
Ответ дляZir-K
Смех без причины признак
Признак того, что общаешься с теми, кто верит униан. И в принципе верит информации, вынесенной в публичное пространство во время войны
Nezabydka-2365• 07 декабря 2022
Конечно верю. Только не 2023 года
Fany• 07 декабря 2022
Ответ дляfedoroff-93b5
Кимберли пушич, ты?
Zir-K• 07 декабря 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Да хватит видеть во всем зраду

Наша страна, Украина разваливала оборону и питала коррупцию с первого дня независимости и до сего дня.

Было бы по другому - никто бы не напал бы
JuliaGluhenko• 07 декабря 2022
Ответ дляZir-K
Лицом к лицу лица не различить
Большое видится на расстоянии
Корчевникова пригласите в тему или боря занят пока целованием расейских икон между ног расейских солдат?
Так боря выйдет?Гойда!
lilu1990• 07 декабря 2022
Ответ дляZir-K
Да хватит видеть во всем зраду

Это у Кучмы и первого президента, уже не помню фамилию, спросите, какого они все просра*ли
Zir-K• 07 декабря 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Вы не Украина и я за то чтобы звучала пусть горькая но правда и не дебильные лозунги.

Не сможет страна вычеркнуть думающих объективных людей в пользу безмозглых радостных троллей переехавших якобы в `сэло на парному молоци до груби´
Playland• 07 декабря 2022
Я вірю
автор fedoroff-93b5 • 07 декабря 2022
10 хороших новин 6 грудня

👉🏻Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Верхньокам’янське, Бахмут, Андріївка, Яковлівка, Соледар, Курдюмівка, Красногорівка Донецької області. Крилаті козаченьки і ландшафтні дизайнери своєю чергою очистили землю від 16 скупчень лаптів, двох позицій зеніток, пункту управління і складу боєприпасів

👉🏻Додому повернулися ще 60 українських героїв: ЗСУ, Нацгвардія і прикордонники.

👉🏻 Ви не повірите, але легендарні українські безпілотники-курці, які вже встигли відмітитися на аеродромах у Ростовщині та Енгельсі тепер зачекінилися на Курщині. І знову на аеродромі, де загорівся нафтонакопичувач.

👉🏻А вирішивши, що на Курщині вже нема чого ловіть, безпілотники завітали і на Брянщину, на огоньок. Ну а оскільки Брянщина зараз якась така особливо без огонька, то запалили його самі на комбінаті «Слава», вибухнувши за три метри від резервуарів з дизельним паливом. Так шо комбінат тепер може сміливо називатися «Слава Україні». А після якого небудь наступного візиту – і «Смерть ворогам»
Ходіть і озирайтеся, уйоб..и. По всій своїй країні-200, до кінця свого жалюгідного життя тепер ходіть, озирайтеся і бійтеся.

👉🏻 Депушкінізація у Дніпрі. З міста приберуть пам´ятники Пушкіну, Горькому і Ломоносову, але що особливо ржачно – їх перенесуть на територію комунального підприємства «Зооконтроль». І там, у якомусь глухому закутку, обісцяні собаками вимушених переселенців, вони припадатимуть пилом принаймні до кінця війни.

👉🏻Під час обстрілу донецької абізянської республіки задвохсотилася відома абізяна – організаторка антиукраїнських мітингів, «депутатка парламенту ДНР» Марія Пирогова. Хрусткого тобі пакета, паскудо.

👉🏻 У Новошахтинську Ростовської області – своя атмосфера, там закамуфльований дезертир з кулеметом розстріляв мусора, коли той зі своїм стадом прочісував лісосмугу, і вшився.
Янукович, кивни якщо це ти. Здавайся. У тебе буде хороша камера з відром під кришкою, макарони і апельсінка на новий рік, але це не точно😂

👉🏻Кіберфахівці ЗСУ вирішили, що розсилати листівки – це вже застаріло, тому розмістили привітання зі святом від Залужного та Зеленського шо бл..ть, не те «Зе» на яке ви очікували? з Днем ЗСУ на сайтах «Росводоканалу. Краснодар» і абізянської «Донецької залізниці». Подейкують, насраної цегли вистачить, щоби скласти цілого свинарника.

👉🏻Виявляється, створюючи Олега Царьова, природа вирішила зробити ще і демоверсію. Ця демоверсія на ім’я Міша, намагалася, поки Олежика додушує у Криму зелений змій, організувати вибухи на Дніпропетровщині. Але у травні попався і тепер сяде на 5 років. Сильно проситься на обмін. Бідний Медведчук, йому скоро нема чого їсти буде у Ялті😂

👉🏻Говард Баффет, старшенький Воррена Баффета, купує для нас генераторів великої потужності на $30 млн. Перша партія прибуде до України вже наступного тижня. А, ще Нідерланди виділили 26 надпотужних трансформаторів, запчастини та обладнання, а польське міндовкілля - 42 км кабелю, 259 трансформаторів, обмежувачі потоку, роз´єднувачі.

І знаєте, дуже приємно це писати зараз, під час повітряної тривоги. Ми правда країна генераторів проти країни дегенератів, це дуже влучний жарт. Ми приготуємо святковий стіл, нехай і з легким ароматом гасу. А вони вже у пітьмі і це навічно😈
З Днем ЗСУ, друзі. Воїни, якщо ви це зараз читаєте – дякую за життя.
Zir-K• 07 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
А остальные невиноватые?)
Света_lana• 07 декабря 2022
Ответ дляOksuchakr
У меня ещё весной было ощущение, что минимум до нового года , а точно до весны.
Помню все говорили про это лето или осень , а у меня вот какая-то уверенность , что март - апрель 2023
Мне снилось что все закончится до 8 марта, жду
lilu1990• 07 декабря 2022
Ответ дляZir-K
А остальные невиноватые?)
Эти просра*ли основной потенциал.
JuliaGluhenko• 07 декабря 2022
Ответ дляZir-K
Да хватит видеть во всем зраду

Нет,у меня иное мнение.Хватит переводить стрелки ,ссори за сленг,на одну только оборону.Этот #####тый сосед напал бы все равно на мою страну.
Inna_ya_krasivaya• 07 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
А ще тисячі зниклих без вісти. А зниклі безвісти - це у 70% вбиті, тіла яких неможливо забрати і 30% - полонені. Читаю Бутусова, а також підписана на воінів, які безпосередньо там знаходяться. В бахмуті страшна м’ясорубка.
почему р-сня так вцепилась в Бахмут?
Еленнн• 07 декабря 2022
Ответ дляLvivLady
Не вірю...
Дівчатка, цей дощ надовго
на превеликий жаль,таке може бути,як би нам не хотілося закінчення цього всього.. Рашиків накрутили до стану зомбі, та й останні новини -що там створюють загальну базу для мобілізації всіх,хто шевелиться, -якось не радують... Але те,що нам дають зброю - це впевненність,что ми відіб’ємся від них.. Ну хоч щось добре.
Zir-K• 07 декабря 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Чего он на КНР не напал?
lilu1990• 07 декабря 2022
Ответ дляInna_ya_krasivaya
почему р-сня так вцепилась в Бахмут?
Не русня, а Вагнер.
Inna_ya_krasivaya• 07 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Не русня, а Вагнер.
так почему? чем им он так важен?
lilu1990• 07 декабря 2022
Ответ дляInna_ya_krasivaya
так почему? чем им он так важен?
Логику русни понять невозможно. Сорри, таинственная русская душа.
соняшка• 07 декабря 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
К чему эта провокация?К вашему сведению,и этот сайт русня отслеживает.
какая провокация? человек пишет о дефеците бензина, какого нет /всепропало - наше все/