Уси-пуськи• 07 декабря 2022
Розповідати чи ні?
Зустрічаюсь з віійсковим, пів року, по змозі приїздила до нього, чи він до мене. Всі стосунки на відстані і в переписках. В мене є дитина, я старша за нього. Ось і трапилися дві полоски. З одного боку я його дуже кохаю, дитина від коханої людини… з іншого війна, його вік. Вже тиждень не знаю казати чи ні (
Уси-пуськи
• 08 декабря 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
І що відповів?
Відповів
В смислє , такого бути не може
ЖенаАйтишнеГа• 08 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Відповів
В смислє , такого бути не може
Да уж...
Що робить будете?
Мамулька• 08 декабря 2022
Ответ дляБелочкой зови
Теж залетіли з чоловіком, мені 38, йому 46 було, сумнівалася капець, старшим 11 і 12, чоловік дуже хотів, тому таки родила, хоча про дітей я так само як і ви думаю, це не моє.....
Зараз нашій малявці восьмий місяць, зовсім інші враження, обоє премося, душа мліє
Навіть, не думала, що так буває, блін
Все по іншому відбувається, якась терпимість свята чи що
Але ми працюємо дистанційно, я в декрет не пішла, зменшила собі навантаження і все, старші теж поки дистанційно, купа народу і маські немає часу плакати
Навіть, не думала, що так буває, блін
У вас інше. Ви з чоловіком-родина.
А хлопець 23 р. ’потрахував’ тітоньку, мабуть,і наміру не мав з нею сім´ю складати...
MacOS-ница• 08 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Відповів
В смислє , такого бути не може
Будемо сподіватись, що в нього шок. Але пізніше він напише що хоче щоб ви народили йому дитинку
Уси-пуськи
• 08 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
Краще б він промовчав , це все було записано на відео , я не тільки прочитала , але і побачила і почула . В мене амнезія станеться ? Ні .
Прив’язувати когось дитиною , заміж по зальоту , та ну такоє …. Ні , фу .
Уси-пуськи
• 08 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
А то що він написав :
Нє, ну от ти не вчасно з цим)
Пишу : ок
Відповідь : ну нічого)
Нє, ну от ти не вчасно з цим)
Пишу : ок
Відповідь : ну нічого)
Уси-пуськи
• 08 декабря 2022
Ответ дляМамулька
У вас інше. Ви з чоловіком-родина.
Але гарно про це трусив мені , як то так
Звездолётчица• 08 декабря 2022
Автор, кидайте його і шукайте нормального чоловіка. На майбутнє, не лягайте з усіма до ліжка без захисту.
Пульт от линолеума• 08 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Сколько же в теме не прочитали, что был презерватив
Кнопкотык• 08 декабря 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Только не по инструкции
Пульт от линолеума• 08 декабря 2022
Ответ дляКнопкотык
Только не по инструкции
О, да, советчицаааа ))) Сначала куча советов и неодобрений, что незащищённый секс. А теперь ещё и не по инструкции пользовались
Белочкой зови• 08 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
А то що він написав :
Нє, ну от ти не вчасно з цим)
Пишу : ок
Відповідь : ну нічого)
Нє, ну от ти не вчасно з цим)
Пишу : ок
Відповідь : ну нічого)
Дур@к, просто так не сталося
Знаю випадок, схоже, тільки не військовий, аборт, потім одружилися і через 2 роки трагічно помер.... була б дитина, а так нічого не залишилося
Автор, сподіваюся, ви вже викреслили його із списку своїх контактів після такого, аборт - це не гріх, шукайте надійного, а не ось таке; така любов у нього, що цим показав свою недовіру.....
Навіть, обговорення не було, сумнівів, а грубо в лоб - не вчасно
Кнопкотык• 08 декабря 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Ну почитайте ответы автора
Пульт от линолеума• 08 декабря 2022
Ответ дляКнопкотык
Ну почитайте ответы автора
Так читала. И вряд ли так специально произошло «не по инструкции». Детский сад какой-то
Кнопкотык• 08 декабря 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Ну а она чем думала? Ладно мужик делал все как ему удобно,ну и рассчитывал что если женщина постарше,то уже с опытом как решать проблемы и хочет просто получить удовольствие с молодым,а не рассказать,теоретически,его маме ,что если что с ее сыном,то претендент на наследство уже есть
Пульт от линолеума• 08 декабря 2022
Ответ дляКнопкотык
Анка-пулемётчица• 08 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Відповів
В смислє , такого бути не може
І шо далі?
А чого не може бути?)
Він стерильний?)
А чого не може бути?)
Він стерильний?)
Уси-пуськи
• 08 декабря 2022
Через час став мені присилати поцилуйкі , ну блін , ну як … все вирішили ? Можна мені далі відео з поцілунками і сердечками слати … ппц просто
ЖенаАйтишнеГа• 08 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Відео якого змісту?
Кнопкотык• 08 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Типа с ребенком все решили,но он готов встречаться дальше
Уси-пуськи
• 08 декабря 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Відео якого змісту?
Шле мені воздушні поцілунки 🤦♀️
ЖенаАйтишнеГа• 08 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Шле мені воздушні поцілунки 🤦♀️
Мда, дитя воно само ще
Мамулька• 08 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Ну ви ж повинні були розуміти ,що в нього гормони грають,він вам що завгодно скаже.
Я в таких темах завжди проти аборту,хоч в 40,хоч в 18... Але в вашому випадку.... Якби можна було відмотати назад... Коротше кажучи,я вам не заздрю ... Вам одній приймати рішення,але хай все вирішиться якнайкраще...
Белочкой зови• 08 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
фу
мля, яким же треба бути цинічним.... через годину.... типу ви вже за годину все вирішили.... відійшли чисто фізично і головне - забулися.......
Неугомонная• 08 декабря 2022
Ответ дляПульт от линолеума
І одягали його до ПА? А не під час?
Неугомонная• 08 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Шле мені воздушні поцілунки 🤦♀️
То написав щоб аборт робили чи як? Чи вже щасливий?
Уси-пуськи
• 08 декабря 2022
Ответ дляНеугомонная
Нічо взагалі про це
Йому все це странно
MacOS-ница• 08 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Дуже не приємно, але й дитинку шкода втрачати. Ви звісно ж, вирішуйте самі, та, будь ласка, добре все обміркуйте