Уси-пуськи• 07 декабря 2022

Розповідати чи ні?

Зустрічаюсь з віійсковим, пів року, по змозі приїздила до нього, чи він до мене. Всі стосунки на відстані і в переписках. В мене є дитина, я старша за нього. Ось і трапилися дві полоски. З одного боку я його дуже кохаю, дитина від коханої людини… з іншого війна, його вік. Вже тиждень не знаю казати чи ні (
Пэрисхилтонша• 10 декабря 2022
А я хочу підтримати автора.
Відчувалося ж, що вона очікувала іншого, іншої реакції.
Так він вчинив чесно зараз. Але не чесно в цілому.
Знову ці розбиті надії, знову зневіра, смуток, і проходити через вибір насамперед жінці, а не оцьому...
Будьте мужньою, авторе! Ви сильніша за нього!

Булку Дай• 10 декабря 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Знакомая в 39 вышла за 24летнего. Как-то живут, сыну уже 24 года. Никто не бросил никого. Был бы жив и цел.
Т.е. ей 63, ему 48 и живут душа в душу? Не верю!
автор Уси-пуськи • 10 декабря 2022
Багато хто тут написав , він просто її ахав без планів і тд .
Це було не так …
В нас були відносини , ми кожну вільну хвилинку проводили разом , завжди на зв’язку . Якщо не написала добрий ранок , вже була паніка , ти де , все ж нормально ) була романтика , були квіти , подарунки , він мені - я йому . Останній його подарунок це браслет з половинкою сердця , інша половинка у нього на житонє .
Він знайомий з моїми друзями , донькою , заочно з мамою і татом .
Його батьки також знають про мене , передають мені вітання , чекали відпустку щоб з’їздити до нього у гості . Коли я спитала в якості кого він мене повезе казав в якості майбутньої дружини .
Різницю в віці ні він , ні я не помічаємо , нам добре разом. Ми ж не тільки спимо , в основному це спілкування .
Він часто казав про дітей , про якісь події , наприклад дивись в цьому ресторані є кімната мами і дитини і пелінальні столікі .
Я дійсно не очікувала такої реакції . Я була впевнена що буде пропозиція , тому що ще місяц тому якось в розмові він спитав розмір .
Я дійсно не розумію таку поведінку , таку істерику , таку відмову від даного факту …
Він ба два дні дома і все на що він додумався це напитися , розповідати мені як йому не радісно , як це все не вчасно , як це все не потрібно , а потім коли допився почав співати мені пісні і слати відосікі з поцілунками і сердечками …
Я проревіла до часу ночі , а він мені з 22 відповідав тупо я тут і все . Я не витримала в сказала що сама булу вирішувати свої проблеми , в ранці він мені написав : тю , до чого це ? Ти на роботі ?) а потім почав розповідати як він йде гулять з сусідськім пацаном запускати дрона . Вот як так ??? Амнезія ? Тупість ? Чи відмороженість ?
Він не зникає , питає як я себе почуваю , але потім починає істерику .
Стадія отріцанія і все , здіигів немає далі ((((

Що я ? Я морально розбита , я ридаю постійно
автор Уси-пуськи • 10 декабря 2022
Після його вчорашнього пририваємо ? Я після його істерики тричі спитала : пририваємо ? І по цей час тиша про це .
автор Уси-пуськи • 10 декабря 2022
Він реально хоче щоб я самостійно прийняла це рішення і залишитися з чистою совістю
автор Уси-пуськи • 10 декабря 2022
В це я про моральний аспект проблеми , походу і фінансовий теж буде на мені , щоб совість до кінця була чиста … і далі мені ссяти в уши і слати поцілунки .
Малинка• 10 декабря 2022
Ответ дляБулку Дай
Я знаю пару с разницей в 14 лет. Старший ребенок уже в старшей школе, разводиться не собираются, 3 детей.
Булку Дай• 10 декабря 2022
Ответ дляМалинка
Какой возраст пары? Чем дальше, тем больше разница заметна и неуместна.
Ну вот Вы можете представить 48-летнего мужчину и 63-летнюю женщину вместе? Я нет.
Малинка• 10 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Скажите: нет! И посмотрите что дальше будет делать.

Помилуйте мадам• 10 декабря 2022
Якщо , зробите те що він пропонує ... Готові з ним продовжувати стосунки?
Думаю, ні.
Напишіть йому це. Хай добряче подумає. І те , що Вам страшно так як і йому. Інакше не було б істерики .
Ви двоє приймали в цьому участь, чому це тільки Ваша проблема?

Я хочу дуже Вас підтримати. Хоча зараз Вам не уявляю як. Все буде добре.
Разгуляшка• 10 декабря 2022
Автор, можно вопрос, почему когда случилась авариям презервативом, не обсудили вариант возможных последствий? И если не все стороны готовы на последствия, существует же экстренная контрацепция
А у нас макарошки• 11 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Це було не так …

Він ще просто незріла дитина.
І те що він на війні - не показник. Ур може бути бажанням проявити героїзм,або пограти у войнушки,прости господи,але не зрілим рішенням.
А в ситуації з вами проявив свою суть
Червона калина• 11 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Це було не так …

Он молодой инфантил. Вы надеюсь нет.
Все знаю вдоль и поперек )• 11 декабря 2022
Ответ дляБулку Дай
Ну она красивая как Лариса Гузеева и по психотипу она взрослая такая очень трезвая, еврейка, все просчитано всегда. Он весь в работе, она дома. Про душа в душу нуууу еврейки они живут умом.
Ответ дляУси-пуськи
Це було не так …

Моя знайома про яку я пишу спершу родила аборт а вдруге коли завагітніла то вже з рухом до носа в загсі була. Не знаю як дойшли чому пізно так, його мама сильно проти була, спілкування без прощення й досі. Але все ок бо вірні один одному і скрізь разом. Треба розмовляти, осознано все має бути. Не інфантильної. Жити розумом це правильно. Але мій шлях- коли вже була база народжувати то безпліддя виявилось. Стільки років боялась залетіти, а виявилось можна було не перейматись.
Гріх радити комусь обірвати вагітність.