Уси-пуськи• 07 декабря 2022

Розповідати чи ні?

Зустрічаюсь з віійсковим, пів року, по змозі приїздила до нього, чи він до мене. Всі стосунки на відстані і в переписках. В мене є дитина, я старша за нього. Ось і трапилися дві полоски. З одного боку я його дуже кохаю, дитина від коханої людини… з іншого війна, його вік. Вже тиждень не знаю казати чи ні (
Котенок аки рысь• 07 декабря 2022
Ответ дляЗамыленная
Дівчата які ж ви злі... ніхто толком нічого хорошого не написав, всі нагнітають
Яке ви маєте право вирішувати долю дитини? А якшо автор начитається цього брєду і зробе аборт?? Діти не приходять в наше життя просто так!
Мені часто здається, що це пишуть жінки, які не зважилися самі, зробили аборт і тепер підштовхують інших робити те саме.

Мексиканочка• 07 декабря 2022
Ответ дляПожарник
Я б дитину хотіла народжувати з чоловіком, а не з його батьками.

А якщо пообіцяють допомагати і не дотримають слово?

Шо тоді робити?
В суд на них подати?
Чи розписку с них взяти?
В идеале, расскажите, конечно, потом зарегистрируйте брак, если нормальный мужик...
Ламборджини• 07 декабря 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Вам ладу выдали за вашего?
Или до сих пор звездят, что он безвести?
Заднюю даёте, вы от главной темы не уходите. Гарантии даёте?
Анка-пулемётчица• 07 декабря 2022
Ответ дляЛамборджини
Путин вам даёт- верьте ему!))
Пліткарка Соллі• 07 декабря 2022
Ответ дляЗамыленная
А чого ви вирішили шо їй має бути важко?? І чого батька одразу списуєте? Може він буде радий і все в них буде окей
Я его не списываю. У него все будет отлично. Просто не верю, что молодому парню нужна женщина бальзаковского возраста для создания семьи.
Котенок аки рысь• 07 декабря 2022
Ответ дляПліткарка Соллі
Та чого бальзаківського? Бабка
автор Уси-пуськи • 07 декабря 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Вы хоть какое-то включите.
И не толкайте автора на глупости, идти там к чьим-то старикам о помощи просить.
Ну які старики ? Мамі 46 років …
автор Уси-пуськи • 07 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
это новость не для мамы, а для вашего возлюбленного.
Не надо все складывать вместе.
Не складаю , то така в мене іронія
Котенок аки рысь• 07 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Ну які старики ? Мамі 46 років …
Скажіть йому, обоє батьків мають право знати. А життя полосате. Завтра буде ліпше. І в вас вже є дитина. Роздумувати вбити її чи дати життя? Ви зможете жити після цього? Забути ?

Пліткарка Соллі• 07 декабря 2022
Ответ дляЗамыленная
То-есть молодой человек будет рад, только окончив институт повесить на себя зрелую женщину, видевшую жизнь, с чужим подростком и новорожденным?
Котенок аки рысь• 07 декабря 2022
Ответ дляПліткарка Соллі
Вам особисто яке діло? А може буде.
Разгуляшка• 07 декабря 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Та чого бальзаківського? Бабка
На досуге поинтересуйтесь, какой же он, бальзаковский возраст
автор Уси-пуськи • 07 декабря 2022
Ответ дляPerfect_Day
Щось цей захисник найдорожче не захистив засобами безпеки. оце ротний би йому пиздюлину виписав за таке недбальство! А тепер нехай розбирається з наслідками прильоту. Точніше, зальоту
😅 я запам’ятаю ваш перл )
Анка-пулемётчица• 07 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Ну які старики ? Мамі 46 років …
Це не означає, що вона кинеться нянчить і утримувати вас із вашою дитиною. Ви ж розумієте про що я
Котенок аки рысь• 07 декабря 2022
Ответ дляРазгуляшка
Та куди мені таке знати.
былоИпрошло• 07 декабря 2022
Ответ дляФея_3уровень
Ага, декілька дітей і від різних чоловіків 🤷
Ну и что, а толку что бывают от одного?
Пліткарка Соллі• 07 декабря 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Вам особисто яке діло? А може буде.
А вам яке діло?
автор Уси-пуськи • 07 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
А як вона буде потім підіймати двох сама? І це зовсім не брєд в наш час, вона бачила його лише 2 рази
Та не 2, 2 рази на місяц в загалом , а познайомилися він і зовсім був тут на ротації в нас .
Одноклассница• 07 декабря 2022
Ответ дляФея_3уровень
Серйозно, народжувати від військового з яким зустрічаєшся на відстані півроку ? Потім показують по телебаченні репортажі про багатодітних, що від кожного ’бойфренда’ заводять по дитині
Любят адреналин ,если с каждым бойфрендом ее предохраняться,можно ещё и букет словить нехилый ,кроме беременности

автор Уси-пуськи • 07 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Автор, напишіть вже своєму солдату чи тест вишліть, цікаво, яка реакція буде 🤔
Не сьгодні , він же додому іде , нехай відпочине два дні
Котенок аки рысь• 07 декабря 2022
Ответ дляПліткарка Соллі
А вам яке діло?
Моє діло, що жінка не вб’є своє дитя.
starlink• 07 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Точно нет.
Он же ребёнок еще,рано для семьи.

Зачем усложнять жизнь себе.
И какие сейчас дети?
Может аборт и заниматься ребёнком который уже есть?
КоКоКоКоКоКо...• 07 декабря 2022
Автор, не портьте жизнь ни себе ни ему.
ПуФФынка_мисс• 07 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Який він там батько в 23 года🤦‍♀️
Автор, я Вам так кажу з життєвого досвіду, втече він від Вас, як тільки скажите новину. Ось, згадаєте мої слова…
Ну не скажите. Смотря кто как относится. У брата дочка родилась, когда ему было 22. Осознанно. 2 года в браке до этого. Очень хотел. Души не чает. Моей племяннице скоро 25.
Может и тут так будет.
Котенок аки рысь• 07 декабря 2022
Ответ дляstarlink
Точно нет.
Он же ребёнок еще,рано для семьи.

Зачем усложнять жизнь себе.
И какие сейчас дети?
Ви вже вирішуєте за нього і ненароджену дитину. Нормально
Малинка• 07 декабря 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так само як і одного чи тут по замовчуванню всі жінки неповносправними бідосями вважаються?
Каким образом, она с новорожденным ребенком будет 2 детей и себя тянуть? Или ей папа миллионное наследство оставил?
starlink• 07 декабря 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Логично то,как я написала
Малинка• 07 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
На разі не готова тягнути , хоча в мене є квартира , робота , одну вже тягу сама
Вы должны быть готовы содержать ребенка сама и в обычное время, а сейчас война. На папа можно не рассчитывать, неизвестно что дальше будет. Можете выехать в другую страну, где дают пособие и ждать конца войны, как вариант.
Разгуляшка• 07 декабря 2022
Ответ дляМалинка
Вам не встречались женщины которые в состоянии и на няньку и на помощницу по хозяйству заработать? В природе существуют вполне себе состоявшиеся личности
Малинка• 07 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
тобто ви на років 10 мінімум старше.
И что? Сейчас такие семьи не редкость. По-моему здесь не в возрасте проблема.