Голубая фишка• 07 декабря 2022
Правильно пояснюйте дітям обставини! Працю ППО
Всім хто чекає мороза я так і кажу що його співвітчизники нас вбивають
Ответ дляkabatosa
Ніколи не чекали мороза, ні я ні мої діти цього ує....става знати не будуть
І правильно.
Ну але тут зараз підтянуться « какаярасіцяето зє скязькя, дєташкіпразднічєк падарашкі» от в темі про ялинкові іграшки скільки відписали - шо такого поганого в аленушке, іванушке і ємелєшкє🤷♀️
Ответ дляbananos
І правильно.
Я Вам от що скажу, я все життя прожила в Харкові, з народження, я все своє життя спілкувалась українською, в моїй сім´ї ніколи не було святом НР із цим бидлячеством - морозом і снігуркою, ми відмічали Різдво 25 грудня, бо так було до окупації совком, я отримувала подарунки на Миколая, і мої діти також. З Харкова ми поїхали, бо жити там стало нестримно
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
А вы из какого района?вас гачерно единицы.... Неужели на школьную ёлку вас не водили? Всегда отмечали рождество 7, про католическое 25 декабря я узнала лет в 10
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляBesty23
Але святий Миколай приходить 19 грудня. Тому я наприклад не знаю як пояснити хто на новий рік тоді?
Уде ж 6го вроде
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Актяберскага, зараз Новобаварський . На бидлодвіж ’йолка’ я не ходила, мені це було дико та противно
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Та всіх нас водили, суть не в цьому. А в тому щоб своїх дітей не навчати совдепії
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляbananos
Так я не моняла у вас с родителями в семье празновалост рождесиво 25?откула это?
Счастливый магазинчик• 08 декабря 2022
На новий рік прилетить Дід Мороз, тому, що пво не збиває чарівників, які приносять дітям подарунки під ялинку😉
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
А в школьных утренниуах участие не принимали? Чето я не верю. Вам сколько лет? Может вы родились после 1991?
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляbananos
Мені цікаво, чому ніхто не кричить що хоче щоб їх діти були жовтенятками і піонерами? І лєнін всєгдамаладой, ніхто не хоче, дивно🤷♀️
А ленин к чему в этой теме?
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляsv_y
Удалено администрацией...
Ну первые 3 политики/ экономисты, а 4й сказочный персонаж. Преддагаеие и от него отказаться? Тогла давайте и от колобка и куручки рябы и тд..... кого оставим? Чипполино, карлсона, снежную корлеву? Пусть зарубежная, но лишь бы не русская сказка?
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляbananos
До того ж до чого і дід мороз в нашому житті
Рука/ лицо
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Так это не я предлагаю, а авторша темы, я просто пояснила ход ее мыслей, что Дед Мороз виноват, что путин Хуй.о
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Звичайно, а може бути по іншому?
Чіполіно, Сніжна королева і Попелюшка є плодами мацкальської пропаганди?