КрытыхРынков• 08 декабря 2022
Щось шумить в сусіда зверху при відсутності електроенергії. Що робити?
Звонити в поліцію чи як себе вести? Дякую
Слабый пол• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
В час ночі? Так не можна робити
Не можна бігати на біговій дорожці в час ночі?
Чупа-чупс• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Генератор трохи голосніший за пральну машину, Ви так не думаєте? І пралка постірала і виключилася, а не гуде 3часа.
І якщо світло дають вдень на 2-4 години, я думаю, електрики здогадуються, що люди будуть стірати і істи варить за цей час. Просили не включати кілька приладів одночасно, по черзі. А не ночі чекати. Ночі чекати колись теж просили, але це було після певного прильоту, а не до кінця війни.
Если он от вас через этаж, то вам будет как раз как стиралка шуметь.
Слабый пол• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Ви мені вибачте, хіба люди самі не знають, що прати, пилососити і т.д можна лише до 22?
Вже вділася, піду наверх, послухаю
Ви мене дивуєте)
В якому нормативному документі написано, що прати можна до 22?
Навіть до проблем з електрикою на ніч включали пральні і посудомийні машини, тому що нічний тариф дешевше
Ms. Сама прямота• 08 декабря 2022
Ответ дляБолтушка Му
Наша полиция не будет заморачиваться и искать, у кого шумит 🤷🏻♀️
Сначала попробуйте сами
Будет. Ввели очень большие штрафы
Ms. Сама прямота• 08 декабря 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Ничего о работе именно генератора, в законах я не нашла. А по поводу уровня шума, и моментов на какие не распространяется действие этого закона, я написала вам выше
Зато есть о хранении горючего без лицензии можно только 5 л. Дальше штраф до полмиллиона
Ms. Сама прямота• 08 декабря 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Вы можете звонить в полицию, в пожарную охрану, но это ничего не изменит. Максимум - сделают замечание и посоветуют не оставлять без присмотра и соблюдать технику безопасности.
Никто не запретит людям использовать генераторы, когда нет электричества. Люди выживают, как могут, когда их лишили элементарных условий
Такие умные покупают частный дом и ставят там хоть в каждой комнате генератор. А в многоэтажках увы… соблюдать пожаробезопасность касается каждого, а не исключительно каких то мифических левых людей.
Поэтому за генераторы будут наказывать. И полиция аж бигом приезжает.
Благодарная Свинья• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Нема світла в будинку , в тому то й справа
Мож, на велогенераторе вырабатывает липездричество сосед )
Пластилин_Колец• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
В час ночі? Так не можна робити
Чому? Чисто по людськи, то зрозуміло. А чисто з точки зору закону що ви їй інкримінуєте?
Поросенка• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Пропоную шуміти до 22 години
А якщо світло і воду дають нормально переважно вночи? В нас третій день вмикають після часу ночи, до цього є трохи о 10 ранку десь на 1,5 години і все. Води немає, або тече сльоза, якою не помити та не помитися. Доводиться вночи все робити. Так, вмикається пральна та посудомийна машина, пилосос і мені чесно кажучи наср@@и кому я там спати заважаю, я теж не горю бажанням це робити вночи, в теперішніх реаліях кожен хай пристосовується.
Пластилин_Колец• 08 декабря 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Сейчас - да.
Кстати,ни одного закона, запрещающего устанавливать генераторы квартире/ на балконе, мне найти не удалось. Везде пишут о том,что можно, если производитель разрешает. А инверторный производитель таки разрешает
Чесно кажучи не бачу страшних проблем. Правда, люди ще ж не вміють тим користуватись і встановити нормально. А так ну генератор, то й генератор. Шумить як холодильник. Чадить як машина. Не прям жахливо.
Пластилин_Колец• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Вже вділася, піду наверх, послухаю
А ренґкомендації вмикати прання і прсудомийеи вночі, звісно, пов´язані з тим, що цього не можна робити))) Забавно. Якщо вам хочеться, щоб так було, то не значить, що так і є. Можна. І прати, і пилососити, і всяке інше
Пластилин_Колец• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Є, називається закон про тишу
А ще є ввічливість і повага до оточуючих
Обставини бувають різні, не сперечаюся, сама іноді комара пилосошу вночі, бо нема сили терпіти, але ж то хвилинка, коли я людям шумом заважаю
А в когось від ваших хвилинки дитина проснулась, істеричить годину. Чим ваша за линув краща чиєїсь годинки?
Пластилин_Колец• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
В мене в мами такий лічильник, але в неї приватний будинок. То стірає по ночах, дійсно.
А в квартирах то не варто реалізовувати
У нас кихввеннрго тоді ще, самі поставили. Що там реалізовувати, коли воно вже є і дає змогу економити.
Тра Ля Ля• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Багатоквартирна поверхівка. Генератор не можна використовувати в квартирах, дівчата, хіба ні? Це пожежонебезпечно може бути до того ж.
6 під´їздів без світла по графіку, а в одній квартирі конче життєво необхідно генератор??
Інверторні можна.
Тра Ля Ля• 08 декабря 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
В полицию.
Суворо забороняється встановлювати такі прилади всередині приміщення: це агрегат, який повинен охолоджуватися, а продукти горіння повинні виділятися виключно на свіжому повітрі.
2. Забороняється встановлювати генератори на балконі - їх можна використовати виключно ззовні будівель, але відстань повинна бути не менше 6 метрів. Виняток є лиш у тому випадку, коли стіна, за якою стоїть пристрій - не горюча, протипожежна.
3. Запас палива для пристороїв повинен зберігатися окремо від них на відстані не менше 10 метрів.
Для зберігання запасів палива потрібна ліцензія. Паливо в ємності генератора, ніяких запасів.
Тра Ля Ля• 08 декабря 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Не можна, навіть 1 літру не можна. ТІЛЬКИ в баку генератора!!!
Їжак в панчохах• 08 декабря 2022
Автор, наверное, отсыпается после пережитого ночью стресса)))
Как вариант, предположу, у меня работает аккумулятор с инвертором - преобразователем напряжения. И вот этот инвертор с вентилятором нормально там шумит, я не знаю, какой шум слышала автор, но, этот шум в тишине ночи, когда все вокруг без света и только автор бдит, вполне может быть громким звуком, люди могут работать в это время, включить себе агрегат для электричества.
По поводу стиралок и всего ночного, надоело отвечать. И до войны можно и нужно было потреблять киловатты ночью, это подстанциям на руку, нет простоя, и потребителям экономия. Правильно установленные бытовые приборы обычно в адекватных пределах шумят, без перегибов. Если соседи не адекватны и стиралка скачет, повод подойти и поговорить.
А сейчас, когда свет довольно редкий гость в наших домам, все включают приборы по возможности, а не прихоти. Если это кому - то ещё не понятно, и остались ноющие, то в их доме,видно, не отключают свет, и они забыли какое не простое сейчас у украинцев время.
МатьЧасть• 08 декабря 2022
Ви дивні. Якщо немає світла то треба лягати мовчки і чекати. В мене робот пилосос працює незалежно від того є саітло, чи немає.
ZaRaZa• 08 декабря 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Ну генератор дуже сильно гуде, невже ви не чули звук генератора?
Є інверторні, не гучні.
КрытыхРынков
• 08 декабря 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Тим, що якщо в людей в 23-23:30 працює стіралка чи вони там щось святкують, я терплю і нікого не визиваю. І мене потерплять раз за літо з комарами і пилосос ли, на дев´ятий поверх вони рідко залітають. Але до 3 ранку то вже наглість
ZaRaZa• 08 декабря 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Нет никакого запрета, чтобы люди стирали , убирали и занимались спортом на своем спорт инвентаре после 22.00
Звісно, лише заборона на рівень шуму.
КрытыхРынков
• 08 декабря 2022
Ответ дляКуплю орехи
Автор чем дело кончилось?
Выяснили что за шум был?
Не вияснила, бо нема як позвонити в двері, світла ще нема
ZaRaZa• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
В 3 ночі воно виключилося, зараз 9, знову шумить. То взагалі не смішно.
У мене на роботі зарядна станція екофлоу, до неї під’єднані прилади. Екофлоу шумить, коли прилади збільшують потужність використання. Але це швидше схоже на інверторний двигун пралки за типом шуму, ніж на вібрацію.
Дежурняшная• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Запитайте в сусіда, що в нього шумить. Але явно не генератор. Він би з ним вчадів, і сусіди можливо.
ZaRaZa• 08 декабря 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Ви так пишете, ніби це підступна українська влада зробила, а не рашкинська потвора.
Є правила використання, вони написані кров’ю. Тому що їх недотримання призводить до смерті або каліцтва. Ніхто не забороняє використовувати із дотриманням правил.
Пластилин_Колец• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Але є закон про тишу до 22години, і це не мій вибір, а загальногромадянський. І це треьа враховувати в своїй життєдіяльності, щоб не заважати іншим.
Побутові прилади не пройдуть сертифікацію, якщо рівень шуму у них буде перевищувати допустимий. Так що абсолютно все, що знаходиться в будинку/квартирі модна вмикати після 22 години. Це якщо говорити про закон.
Пластилин_Колец• 08 декабря 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Ну і. Приїхали. Їх далі порогу не пустили. Далі шо?
Ms. Сама прямота• 08 декабря 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Далі пропоную читати закони. Військовий стан в країні. Ваша приватна власність не є такою уж недоторканою.
Пластилин_Колец• 08 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Ви стверджуєте, що чимось кращі за тих, хто святкує чи пере. Це не так. Ваша хвилинка нічим не відрізняється від їх.