Будьте так ласкаві• 09 декабря 2022

Потрапила у секс-скандал. Як врятувати репутацію?

Я - керівник одного із популярних магазинів. В мене звільнилась посада замісника і я довго не могла знайти кого призначити. За мною почав залицятись один із підлеглих. Я закохалась. Ми спали і не раз. Сьогодні приходжу на роботі, всі перешіптуються і насміхаються. Від найкращої подруги дізнаюсь що він сфотографував мене під час мінету. Обличчя не видно, що моє, але зачіска і одяг мій. Що робити? Сьогодні з кабінету не виходжу. Як помститись? Не пишіть ´тріль´, будь ласка, не добивайте мене
Мамаша в бигудях• 09 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вся сіль в тому, що я заміжня
Автор, сколько вам лет?
Сижу на стуле• 09 декабря 2022
Ответ дляразмахер
путевку на фронт можно выписать
Шикарная месть кстати, подать в списки военкомата )
Галябалована• 09 декабря 2022
Какой подонок
Он хочет на ваше место ?
Сижу на стуле• 09 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
На якій підставі я це зроблю? У нас і так не вистачає співробітників
Подставьте так, что типа обокрал фирму- уволите с волчьим билетом
Галябалована• 09 декабря 2022
Уволить однозначно,а лучше по статье чтобы гада никуда не взяли потом
Сижу на стуле• 09 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вся сіль в тому, що я заміжня
Ну так мужу скажите, что фотошоп- ленивый работник накосячил и мстит
Сам себе Петросян• 09 декабря 2022
А при чем здесь должность заместителя и секс скандал? Он хотел на эту должность , а Вы не дали и он мстит или Вы взяли новенького на заместителя и начали с ним спать?
40каградусная• 09 декабря 2022
Сделать вид, что вы не в курсе и на следующем минете откусить ему нафиг все хозяйство. И снимать на камеру, конечно
Пес Патрон• 09 декабря 2022
Тріль мінетний зі складу. Заміжня,закохалася аж так,шо з у підлеглого пісюна смоктала,аж поки сперма не потече. Жесть. Місце п´єси- АТБ,склади,на піддонах з півасом у півторачках.
БершкомангоЗар• 09 декабря 2022
Ответ длямадамГрицацуева
А посада замісника до мінету яке відношення має?
Вакантной была должность заместителя по миньету
КликОЛЬКА• 09 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ні
Він же без вспишки
У Вас во время минета глаза закрыты были?
40каградусная• 09 декабря 2022
Ответ дляПес Патрон
Вот это опыт у вас, ничего себе какие подробности.
автор Будьте так ласкаві • 09 декабря 2022
Ответ дляПес Патрон
Вперше за день сміюсь
Звідки ви знаєте такі деталі?
Kapitoshka-4fe1• 09 декабря 2022
Фото подставне, то парік і схожий одяг 🗿
Пес Патрон• 09 декабря 2022
Ответ для40каградусная
Досвід,на щастя,не особистий,все порадниці в темах розказували
Шкура Шуры• 09 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
На будь якій підставі. Не грайтесь, звільняйте.
Пес Патрон• 09 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вперше за день сміюсь
Звідки ви знаєте такі деталі?
Це з типових тем порадниці,зустрічала тут подібні речі і склався такий образ,збірна солянка ...
Сиамская сороконожка• 09 декабря 2022
З сумний виглядом, щоб хтось почув, попросіть у нього вибачення що використали його. Скажіть, що настрій був такий, а він підвернувся. .
Меня много• 09 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Розповсюджує на робочому місті непристойний контент замість виконування прямих обов´язків.

Щоб Ви зробили, якби на жіночому місті на фото була інша співробітниця? от то і робіть. А то, що Ви робили не у робочий час співробітників не стосується. Всі й сексом займаються, і в носі колупаються, і пукають, і взагалі під одягом голі. А ось те, що робить Ваш залицяльник на роботі - то сором
Меня много• 09 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вся сіль в тому, що я заміжня
то то це особиста справа Ваша та чоловіка
Реанимация• 09 декабря 2022
Автор, а вы прямо на работе оральным сексом занимались?
Манка Я• 09 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ні
Він же без вспишки
а что он говорит? вы фото видели?
Манка Я• 09 декабря 2022
Ответ дляverana
с каким сбродом вы работаете что никто не сказал ему что он мразь? если бы мне на работе сотрудник показал такое фото, именно он упал бы в моих глазах, а не женщина.Я бы в морду залепила за такое хвастовство.
++++++++++++
Ms. Iphone• 09 декабря 2022
Ответ дляНадувная пыль
Вот козлина. Придётся просто игнорировать или рассказывать что у него вялый или короткий
Не вариант. Будут ещё больше обсуждать, что на кой хрен она его вялый мусолила.
Манка Я• 09 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вся сіль в тому, що я заміжня
может шантажировать собрался, деньги просить будет... а вообще может он больной на голову
Надувная пыль• 09 декабря 2022
Ответ дляMs. Iphone
Мусолила)
Манка Я• 09 декабря 2022
Ответ дляСижу на стуле
у него небось не одно фото, может и звукозапись есть... украсть и уничтожить его телефон было бы неплохо
Манка Я• 09 декабря 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
одежду выбросить, на работе украли если что... а у мужа спросить не видел ли он ее пиджак/свитер он типа пропал полгода назад
Я шалунья• 09 декабря 2022
А как можно былосделать фото незаметно??? во время такого процесса?
Меня много• 09 декабря 2022
Будь-які пояснення будуть зайві. Пояснювати повинен він