Гордая_птичка• 10 декабря 2022
Ви любите такі сніданки? Я обожнюю
Інколи ще яйця пашот готую до цього
Щас ухожу• 10 декабря 2022
Ответ дляФиктивная
Ні,не дуже...прибрала би ягоди/гранат і додала бекон і смажені яйця чи червону рибку солону.
Крошка Енот• 10 декабря 2022
Если бы я столько съела на завтрак, я бы до работы не дошла))) И дело не в калориях - в объеме.
Играюся• 10 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Неа, я сырники люблю) А всякие зернышки по утрам не мое, как и овощи)
Ммм. Я с вами. Ну, сюда еще чернику можно добавить из авторского фото.
Губной рояль• 10 декабря 2022
Виглядає дуже - дуже гарно, але коли це все готувати, викладати так. Мій сніданок - бутерброд (Філадельфія, червона рибка, авокадо/огірок, чай. Або яйце смажене, бекон, помідори чері, часом сирникі, налисникі)
Электричка• 10 декабря 2022
А оте по середині воно ж не змелене насіннячко, гарно для фотки, але користі мало
Гордая_птичка
• 10 декабря 2022
Ответ дляЭлектричка
Шо шо
Электричка• 10 декабря 2022
Ответ дляГордая_птичка
Шо шо
Ну там кунжут, льон, але з такого користь/поживність , коли змелене вища, так як клітковина оболонки насіннячка погано перетравлюється кишківником, що зайшло, те соррі і вийде. А цінність такого насіннячка в серединці
Электричка• 10 декабря 2022
Ответ дляГордая_птичка
Шо шо
Ааа, чи то вже пророщене.... щось бобове?
Гордая_птичка
• 10 декабря 2022
Ответ дляЭлектричка
Який льон і кунжут?
Электричка• 10 декабря 2022
Ответ дляPmB
То каша.
Тіпа три види круп? В чоловіка дядько так варить каші. Каша? В такому поєднанні я би не додавала кашу.
Электричка• 10 декабря 2022
Ответ дляГордая_птичка
Який льон і кунжут?
Ну,тут вже підказплм, що то така каша на тарілі.
буреЛОМКА• 10 декабря 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
Не знаю, пачку кіноа за 40 гривень влстаннє купувала - я місяць можу їсти.
Овочі/фрукти/ягоди все плюс мінус в одну ціну, часом одне купую часом інше, багато заморозила чорники, її їм часто.
Черника мороженая и лохина- это как кролик и кот
МЕСТО_Встречи• 11 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
пробовала тут разную. только оранжевая мне ок.
Мне из трех видов понравилась желтая и красная. Зеленая не очень.
Непостоянная постоянность• 11 декабря 2022
Ответ длябуреЛОМКА

Це вам так ваші понти говорять.
буреЛОМКА• 11 декабря 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность

Це вам так ваші понти говорять.
У меня нет понтов, я не могу себе позволить такие завтраки, но мороженая черника и свежая лохина- это как можно сравнивать.