Гордая_птичка• 10 декабря 2022

Ви любите такі сніданки? Я обожнюю

Інколи ще яйця пашот готую до цього
Щас ухожу• 10 декабря 2022
Ответ дляФиктивная
Ні,не дуже...прибрала би ягоди/гранат і додала бекон і смажені яйця чи червону рибку солону.
Ашотакоя• 10 декабря 2022
яйцо с бекончиком и хрустящей греночкой, оливки. Ням!
Крошка Енот• 10 декабря 2022
Если бы я столько съела на завтрак, я бы до работы не дошла))) И дело не в калориях - в объеме.
Играюся• 10 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Неа, я сырники люблю) А всякие зернышки по утрам не мое, как и овощи)
Ммм. Я с вами. Ну, сюда еще чернику можно добавить из авторского фото.
Губной рояль• 10 декабря 2022
Виглядає дуже - дуже гарно, але коли це все готувати, викладати так. Мій сніданок - бутерброд (Філадельфія, червона рибка, авокадо/огірок, чай. Або яйце смажене, бекон, помідори чері, часом сирникі, налисникі)
Значит надо• 10 декабря 2022
Ответ дляНетутешня
Где купить такой бекон?
Жена аллигатора• 10 декабря 2022
кіноа, тофу і брюселка- це б залишила з того набору
Электричка• 10 декабря 2022
А оте по середині воно ж не змелене насіннячко, гарно для фотки, але користі мало
автор Гордая_птичка • 10 декабря 2022
Ответ дляЭлектричка
Шо шо
Электричка• 10 декабря 2022
Ответ дляГордая_птичка
Шо шо
Ну там кунжут, льон, але з такого користь/поживність , коли змелене вища, так як клітковина оболонки насіннячка погано перетравлюється кишківником, що зайшло, те соррі і вийде. А цінність такого насіннячка в серединці
Электричка• 10 декабря 2022
Ответ дляГордая_птичка
Шо шо
Ааа, чи то вже пророщене.... щось бобове?
автор Гордая_птичка • 10 декабря 2022
Ответ дляЭлектричка
Який льон і кунжут?
Отжигающая• 10 декабря 2022
Не ем утром
PmB• 10 декабря 2022
Ответ дляЭлектричка
То каша.
Электричка• 10 декабря 2022
Ответ дляPmB
То каша.
Тіпа три види круп? В чоловіка дядько так варить каші. Каша? В такому поєднанні я би не додавала кашу.
Электричка• 10 декабря 2022
Ответ дляГордая_птичка
Який льон і кунжут?
Ну,тут вже підказплм, що то така каша на тарілі.
Марія В• 10 декабря 2022
Таке щось ...
буреЛОМКА• 10 декабря 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
Не знаю, пачку кіноа за 40 гривень влстаннє купувала - я місяць можу їсти.
Овочі/фрукти/ягоди все плюс мінус в одну ціну, часом одне купую часом інше, багато заморозила чорники, її їм часто.
Черника мороженая и лохина- это как кролик и кот
МЕСТО_Встречи• 11 декабря 2022
Ответ дляТоптунша
пробовала тут разную. только оранжевая мне ок.
Мне из трех видов понравилась желтая и красная. Зеленая не очень.
Непостоянная постоянность• 11 декабря 2022
Ответ длябуреЛОМКА

Це вам так ваші понти говорять.
буреЛОМКА• 11 декабря 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность

Це вам так ваші понти говорять.
У меня нет понтов, я не могу себе позволить такие завтраки, но мороженая черника и свежая лохина- это как можно сравнивать.