Моя думка, що це все-таки історія для підлітків. Хоча, нудно не було. Мене підкорив танець і чорна сукня) Хто дивився, діліться враженнями.
Ширли-Мырли• 11 декабря 2022
Меня вчера дочка повела в тц покупать брюки, реглан и жилет, как у героини сериала
Цветочница• 11 декабря 2022
Сценарно для підлітків - про закоханості, друзів, стосунки з батьками. Милий, добрий. Очікувала більшого, бо Бертон, але це мої проблеми. Діалоги могли би бути цікавіші, але це очікування за попередніми Аддамсамм.
Кароч, нормальний серіал, а зараз, коли хочеться відволіктися, взагалі хороший саме нереальністю
Кредитная• 11 декабря 2022
Мне 36, дочка 11 лет настояла,чтоб я посмотрела
Я в восторге!
Но я и Гарри Поттера люблю
Я в восторге!
Но я и Гарри Поттера люблю
Ответ дляПлакулька
Посмотрела сегодня первую серию, понравилось, завтра продолжу, может за завтра все серии осилю, мне почти 45
Якщо перша сподобалась, то зайде) Мені вже теж давно не 15
Ответ дляШирли-Мырли
Жилетка класна. Я от думаю, що могла ще бути ’гусяча лапка’ в такому стилі. Але в серіалі її не було)
Ответ дляКредитная
Я в восторге!
Но я и Гарри Поттера люблю
Я в восторге!
Но я и Гарри Поттера люблю
І Голодні ігри?)
Синди Кроуфорд• 11 декабря 2022
Ответ дляУжеВотДа
Такая чепуха для детей младшего школьного возраста и взрослых, не знакомых с фильмами Зонненфельда 1991 и 1993 года.
Танец тоже так себе, явно не дотягивает до танца с ножами из Семейки Аддамс, но любителям Тик Тока зайдет.
Танец скорее из ’Криминального чтива’
Летала_НаМетле• 11 декабря 2022
Ответ дляБусурманша
Где вы смотрели?
Дайте ссыль, не могу найти
Додаток lazymedia delux. Є і для тв і на телефон
Летала_НаМетле• 11 декабря 2022
Зараз совєтчіци напишуть свою критику і Тім Бертон піде поплаче, бо їм не сподобалось
неДоПриличий• 11 декабря 2022
Скачала в телефон спочатку 3 серії, щоб дивитися коли нема світла. Вчора включила.
2 раза починала засинати на 10 хв перегляду
З третього разу ледве подивилася першу серію.
Для мене він занадто нудний. Ще й все таке темне в серіалі, прямо як у нас зараз...світла теж немає..
Я люблю серіали більш цікавіші, сучасні чи що..
Спробую дивитися далі, але не впевнена що піде.
Я й Гру в кальмара дивилася тільки через те, що було розмов про нього. Ідея серіалу цікава, але не вистачало дій
От ’Перші ластівки’, це моє. Неможлмво відірватися.
Клептоманка• 11 декабря 2022
А мені акторка подобається зовнішністю...така неординарна, дещо важкуватий низ обличчя, але вона виділяється і ви не переплутаєте її з усіма накачаними типовими актрисами, які всі на одне лице..
Stepa_nida• 11 декабря 2022
Ответ дляYellow berry
Є схожі моменти. Я ще й фан Едварда руки ножиці. Це моє різдвяне кіно)
Я фан раннього Джонні Деппа у будь-яких проявах) як на мене, один з найменш оціненних акторів
Пищалка• 11 декабря 2022
Вчера с дочкой за целый день посмотрели все 8 серий. Гарри Поттер на минималках:)) я вообще сериалы не смотрю, правда. Подростковое фэнтези, качественно снято, достаточно предсказуемо. Главную злодейку угадала почти сразу, хотя потом пришлось ’доугадывать:))
Пищалка• 11 декабря 2022
Ответ дляStepa_nida
Вот джонни в роли гомеса хорошо зашел бы, а то этот почти 70-летний пузатый мексиканец с кэтрин зета джонс совсем не монтируется в страстную пару.
Пищалка• 11 декабря 2022
Ответ дляYellow berry
Жилетку дочь тоже отметила
Вообще не факт• 11 декабря 2022
Ответ дляУжеВотДа
О) фанатка. А меня танец мамушка с ножами сейчас отвернул( пахнет прямо определенной страной. Адамсов старых тех люблю. Сериал не видела. Читала отзывы. Боюсь, что расстроюсь
Вообще не факт• 11 декабря 2022
Ответ дляМанка Я
Красно дякую за посилання на український переклад!
А можно и мне?
Вообще не факт• 11 декабря 2022
Ответ дляЛюбительница
Енеїда тв в чудовій український озвучці
Дякую
Stepa_nida• 11 декабря 2022
Ответ дляПищалка
Щодо актора, якого обрали на роль Гомеса - 100%, сцени взаємодії між Кетрін та ним такий крінж
Вообще не факт• 11 декабря 2022
Ответ дляStepa_nida
Я его раннего люблю в Эдвард и в Плаксе. Там он такой секси)
Мне без сахара• 11 декабря 2022
Ответ дляУжеВотДа
«Мартіша, мон амурр»
вважаю пару із 1991 найкращою. В цьому серіалі Гомас страшний такий((
Ответ дляМне без сахара
«Мартіша, мон амурр»
Це там вона трояндам голови обрізає і у вази ставить?)
Мне без сахара• 11 декабря 2022
Ответ дляYellow berry
Так, там. І ще «мамушка»)))).
Ответ дляЯ_на_кожухе
Ага, смотрю. Вчера как раз танец смотрела.
Це один з яскравих моментів. І ще гра на віолончелі)