Мarishka1• 11 декабря 2022

Настільні ігри з дитиною 3 років)

Порадьте, будь ласка, настільні ігри на 3-4 роки) Дякую
Таракашечка• 11 декабря 2022
Домино или лото с картинками.

Xue• 11 декабря 2022
Є чудові лабіринти-ходилки, де замість кількості клітинок випадає малюночок, до якого треба йти. Для 3 років вже підійде.
Антонина матушка• 11 декабря 2022
Меморі
Красота неземная• 11 декабря 2022
Черепашьи бега. Сороконожки.
А мемори можно найти для малышей.
Лика-прилипка• 11 декабря 2022
Пишу ті, які зайшли сину: кролик бу, троє поросят від смарт геймс, мемо гра від равесбургер з ведмедиками. Менша з 1.5 щось там перебирає постійно. А ведмедиків обожнює розглядати, вже шукала пари.
Лика-прилипка• 11 декабря 2022
О, і ще від джеко ходилка! Грав разів з 10-20 за день. Там тема північного полюсу. Топ.