Блондинка в Законе• 11 декабря 2022
Дівчата порадьте подарунок для хлопчика, який дуже любить малювати
Не звичайні олівці та фломастери, може є цікавійші їх варіанти. Хлопчику 7 років
Аристократка-тунеядка• 11 декабря 2022
Электрический ластик, электроточилка для карандашей, держатель для остатка карандаша.
Карандаши Faber-Castell, какую бы серию не выбрали, всё очень крутые.
Татьяна@..• 11 декабря 2022
Подивіться тут, це магазин у нас в місті, який саме для тих, хто любить малювати та ц не тільки. Там багато всього
Кучерявочка• 11 декабря 2022
Я купила сину аерофломастери, з трафаретами. Прикольні. Дули усі. Фірма Malinos.
Блондинка в Законе
• 11 декабря 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Дякую, подивилася. Дійсно круті олівці
Броніки для Моніки• 11 декабря 2022
Мой тоже любит рисовать (6 лет)
Из всего что брали больше всего понравилось скретчмаркеры и большой набор гуаши с разными кистями