Ждушечка• 11 декабря 2022
Не розумію. Електромережі ремонтують, а світла все менше
Хтось може по людськи пояснити, як це працює? І чому наголошується , що весною все зміниться? За рахунок чого?
Отполированный Артем• 11 декабря 2022
Хто пише, що зміниться? Навпаки скрізь інфа, що в такому форматі ми мінімум на два роки.
alenka3108• 11 декабря 2022
Мало того, ще й заявили, що сьогодні вже стабілізаційні графіки Київ і область, а в нас графік 9 без і півтори години зі світлом, не міняється( воду більше доби не бачили, опалення кілька діб(
Хомяк с пастой• 11 декабря 2022
Своїм ниттям ви тільки підігруєте лаптєногим кокошниками.
Все буде Україна
alenka3108• 11 декабря 2022
Ответ дляХомяк с пастой
Все буде Україна
Так - так. Де ще дешева маніпуляція про окопи? Забули? Але наші хлопці в окопах за наше краще життя, а не за життя в темряві без води і тепла. Не знецінюйте почуття інших, ніколи.
Чики-брык• 11 декабря 2022
Автор, теж цікавить. За останні тижні нічого не розбомбили, слава Богу, а світла стало в 3 рази менше (було +6/-2, стало +2/-4)
Агент Пинкертона• 11 декабря 2022
Ответ дляХомяк с пастой
Все буде Україна
Вас дуже хвилює думка кокошників?
Чхати я хотіла на них і на їхню думку.
І так,все буде Україна 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Чхати я хотіла на них і на їхню думку.
І так,все буде Україна 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Ждушечка
• 11 декабря 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Всі тг канали і на порадниці
Ждушечка
• 11 декабря 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Про два роки ще не чула:(
alenka3108• 11 декабря 2022
Ответ дляЖдушечка
Всі тг канали і на порадниці
А весною зміниться, мабуть, за рахунок того, що не потрібно буде опалювати нічого. Хоча, опалення і так нема(
Ответ дляЧики-брык
У нас виключали по 2-3 рази на 4 години, тепер і на 7 виключають впідряд, буває увесь день без світла.
Була інформація що пошкоджені усі гідро та теплоелектростанції. Тобто тепер є дійсний дефіцит, а не лише з розподільчою мережею. Укренерго видає ліміти для областей щоб більш менш порівну розподілити електрику. Вже виходячи з них складають графіки га місцях.
Не просто так писали що мережа може лягти до кінця року.
Ответ дляannac
5.12 в Киевской области попали, позавчра в Одессе. Это то, что я знаю
Після 5.12 вже краще було, а потім знову ’ понеслось’
Ответ дляkll lena
У нас не порівну, частину вулиці виключають в два три рази рідше, ніякої критичної інфраструктури немає
Ответ дляХомяк с пастой
Все буде Україна
Ви забули про окопи написати. Ви з Німеччини пишете? Ви уявляєте , що таке кілька днів без світла, тепла , води і в нас ще й газ вимкнули.
У вас є діти? Робота,яка залежить від світла й інтернету?!
А ще в нас мобільного зв´язку немає, коли нема світла.
Ответ дляBell-k@
Так едьте в Германию
Корупція .Знайома розповідала що будинок їх перестали відключати після того,як заплатили.І це вже не одиничний випадок.За рахунок одних,зі світлом інші.У знайомих кафе-пекарня.Одна пічка споживає близько 24 кВ.за годину,це як під’їзд середньостатистичний на 50 квартир.А таких пічок 7.Занесли кругленьку суму і перестали відключати.
Ответ дляchaechka_
Слабо верится, что наш народ это спокойно проглотил
World Shop• 11 декабря 2022
Ответ дляBell-k@
Ок. Я вчитель початкових класів. Поясните моїм учням, що їхня вчителька посеред року втекла.
Я хочу жити вдома, але це стає просто неможливо.
Не берите близко к сердцу
У нас любят как-то последнее время гражданам страны на двери указывать
Наверное Украину через годик заселят абрамами ,а нам со своей земли придется убегать....