Ждушечка• 11 декабря 2022
Не розумію. Електромережі ремонтують, а світла все менше
Хтось може по людськи пояснити, як це працює? І чому наголошується , що весною все зміниться? За рахунок чого?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А скільки зброї можна було купити з 14 року, ви навіть уявити не можете. Але тоді тільки крали і склади підривали, щоб сліди замісти.
По друге дороги теж потрібні. Більшість країни, Слава Господу, не зізнала великої руйнації.
Зачем вы мне все это пишете? Вы встряли в диалог с комментарием не по теме, я попыталась вас вернуть в тему дискуссии, а вы о наболелом.
Я отвечала на комментарий о том что на деньги от дорог можно было купить сотни самолётов и стаи байрактаров , а как начали разбирать, то оказалось , ,то в теории всего пять самолётов и так и не нашли где купить
Ответ длявсеЛенаЯ
Дуже на це сподіваюсь. Он пишуть у Полтаві після візиту СБУ трохи порядок з´явився.
Люди возбухають не тому що ми тут у Франківську цукрові та ніжні, а тому що 70% мають 2-3 рази по 1,5 години а 30% хитровсратих взагалі не вимикають.
Одне діло коли це - наслідок ворожої атаки - є розуміння. А коли це - мародерство внаслідок корупції - то є лише лють.
Я проти майданувань, категорично, бо раша іпсо все перекрутить. Я пишу скарги, викладаю факти, людям даю посилання куди писати. За ті всі нічні клуби і тд і тп. Всратись яка то критична інфраструктура під час війни. Всі все бачать і всі все знають. Тому й лютують.
От треба це розділяти і висвітлювати, бо месні бєлочкі вже агітували виходить на мітинги і лягати під путіна
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляgejly
Це відкритий форум. Ці дороги будували, то хочаб видно куди гроші закопали, а ті що робили? Ситуація в країні однакова на той час була.
І пишу вам, що крім самого байрактару потрібно ще купу всього купити. Це комплекс. Вартість 70-80 млн.
Притула ж наївним не розказує. І так, мені болить. Бо я бачили висновки скільки боєприпасів на складах знищили при шоколадному.
Люди не сліпі. В Ічні, наприклад, розповідали щоніяких безпілотників там і близько не літало, зате по ночах машини губили до взривів тижня 3.
Ответ дляtarveldy
Та от тим і займаюсь, правда в нас не під путіна але в нас більш порохоботський регіон, проти влади банду геть і тд. Ну це одне й те саме, але хто б то розумів. Пояснюю люлям - фіксуємо порушення, пишемо скарги, чекаємо.
Зараз нам кинули кістку типу 4/4 графік. Але вночі вже нижче мінус 10 опускається. В дочки в універі 6 градусів в аудиторіях, дитячі садочки - 16. Котельні вимикають! Вже мовчу про шкідливість такого режиму роботи для обладнання.
А якісь нічні клуби - типа критична інфраструктура. Бляха краще б я за кордоном зимувала і не бачила того всього.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тупость непобедима
.
Ответ длявсеЛенаЯ
Доречі з опаленням цікаво, у нас не було під час вимкнень, поки председатєлю п..лєй не видали, тепер батареї шпарять постійно
В нас вже 4 день нормальний графік, а я відвикла))) вже якась деформація пройшла. Алгоритм нагріть води, зарядитб спочатку ліхтарі, потім банки, потім телеіони, паралельно наварить суп, те що легко гріти на т. плитці. Все що модна робити без світла, робиться під час вимкнення. Я вже і забула як підлогу мити при світлі)))
Мене бісить, коли в цьому всьому звинувачують кого завгодно, а не русню , а ще бвльше з початку війни бісять істерички, бо через них прохрдить психологічна війна.
Ответ дляtarveldy
А мене навпаки бісить коли під прикриттям війни починають ’срані патріоти’ якісь мутки мутити. Наші рідні та друзі там, на передовій, стримують ту москальноту а ці чинуші тилових регіонів собі таке дозволяють. Я їм того довіку не пробачу! Племінник медик там, на передовій, вчора ховали 5 наших земляків, голову Пласту, усі діти його обожнювали, реву ось досі сиджу.
Я не знаю, я морально не можу собі дозволити (це не правильно, знаю, але не можу) абсолютно нічого ’зайвого’ для задоволення, для себе. Хоча в мене мої чесно оподатковані доходи. А тут чинуші срані прикриваючись війною таке виробляють. Просто втрачається уся надія на якесь нормальне майбутнє.
Ответ дляtarveldy
Просто для мене ’нема гіршого від москаля’ то ще від прабабці у крові. То за замовчуванням. Хороший москаль - дохлий москаль.