Ждушечка• 11 декабря 2022

Не розумію. Електромережі ремонтують, а світла все менше

Хтось може по людськи пояснити, як це працює? І чому наголошується , що весною все зміниться? За рахунок чого?
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
Уявно
Є ємкість з позначкою min та max. Вона заповнюється і витікає через отвори. Нехай отворів 24( області) і діаметер тих отворів різний бо потреби різні. Наповнює ємкісь: Атомні електростанції,ТЕС та ТЕЦ, ГЕС та ГАЕС, Частка відновлюваної енергетики (сонячні, вітрові, біостанції) .В ємкості для нормального енергопостачання енергія не має падати нижче позначки мін..
Накопичуватись вона не може, енергію потрібно відразу споживати, але щоб не виходило за мін. Є головні диспетчера Укренерго, які слідкують за ситуацією по областях. Напрацьовується схема для певного балансу в наших реаліях. А ще ж від тих умовних отворів ще йдуть розглуження…
В Україні на зараз знищено більше половини стратегічно важливих енергооб‘єктів, які генерують, передають електроенергію…Потужності не вистачає. Погодні умови і є аварійні відключення.
Якось спробувала на пальцях. Не знаю чи зрозуміло.
Ви дуже доступно все описали. Кому треба було це зрозуміти, зрозумів. Дякую!
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляgejly
Да, поэтому сложно сдерживаться, когда люди явную чушь пишут
Я бачу, бо сама тут зірвалася трохи читаючи те, що пишуть.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 декабря 2022
Ответ дляРешка7777
или около 100 самолетов и т д самолетов.. 500 млн долл
байрактов -вагон
а может и наше производство запустить
да многое чего, нам нужно
может и изменилов
Вагон? Аж 5-6 шт.
gejly• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Если бы писатели умели ещё и читать,они бы наверняка смогли прочесть, что распределительная сеть по большей части в частных руках, и этот бизнес состоит в том чтоб транспортировать э/э конечному потребителю, нет транспортировки нет дохода. А завтраты на эксплуатацию и обслуживание те же, даже выше, восстановление после разрушений, бесконечные переключения.
Продавать за рубеж те кто распределяют э/э не могут ни физически ни юридически.
И если бы было действительно так как пытаются разогнать, что э/э продают за рубеж, первые бы кто взбунтовался это владельцы распределительной сети.
вредная_я• 11 декабря 2022
если короче объяснить - Вы полезете пальцем в розетку, если не отключить сеть в квартире?
Решка7777• 11 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вагон? Аж 5-6 шт.
про байракары по цене
стоимость одного аппарата, по обнародованным данным, составляет порядка 5,37 миллиона долларов
почти 100 шт-это про вагоны
Bell-k@• 11 декабря 2022
Ответ дляgejly
Я мама ребенка начальной школы, мне абсолютно не принципиально откуда вы вешать будете)) даже наоборот, у вас будет стабильное электроснабжение, а так то у вас нет, то у нас))
У нас змішане. Тиждень дистанційно, тиждень - очно. Усіх, хто за кордоном ’ попросили’ звільнитися добровільно.
Даксо• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Радує, що нас тут таких хоч декілька.
gejly• 11 декабря 2022
Ответ дляРешка7777
про байракары по цене
почти 100 шт-это про вагоны
А байрактаров у нас уже в каждом АТБ продают? Почему Притула пару месяцев ждал свои три штуки,а не сходил купил ?
slade• 11 декабря 2022
їх не ремонтують повністю, лише трішечки, ігри ахметова
hruzantemka• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
А я даже перестала писать. Своими ’это бред!’ подыгрывают рашистам.
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляkll lena
Була інформація що пошкоджені усі гідро та теплоелектростанції. Тобто тепер є дійсний дефіцит, а не лише з розподільчою мережею. Укренерго видає ліміти для областей щоб більш менш порівну розподілити електрику. Вже виходячи з них складають графіки га місцях.
Не просто так писали що мережа може лягти до кінця року.
Закарпатська гідроелектростанція ціла.Вже закрадається підозра,що трошки добріхують…
Оксана_12• 11 декабря 2022
Ответ дляannac
Слабо верится, что наш народ это спокойно проглотил
Ну ок. Будуть їх відключати. Нема пекарні. Нема бізнесу, податків, робочих місць і хліба. Круто, чого там.
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляhruzantemka
Дарма не пишете, бо складається враження, що тут тільки ті, хто пише «брєд». Але є люди, які не розбираються, аде хочуть, тому читають. Уявіть собі, які висновки вони зроблять.
gejly• 11 декабря 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
А где была информация и кто привирает?
Не все сотрудники предприятия имеют доступ к информации по повреждениям. Зачем данная информация нужна рядовому потребителю? Есть конечно континент очень заинтересованный в получении такой информации, но это точно не потребитель
Оксана_12• 11 декабря 2022
Ответ дляchaechka_
В к зависит от местных властей.Расказывали что один ЖК огромный ни разу не выключали и один житель соседнего дома,где света почти не было,юрист,нажаловался и начали отключать.У нас 4 дома,которые стоят прямо козле моего,ни разу не отключали,у нас свет 6 часов в сутки.Я лично этим заниматься не буду.Бегать писать жалобы.Слава Богу газ и вода есть,дети не маленькие
Сусіднє котеджне містечко світиться, як ялинка. Ой, скільки вонидоаив місцевому чаті. А то, що у них свої генератори, то таке, ти хто мимо біг (бо всередину охорона не пустила,) того не видно.
Оксана_12• 11 декабря 2022
Ответ дляРешка7777
у нас страна дорог и мостов.
и мрий
500 млн долл..сколько бы можно оружия и сетей модернизировать
нет мы на большой не очень нужный самолет , для страны где самолеты не летают
Звісно, краще б в літак судного дня вклались. Що там та ’Мрія’, так, аби було
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляДаксо
Радує, що нас тут таких хоч декілька.
Думаю, що нас більше, просто тут зразу налітають з усіх боків, як це було у мене в темах з русоботами на початку війни. Вони на мене нормально так зграями нападали, я то відбивалася, але ж не всі стійкі до образ, хоч через монітор. Зараз явних ботів менше, але все ж є.
Решка7777• 11 декабря 2022
Ответ дляОксана_12
б в літак судного дня вклались-це ваша версыя , я такого не писала
я примітивно : оборона чи енергетика
Julia 2020• 11 декабря 2022
Ответ дляОксана-004e
⚡️Восстанавливать всю энергетическую инфраструктуру после обстрела не будут, заявил исполнительный директор ДТЭК Сахарук.

Компания сосредоточит все усилия на создании новых объектов, потому что оборудование в Украине было устаревшим и не модернизированным.

На полное восстановление всех разрушенных объектов понадобится от года до двух, а может, даже больше.
Новые станции возобновляемой энергетики ДТЭК будет строить с прицелом на экспорт в Европу, прогнозирует Кубрушко. Для этого ДТЭК рассчитывает привлечь часть инвестиций, направленных на послевоенное восстановление Украины. «В этих проектах ДТЭК будет участвовать одним из первых, – говорит Тимченко. – Мы в этом очень заинтересованы».
https://forbes.ua/ru/inside/energetichna-imperiya-...
Lilianna_• 11 декабря 2022
А ви, Юлія, в парі працюєте :)
Lilianna_• 11 декабря 2022
Удалено администрацией...
Lilianna_• 11 декабря 2022
В усіх темах ми з вами конфліктуємо
gejly• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Я недавно словила себя на мысли, что что после дискуссии в таких темах я ощущаю такой же упадок энергии как и на форумах русишей. Та же борьба с непробиваемой тупостью
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляgejly
А где была информация и кто привирает?
Закарпаття.Жодних прильотів (невраховуючи одне ще літом).Звідки пошкодження?
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляgejly
Воно так і є спочатку. Далі ви це приймете. Бо тут є дійсно люди, які із завидною сталістю транслюють або неправду, або викривлюють інфо так, щоб залякувати чи злити простих людей. Вони за це отримують гроші. Зрадники і просто прихильники узького миру є всюди, навіть поряд з нами. Жаль, що жіночий форум в більшій мірі перетворився на інструмент іпсо
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Це ж добре, що нема пошкоджень. Чи що вас бентежить?
Julia 2020• 11 декабря 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Удалено администрацией...
Nata2907• 11 декабря 2022
Ответ дляОльга520
У нас було +2-2, а стало+2-4
Де ще, крім нас, цікаво, такий чудовий графік ?
Даксо• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Такі боти просто на зарплаті, а нам же то за коментарі ніхто не платить. Але все одно вважаю пресікання таких спроб своїм громадським обов´язком.

Дуже шкода, що адміни тут ще досі підігрують рашистам. Якби я була адміном:
1) Заборонила би усі російські айпі - хай встановлюють ВПН, якщо їм хочеться - зразу відсоток поубавиться
2) Банила б за непідходящі теми в анонімі зразу і назавжди без можливості перереєстрації