Ждушечка• 11 декабря 2022
Не розумію. Електромережі ремонтують, а світла все менше
Хтось може по людськи пояснити, як це працює? І чому наголошується , що весною все зміниться? За рахунок чого?
Ответ дляДаксо
У нас рыночная экономика, цены никто не поднимает просто так. Не знаю был ли у вас в школе предмет ’Экономика’, но тут даже специальным образованием обладать не нужно. Если вы платите за киловат 1,68, то это значит, что разница оплачивается тоже из бюджета. А поднимать тарифы нужно давно, потому что это стимулирует экономию на дефицитном ресурсе.
Бюджет це кошти платників податків. А не якісь там умовно бюджетні. Була навіть петиція, з проханням так і писати, президент відхилив. Щоб п і п ( цитати з фільма) і не відволікатися на совість.
А ви чеки дивитесь? По суті пдв це податок на повітря, ви його платите на кожен пук, не з прибутку, а просто так, щоб на вас могли нажитися.
Ответ дляЦвіту і пахну
Було, у нас якось навіть цілий день було світло, після обстрілів в середу , у суботу.
Може у вас було, у всіх моїх знайомих в Києві було погіршення ситуації, а не покращення. Саме в нашому будинку сьогодні перший день після 5.12 суто планові відключення, вчора були відключення аварійні. При цьому ми на одній лінії з деякими держ установами (але не лікарня). Мені видно з вікна пів мікрорайону, бачу, що більш менш рівномірно розподіляють навіть аварійні відключення, якщо декілька будинків (підгрупу) нашої лінії відключають аварійно, то наступного разу, відключають аварійно іншу частину підгрупи а тих, в кого аварійне відключення було до того - не відключають.
Люблю море• 11 декабря 2022
Ответ дляda1i
навпаки, стала рідше прати. Як прала ночами, так і перу. Сушка для білизни не вмикаю. Не вмикаю прибори протягом півгодини від включення електроенергії. У нас ЖЕК не вмикає ліфти в перші півгодини, то і я так. У нас раз напруга була 260, у людей погоріла частина техніки. Майже перестала користуватися духовкою (раз у тиждень), раніше через день. У переноску постійно вмикаю лампу на аккумуляторі. Але.. у нас до 5.10 тричі на добу чітко по графіках вимикали світло по 4 години. В дні ракетних ударів - 20 годин не було світла і 10 годин. Єдине - чим користуюся -електроплита. Готую їсти на одній конфортці. Дитина є. Воду кожен ранок кипячу і заливаю у 2л термос.
І для кого такі жертви?
Ответ дляДаксо
При чем тут пенсионеры? У них субсидии, им и так большую часть оплачивает государство.
Субсидія не покриває навіть опалення, тато пенсіонер, пенсія 2 тис грн. Ах так, її ж зняли в цьому році....
Ответ дляЦвіту і пахну
Втретє питаю, чому ви не задаєте питань за створеною темою, а перейшли на політику та чіпаєте зараз чутливі теми з приводу пенсіонерів, податкової тощо ?
Ответ дляЦвіту і пахну
Субсидії зняли? Мої знайомі в кого були субсидії, в тих і лишились, ви щось плутаєте. Хоча саме свого досвіду з субсидіями в мене немає. Але про зняття нічого не чула ц не бачила якихось новин. Може звернутись про подовження треба? Там же наче переоформлюють кожні пів року
Brilliyantik• 11 декабря 2022
Киев. Оболонь. Тимошенко,13-А. Дом поделён на секции. Во всех секциях вчера был свет, а в моей не было сутки. Очень хотелось позвонить на горячую линию, но вот незадача: они работают пн-пт с 09:00 до 18:00... И что хочешь делай!)) Слов нет...
Оксана-004e• 11 декабря 2022
Ответ дляJulia 2020
Новые станции возобновляемой энергетики ДТЭК будет строить с прицелом на экспорт в Европу, прогнозирует Кубрушко. Для этого ДТЭК рассчитывает привлечь часть инвестиций, направленных на послевоенное восстановление Украины. «В этих проектах ДТЭК будет участвовать одним из первых, – говорит Тимченко. – Мы в этом очень заинтересованы».
Ну да, как - нибудь, когда - нибудь, а Света нет уже
Ответ дляgejly
Для примера, у кого то новая проводка в квартире, розетки, освещения, комнаты все по отдельным группам автоматов и в такой квартире легко можно отключить ту или иную комнату. А есть квартиры где все на одном автомате, вот тут отключать частями становится сложнее. Ну и проводка квартиры это значительно проще чем распределительная сеть
І що? Тепер одним життя не бачити, а іншим окі? У мене наприклад все в квартирі на електриці. Плита також.
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Ви розумієте, як влаштована енергетика? Те, що ваша ГЕС ціла, не запорука того, що у вашому регіоні повинно бути світло… почитайте тему спочатку, там люди писали
Я знаю,як у нас вимикають одні райони інші ні.Знаю,як пишуть після 4 нічних годин про перевищення ліміту і вимикають на 9-18 годин підряд.Знаю,як не можу працювати і іншим не можу дати роботу.Знаю на сквльки морально важко це все для людей.Коли бачать,що Буковель весь світиться.Пентагон у Мукачеві теж.А люди в холоді і з порченим м’ясом у морозилках.
У нас нічний лічильник - в мирний час було 500 -600 квт. Електроплита не індукційна. Звикла все включати по таймеру на ніч.
Зараз просто не користуюсь сушилкою - на балкон розвішую. І посудомийку включаю через день. А електроприбори витягую з розетки, бо боюсь, що погорять.
Оксана-004e• 11 декабря 2022
Ответ дляОксана_12
Ну ок. Будуть їх відключати. Нема пекарні. Нема бізнесу, податків, робочих місць і хліба. Круто, чого там.
Я тоже удивилась, что ради - что б у соседа корова сдохла - готовы даже без хлеба сидеть
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Тобто вам все одно, що ракети пошкодили інфраструктуру. Вам треба дати світло будь-якою ціною, бо ви платите 1.69?
Я оплачую світло за ціною 6.82.В цьому місяці знову зросла ціна вже 7 гривень з копійками.Але це ніяк не вплинуло на те,що я теж без світла.
Ответ дляAnjavoloschykk
У нас теж буди вулиці, які світилися постійно, дехто успішно використовував один ввід, поки сусіди не поскаржилися. Це трохи інше питання, ніяк не зрозумію як воно корелюється з тим, пр що ми починали розмову
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Розмова про те,що вимикають без графіків.При тому чим далі тим частіше і більше.Я про це веду мову.Не всі сидять вдома на виплатах.Комуст треба працювати,а змоги немає.В нас багато людей зараз сидять вдома бо із-за вимкнення постійного не працюють підприємства.
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Це у вас комерційний тариф такий чи для споживачів ?
Комерційний.
Ответ дляAnjavoloschykk
Вимикають, якщо є перенавантаження. Крапка. Упасіть собі, я теж маю бізнес, мій бізнес дуже залежить від світла теж. Я теж засмучена як і ви. До речі, у мене тариф 5,95 грн. Що ви хочете тут на форумі донести?
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Домовленості виключати не можна, але я думаю, що це скоріше наслідок. Але думаю, що якщо тарифи для бізнесу все ж впровадять, то це катастрофа як для бізнесу, так і для нас, бо всі продукти і послуги зразу всі піднімуться. А вони вже й так піднялися дуже. Для тих, хто залишаюся в Україні, це знову удар. Може так прощупують настрої. Не знаю.
Ціни від весни піднімали майже що місяця.Дивина була,що жовтень і листопад залишилась 6.82.Була надія…Але вже тепер дали 7 гривень.Щоб було зрозуміло для мене з моїм маленьким бізнесом навіть за листопад місяць при постійних відключеннях це 14 тис.
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Нічого не доношу.Пишу те,що наболіло.У нас більші тарифи.Тут хіба заборонено писати?Я теж патріот.Вірю у краще.Та це ніяк не впливає на те,що дуже важко.
Ответ дляAnjavoloschykk
Хто вам такі ціни дав? І яким чином ви відрізняєтеся від споживачів? З точки зору подачі е/е- ніяк. У вам немає пріоритету
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Ну то він був завжди вищим за споживацький. Що вас дивує?
Бо ви написали,що чого чекають люди за тариф 1.68.От у нас більший але це нічого не змінює.
sinolga1408• 11 декабря 2022
Ответ дляДаксо
вот читаю я и дивуюсь.
вот скажите, если есть атомка с копеечной себестоимостью произодства электрики, там что то смешное типа 10 коп. за квт, то с фига ли платить даже те 1,68?
зачем сознательно банкротили Энергоатом, я вот задаюсь вопросом, на который не нахожу ответа.
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Чому тоді пишете,чого чекаєте за 1.68?В тому і справа,що не змінює.