Ждушечка• 11 декабря 2022

Не розумію. Електромережі ремонтують, а світла все менше

Хтось може по людськи пояснити, як це працює? І чому наголошується , що весною все зміниться? За рахунок чого?
hruzantemka• 11 декабря 2022
Ответ дляДаксо
Такі боти просто на зарплаті, а нам же то за коментарі ніхто не платить. Але все одно вважаю пресікання таких спроб своїм громадським обов´язком.

Дуже шкода, що адміни тут ще досі підігрують рашистам. Якби я була адміном:
1) Заборонила би усі російські айпі - хай встановлюють ВПН, якщо їм хочеться - зразу відсоток поубавиться
2) Банила б за непідходящі теми в анонімі зразу і назавжди без можливості перереєстрації
Кстати тоже посетила такая мысль обратиться к админам, но я думаю руководство форума не заинтересовано в этом, это ж рейтинг, больше тем, срача и тд.
Даксо• 11 декабря 2022
Ответ дляhruzantemka
Це так, срач крутиться - лавеха мутиться. Дуже жаль, що у нас шкурні інтереси перевищують.
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляДаксо

Вони й так заборонені, але є ще викуплені українські номери, саме так вони реєструються. Крім того, тут є наші з такою політичною позицією, на жаль
Lilianna_• 11 декабря 2022
Адміни тут хороші, але вони не можуть читати кожну тему в режимі онлайн. Всі теми не проконтролюєш
Даксо• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Це так, нажаль дурнів навіть війна не научила нічому, так ще і боти як вони кажуть їх ’дресирують’ вестись на пропаганду.
Lilianna_• 11 декабря 2022
І ще, ботня тут пише гидоту у вихідні або пізно ввечері, коли адміни мають вихідний, це так, моє спостереження
Ольга520• 11 декабря 2022
Ответ дляNata2907
Де ще, крім нас, цікаво, такий чудовий графік ?
Конотоп сумської області
Даксо• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Ще забавно, як боти пишуть, що у них немає світла уже третій день і в той же час відповідають тут 24/7.

Недавно тут була тема ’Тєлєфон садітса, нєт свєта, асталась 5% заряда’ і в той же час відповідала в темі впродовж 3 годин. Тема, як заведено, звичайно анонімна.
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляДаксо
Так же ж росіян вдалося зазомбувати так, що вони сліпо вірили в распятого мальчіка в трусіках… а ви кажете. Русня відточував всі ці методи в себе 30 років, звичайно вони тут мають досвід
Nata2907• 11 декабря 2022
Ответ дляОльга520
Конотоп сумської області
Ааа, ну тоді це наші. В Сумах було 4+/2-, але зараз це жесть якась. У нас бізнес просто в шоці, думаю з понеділка якщо не змінять, то буде біда. У людей нерви на грані
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляДаксо

Ну Да, але тільки одиниці це помітили. Ось навіть в цій темі, автор питання задала, і зникла. Ніяких питань додаткових, хоча люди тут є такі, що можуть фахово пояснити
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляЛюблю море
Даже оф инфо есть В стране необоснованно дешёвая электроэнергия. С нового года тарифы будут оптимизированы.

Тарифы на электроэнергию в Украине могут повысить вдвое уже с 1 января 2023 года. После повышения дефицит энергии скорее всего уменьшится.

Предварительно, это может коснуться представителей бизнеса. Так, тариф на передачу э/энергии предлагается увеличить до 636,17 грн/МВт-ч вместо 345,64 грн/МВт-час, а тариф на услуги по диспетчерскому управлению с 62,13 грн поднять до 207,63 грн/МВт-час.

Среди основных причин роста тарифов ’Укрэнерго’ называет:
▪️разрушение энергетической инфраструктуры Украины из-за российских обстрелов, из-за чего вырос физический объем работ и их стоимость;
▪️рост расходов на сырье, топливо и материалы;
А чому споживача взагалі повинні турбувати проблеми укренерго? Ми платимо за послуги.
fialka123• 11 декабря 2022
Ответ дляnabludatel
В графіках немає розбивки по півгодини, не брешіть. Я зараз в Києві.
Там є 3 години точно немає світла, потім 3 години може бути/ може не бути і ще 3 години точно є.
Я на Героїв Дніпра живу. У нас такий графік діє.
У нас тоже включают часто на полчаса раньше или позже. Не нужно сразу говорить что кто-то врёт. Дарницкий район
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляtoys-3d
В Києві після 5.12 краще не було, було гірше, у всякому разі в нашому районі міста
Було, у нас якось навіть цілий день було світло, після обстрілів в середу , у суботу.
Даксо• 11 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
1,68 грн за кіловат важко назвати оплатою. Тим більше, щоб ще щось за ці кошти вимагати.
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Тобто вам все одно, що ракети пошкодили інфраструктуру. Вам треба дати світло будь-якою ціною, бо ви платите 1.69?
vikaS• 11 декабря 2022
В Телеге на одну гадалку подписана .
Пишет сегодня:
Кіїв занурюють в повну темряву.
Сьогодні мала пів години світла.
Звичайно ж маю лампи на батареях та зарядну станцію, але терпець урвався.
Думала за Європу, навіть дивилася будинки, але ні, не моє.

Очікую знатний шухер тут.
Кіїв Днепр Одеса - будуть наполегливо давити, щоб з‘їбалися.
gejly• 11 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Посмотрите как формируется цена на э/э, чс каких составляющих состоит, возможно вопросы отпадут
Даксо• 11 декабря 2022
Ответ дляvikaS
В Телеге на одну гадалку подписана .
Пишет сегодня:
Кіїв занурюють в повну темряву.
Сьогодні мала пів години світла.

Очікую знатний шухер тут.
Удалено администрацией...
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Да, в селах під Києвом так було, коли 23 серйозно так було попадання, бо заживили з Чернігова, бо енергія, яка виробляється фізично повинна кудись передатися. А Київ не міг прийняти з об’єктивних причин. Але ж навіщо вам в цьому розбиратися..
vikaS• 11 декабря 2022
Ответ дляДаксо
Удалено администрацией...
А мы разве знакомы ,чтобы Вы плакали ?)
У меня уже билеты на апрель всей семье.
vikaS• 11 декабря 2022
Ответ дляДаксо
Удалено администрацией...
И изучите на досуге.
Анетка• 11 декабря 2022
Ответ дляЧики-брык
Автор, теж цікавить. За останні тижні нічого не розбомбили, слава Богу, а світла стало в 3 рази менше (було +6/-2, стало +2/-4)
А як же Одеська область позавчора?
2 об´єкта нема.
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Це ж добре, що нема пошкоджень. Чи що вас бентежить?
Це чудово.Але світло і далі відключають мінімум на 14 годин.А в більшості випадках по 16-18 годин.Дозодить інколи до 21 години.
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляДаксо
Так потребители и должны платить, как во всех цивилизованных странах. Или вы думаете, что можно продолжать платить по три копейки за киловат?

Не смотря на постоянные обстрелы у нас сейчас одна из самых дешевых тарифов на электроэнергию в мире. Не находите это странным?
А середній дохід населення не знаходите дивним? Пенсію в 2 тис грн, прожитковий мінімум 5 тис?
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляАнетка
А як же Одеська область позавчора?
2 об´єкта нема.
То не рахується, люди думають, що кожна тец - те сама по собі, а не єдина цілісна система, тому й не розуміють, чому знищені тец впливають на всю Україну.
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
А давайте не відхилятися від теми. Ви інше питали. Чи відповіді вас не влаштували. Так ви питайте
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляyulia906090
Вы не находите странным поднимать цены в войну?
При том, что работы вообще никакой нет, работать стало не реально
+ підприємства душать з боку податкової
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Ви розумієте, як влаштована енергетика? Те, що ваша ГЕС ціла, не запорука того, що у вашому регіоні повинно бути світло… почитайте тему спочатку, там люди писали
da1i• 11 декабря 2022
Ответ дляРешка7777
да, яя в жизни столько не стирала и не заряжала всего
навпаки, стала рідше прати. Як прала ночами, так і перу. Сушка для білизни не вмикаю. Не вмикаю прибори протягом півгодини від включення електроенергії. У нас ЖЕК не вмикає ліфти в перші півгодини, то і я так. У нас раз напруга була 260, у людей погоріла частина техніки. Майже перестала користуватися духовкою (раз у тиждень), раніше через день. У переноску постійно вмикаю лампу на аккумуляторі. Але.. у нас до 5.10 тричі на добу чітко по графіках вимикали світло по 4 години. В дні ракетних ударів - 20 годин не було світла і 10 годин. Єдине - чим користуюся -електроплита. Готую їсти на одній конфортці. Дитина є. Воду кожен ранок кипячу і заливаю у 2л термос.