Морожена_курка• 13 декабря 2022
Як почистити ліщину від шкірок?
Метод сода з окропом не сподобався
Морожена_курка
• 13 декабря 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Поджарить
Залишаються шкірки все рівно. Не всі відходять.
ЖивунаБагамах• 13 декабря 2022
Ответ дляМорожена_курка
Я когда-то в электродуховке поджаривала. чистились. Но от сорта зависит. Идеально не выйдет, только купить без шкурок.
Морожена_курка
• 13 декабря 2022
ЖивунаБагамах• 13 декабря 2022
Ответ дляМорожена_курка
Сода з окропом світлі, просто підсмажені -темні. Не вдається їх почистити. Ці з содою не смачні
Недожарились..Но бывают и орехи такие. Вообще лещина плохо чистится. Я сырые со шкурками люблю) и грильяж со шкурками вкусный и пралине
Морожена_курка
• 13 декабря 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Можливо таки горіхи.
MacOS-ница• 13 декабря 2022
Половина дописувачів не розрізняють слова шкірка і шкаоалупа :))))
Замочити в холодній воді на добу в холодильнику.
А чому вам метод з содою не сподобався? Я з содою не робила, а водою замочувала пару разів.