Тільки встала, навіть сирени не чула...
Хтось щось чув?
Belosnezka1980• 14 декабря 2022
Ответ дляАтланта
у вас наверное плита газовая) я не берусь готовить блюда длительного процесса приготовления)
Так, газова. А в другій квартирі, там газова, таище й лічильника немає. Платимо за плитку 49 грн, і готуй скільки хочеш)
Tasya-Natusya• 14 декабря 2022
Ответ дляАтланта
Левый? Правый?
Фиг его знает. Я на Левом, свет пока есть, хотя по идее его уже должны были отключить (по графику).
Belosnezka1980• 14 декабря 2022
Ответ дляGupa
Я минулого року спробувала швидкий рецепт, але з желатином.Нічим не гірший,але мама справді цілий день варить
Я без желатину. Кинула туди 1 кг курячих лапів, потім їх дістала, і зробила по корейськи. Смакота!
Kvitkaliliia• 14 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Ух ти, я б таке робила, але мої тоді з дому повтікають
Belosnezka1980• 14 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Чоловік теж і віска крутив, але з пивком з´їв майже всі.
Kvitkaliliia• 14 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Ні, в мене цей номер не пройде. Навіть якщо сама по пиво збігаю
Kvitkaliliia• 14 декабря 2022
Ответ дляultragringo
Отбоя ещё не было?
Наче ні. Дітям в школу на 9. Сама моніторю
Ответ дляBelosnezka1980
Треба якось спробувати, в нас також газова плита, а духовка електрична.Робили ремонт, планували відмовитись від газу, але здоровий глузд переміг Ще згадую, як пиляла маму років 15 назад, щоб пічку в будинку викинула, а вона зараз, як довго немає світла і насос опалення не ганяє стала топити пічку
black-opium• 14 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
А их можно есть ?
Там же в тех лапах нет даже мяса , как их есть ?
Мы собаке бабушкиной брали погрызть , так он не ел их
Belosnezka1980• 14 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
А их можно есть ?
Це справді смачно. Ну, як, це ж не свиняча нога,але повірте достатньо)
Ответ дляGupa
Знаете готовят костные бульоны, их по 8-12 часов варят? И туда же холодец. Я раньше готовила мужу, полезно для соединительных тканей. У него больные колени. С желатином лайхфак годный👍👍👍 но в нашем случае я варила холодец именно для пользы здоровью. На говяжей коленке (забыла как правильно называется эта часть).
Kvitkaliliia• 14 декабря 2022
Ответ дляannac
У нас уже написали, что дистанционка сегодня
В нас світла немає