Тільки встала, навіть сирени не чула...
Хтось щось чув?
Ответ дляTasya-Natusya
До речі, я рекомендую з індюшиного крила та ший. Моя бабуся так робить - бульйон світлий, застигає щвидко, м´ясо смачне. Ще півень, кажуть добрий.
Де його ставить те холодне, якщо без світла?
Ответ дляTasya-Natusya
О тааак. З півня обожнюю.
Вважаю його найбільш «правильним». Борщ також з півня люблю дуже. Але рідко його готую. Тому й ціниться так
krasotalisa• 23 декабря 2022
на фіга цю тему підняли? Перелякалась капець, на дату не дивилась навіть
Ответ дляkrasotalisa
А де Ви побачили тему? В топі була?