Тільки встала, навіть сирени не чула...
Хтось щось чув?
Tasya-Natusya• 14 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
Вот сейчас написали , что подняли авиацию сбивать
А почему сразу не подняли , чтоб над городом не сбивать
Одни вопросы
Сейчас пишут , над левым берегом летает
Да уж
❗️Сообщают о ’Шахеде’ в районе Рогозова. Левый берег
Украина Online | Подписаться
Одни вопросы
Сейчас пишут , над левым берегом летает
Да уж
Украина Online | Подписаться
Интересно, что это? Какое-то переименованое село? Рогозов, знаю села по Бориспольской и Броварской трассе, но такого что-то не помню.
Kvitkaliliia• 14 декабря 2022
Ответ длямарго 13
Так, погоджуюсь. У мене першокласниця, уроки розпочинаються о 8 ранку. Якщо повітряна тривога триває до 7.30, то у нас дистанційка. А у вашому випадку дійсно не знаєш, вдягатись дитині чи можна ще полежати в ліжку.
Саме так
Ответ дляoksanav
Ну так, дебільна нація.
Мій колега, який на передовій, розказував, що як рашисти драпали з Харківського напрямку, то багато залишили БК. Наші знайшли ті ящики зі снарядами і на снарядах було написано «на Берлін». Потім ще думали, що з цим робить, стирати його, чи так по кацапам пуляти…
Можно и так но дописать - возврат )))
black-opium• 14 декабря 2022
Ответ дляTasya-Natusya
Ответ дляНиколь1986
Вот и я думаю, при чем тут рязань эта сраная.
Ну, як так при чому. Вони друга армія світу, розпочала з нами війну, вдарила по 6ти напрямам, Київ за 3 дні... і получила по рязані, мосту, енгельсу і просто получила нормально так. Обіднєнько їм... пижаться
Tasya-Natusya• 14 декабря 2022
Ответ дляoksanav
Ну так, дебільна нація.
Не идиоты ли))
black-opium• 14 декабря 2022
Ответ дляMagiса
Девочки! Я волнуюсь за семью! Что по Познякам?
Та все норм пока , не волнуйтесь
Если не отвечают , то может свет вырубили и нет интернета
Kvitkaliliia• 14 декабря 2022
Ответ дляЯ моя
Коли вже буде за розбомблений кремль, москву?
Ой, мені вчорашній Данілов сподобався:
Пожары на россии продолжатся, пока не сгорит Москва, – секретарь СНБО Данилов.
В кремле задние детонации начались ещё когда из Херсона выходили 😁
Николь1986• 14 декабря 2022
Всегда радуюсь нашим победам. Но и не забываю, что и ответка будет. Хорошо им говорить из убежищ
Над Києвом в небі дрон,
’Тривога’ кричать чат-боти,
Київ сидить в метро,
Київ йде на роботу
Київ проспектом їде,
Київ п´є чай чи каву,
Київ готує їжу
І на ’відбій’ чекає.
Київ сидить між двох стін,
Київ лікує рани,
Київ тримає стрій.
Ранок... і сніг різдвяний.
А. Пермяков
Вірш написав мій друг
’Тривога’ кричать чат-боти,
Київ сидить в метро,
Київ йде на роботу
Київ проспектом їде,
Київ п´є чай чи каву,
Київ готує їжу
І на ’відбій’ чекає.
Київ сидить між двох стін,
Київ лікує рани,
Київ тримає стрій.
Ранок... і сніг різдвяний.
А. Пермяков
Вірш написав мій друг
Belosnezka1980• 14 декабря 2022
Ответ дляoksanav
Давайте рецепт.
Беремо курячі лапи. Робимо педікюр, я нігті не обрізаю,я їх просто не їм, зрізаємо натоптиші. Варити більше години, а то й дві. Зварили, дістали. На сковорідці обжарюєте подріблений часник і імбир, добавляємо соєвий соус , пів ложки меду, пів ложки том.пасти, червоний перець. Помішуємо, тоді кидаємо туди відварені лапи.