ukrnetlife• 14 декабря 2022
Аналитик,полковник ВСУ Роман Свитан нравится как говорит о ситуации сейчас
А вам?Как его прогнозы?Раньше не обращала на него внимания
Ответ дляukrnetlife
Толково,четко,по теме.Залипла на него в последнее время.Жданов со Швецом тоже ниче,но чуть поднадоели.Вкратце-у Свитана очень хорошие прогнозы и успокаивающие.
Вот нравится потому что успокаивает. Скажет правду разлюбите.
Про Бахмут хотя бы, читать страшно.
Безимени890123• 14 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Та капець
Підуть усією потужністю на один працюючий молдовський танк
Танк ніззя, ним орють.
Wendy Rhoades• 14 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Та ні. Бєлоруси ж підуть на Київ
шо опять?))
все ніяк не дійдуть
Безимени890123• 14 декабря 2022
Ответ дляappareils
Про Бахмут хотя бы, читать страшно.
Так і правду ніхто не приховує. Я по тому напрямку Машовця читаю, все детально.
Fallen_angel• 14 декабря 2022
Ответ дляnoree
Доречі зберігала собі скрін про А 50.
Не вірю, але спостерігаю.
Так сегодня же как раз появилась инфа что он уже вернулся
Ответ дляrybka21
А я почитала рузьке радіо в готуюсь, що завтра прокинусь в Румунії
ахааа меня тоже русня записала в Румынию.мою область мой дом.это ани так карту нарисавали новую.там кино -дурка
там и наварасия и срасия и малорасия и еще дебильные названия .йо ма йо а я ж румынский не знаю
Ответ дляLudaSHOPSale
Серьезно? По самолету? Ого
Я думала поо наступательной технике, прокладке логистике, по накапливаеии бтг, по назад забрать у рашки все эшелоны со снарядами и установки пво ( с-300)
А оказывается надо по ан следить.

сто процентов .один самолетик и все -труба дело.люди вообще не понимают что такое наступление или они на работе
Безимени890123• 14 декабря 2022
Ответ дляrybka21
В Харків.
Звичайно, не складний, але російську тут всі знають і спілкуються.
Харків сьогодні!
Fallen_angel• 14 декабря 2022
Ответ дляnoree
В курсі)
Як раз це і обговорюємо третю сторінку.
Тоді вибачаюсь, ще не повністю тему пролистала
aleksey.bo• 14 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Є в ютуб
Поділіться посиланням, бо мені знайшло тільки випуски, де його запрошували на інтерв´ю
LudaSHOPSale• 14 декабря 2022
Ответ дляaleksey.bo
Можно вкратции
Че сказал?
Безимени890123• 14 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Ця інформація і повинна бути таємною під час війни
Машовець по руснявим силам дає толково. Можна зрозуміти, що там і як. По ЗСУ він мовчить геть. А от русняві намагання, плани, як він бачить, викладає. Багато співпадає..