КонФФетОшка• 15 декабря 2022

Закордоном - як ділитесь в покупках, якщо вас багато?

я з дитиною і батьками проживаю закордоном (житло за символічну плату), розлучена.
працюю поки лише я, доходів більше в мене нема. але робота - контракт поки до весни, чи продовжать - хз.
в батьків українська пенсія.
продукти стараємось пополам з батьками, бо в мене на дитину багато витрат.
але важко пополам буває, ми так не рахуєм до копійки.
я сказала, що хочу купити дитині гірлянди (по ціні - біля 400 грн), просто до слова сказала, не питала - мама така зразу "Ой зараз так в нас нема грошей, не витрачай на дитину".
Я хотіла на пару днів поїхати з дитиною в інше місто, і зараз почнуться криві погляди "готель" і т.п., а батьки типу без роботи.
Вони мені крові випили не мало.
В них в Україні є робота, просто не їдуть, хоча місто не фронтове.
А мене вже аж ковбасить. я як вирішу - то і в борг на 2 дні кудись поїду, бо так захочу.
мене злить, що мої гроші рахують.
Піти на оренду буде тупо, бо я потрачу майже все.
Це типу треба терпіти
Оцененная• 15 декабря 2022
Від нас чо надо?

МадамОхмури• 15 декабря 2022
Покажіть їм свій паспорт, щоб нагадати, скільки вам років, що ви доросла і самі будете свої кошти витрачати, як вам заманеться.
Самый умный• 15 декабря 2022
Спершу з´ясуйте , хто у вашій сім´ї дорослий, а хто дитина.
І нехай дорослий приймає рішення :)
Фруты_Буты• 15 декабря 2022
Обозначьте границы
Спокойно надо поговорить, если возможно, где общие траты, а где ваше личное и они не должны в это лезть
Не вступаете в обсуждение ваших затрат, покупок, планов
Но если денег нет, а вы планируете покупку на последние или поездку в долг, то надо бы Вам задуматься живете ли вы посредствам
палка-копалка• 15 декабря 2022
Питайтесь отдельно, в чем проблема? У вас, ребенка, родителей пособие есть?
автор КонФФетОшка • 15 декабря 2022
Ответ дляпалка-копалка
в мене тільки на дитині біля 4 тис грн
палка-копалка• 15 декабря 2022
Ответ дляКонФФетОшка
в мене тільки на дитині біля 4 тис грн
Почему не питаетесь отдельно? Как только вам будут делать замечание по тратам, предложите отделиться. Отделите пополам полки в холодильнике и все. Скажите что вы взрослая, решаете сами все.

палка-копалка• 15 декабря 2022
Ответ дляКонФФетОшка
в мене тільки на дитині біля 4 тис грн
Польша, да?)
Да будет так• 15 декабря 2022
Странно. Вы там пересиживаете или хотите обосноваться ? Может , проблема в том, что у вас с родителяии разные планы ? Они экономят деньгии, чтобы вернуться. Собирают. А вы хотите жить здесь и сейчас.
Да будет так• 15 декабря 2022
Ответ дляКонФФетОшка
в мене тільки на дитині біля 4 тис грн
У вас другой доход есть или за счет родителей ?
автор КонФФетОшка • 15 декабря 2022
Ответ дляпалка-копалка
а дитині буде ок бачити, що бабуся і вона харчуються окремо?
автор КонФФетОшка • 15 декабря 2022
Ответ дляпалка-копалка
плюс в основному готує бабуся всякі складні страви
автор КонФФетОшка • 15 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
в мене заробітна плата
Украиночка• 15 декабря 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Так у вас экономия приличная: готовит бабка, убирает точно бабка, вместо няньки тоже бабка .
Да будет так• 15 декабря 2022
Ответ дляКонФФетОшка
в мене заробітна плата
Пардон , невнимательно читала . Значит , вы имеете право тратить как хотите.
автор КонФФетОшка • 15 декабря 2022
Ответ дляУкраиночка
кожен за собою прибирає. але готує так, вона в основному.
дитина в садку, тому їх допомога - 1 год в день
автор КонФФетОшка • 15 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
ще й робота на контракті, не знаю, що весною.
так би псіханула і орендувала сама. а то страшно трохи. бо тут плата символічна
Да будет так• 15 декабря 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Когечно ок , в чем проблема ? Я тоже за границей с мамой . У каждой свой бюджет. Хотим вместе едим , хотим отдельно покупаем . Ребенок знает ,что бабушка отдельная семья и вопросов нет..
Украиночка• 15 декабря 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Ну тоже помощь. И приличная помощь.

Не пробовали вообще не уведомлять о своих планах и покупках?

автор КонФФетОшка • 15 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
і кожен окремо готує собі перше, наприклад?
автор КонФФетОшка • 15 декабря 2022
Ответ дляУкраиночка
Ну тоже помощь. И приличная помощь.

я теж, наприклад, страховку батьками по машині купую, це біля 1.5 тис грн в міс
ПультОт_БМВ• 15 декабря 2022
Оце сама велика помилка-жити з батьками! Відправити їх додому і жити собі спокійно! Іншого вибору немає.
автор КонФФетОшка • 15 декабря 2022
Ответ дляУкраиночка
Ну тоже помощь. И приличная помощь.

мабуть я останнім часом менше купляла, і вони порахували, що витрачають більше.
але це так неприємно...
автор КонФФетОшка • 15 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
що мені зробити, якщо вони не збираються їхати додому?
Да будет так• 15 декабря 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Моя мама первое не любит. Поэтому да варю суп себе и ребенку . А она себе лучше картошки нажарит , а я такое не ем . Ну и тд.
Но даже если оба едят одинаковое , я бы варила из приниципа , чтобы показать , что я отдельная семья , отдельный человек , и сепарировалась. И от них не завишу.
ПультОт_БМВ• 15 декабря 2022
Ответ дляКонФФетОшка
А ви їм пропонували їхать? Знайдіть собі окреме житло, або їх відселіть. Я з першого дня війни сказала батькам і свекрусі, що разом ми не будемо жити.
автор КонФФетОшка • 15 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
я ще працюю багато, готую не супер, дитина точно буде вибирати їду бабці.
і тоді почнеться найгірше - змагання
Леди_в_ночи• 15 декабря 2022
Мені одній дивно, що батьки не працюють, зараз війна, а у автора в голові гірлянди і гульки в іншому місті? А хіба не треба утримувати батьків у такій ситуації? Мені б було дуже соромно...
автор КонФФетОшка • 15 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
акуратно так.
сказали, що не поїдуть у війну.
хоча в їх домі світло не виключають ВЗАГАЛІ. а в моєму світло є годин 2 за добу
Меряю линейкой• 15 декабря 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Уезжайте вы домой