Привіт усім. Хто пив ці ліки
Назначив лікар ( вже тиждень хворію- горло болить , нежить і температура до 37,5) пити ці ліки, але я не розібрала що він написав (наче 1 табл 2 рази в день) але в інструкції написано що 1 табл в день перші 2 дні
Чи є сенс їх пити і скільки? Бо я взяла пачку на 6 табл
Podrugadetstva• 15 декабря 2022
Аміксин, іммуномодулятор, його приймають по схемі. 1,2 день по 1 т . потім на 4 й день 1 таблетка.
Ответ дляЧашечка чая
Фуфломицин. Выбросили деньги
Блін
Лікар прописав
Я і взяла
Лікар прописав
Я і взяла
Чашечка чая• 15 декабря 2022
Ответ дляВалерия-6ef9
Блін
Лікар прописав
Я і взяла
Лікар прописав
Я і взяла
Меняйте врача, если он такое назначет
Чашечка чая• 15 декабря 2022
Ответ дляPodrugadetstva
Узнайте хотя бы кому назначают такие препараты
Podrugadetstva• 15 декабря 2022
Ответ дляЧашечка чая
Фуфломицин. Выбросили деньги
я з ним на ковід перехворіла дуже швидко одужала, ускладнення на легені не було. Він ефективний при вірусній інфекциії
Чашечка чая• 15 декабря 2022
Ответ дляPodrugadetstva
Это фуфломицин. А иммумодуляторы назначают людям без иммунки онкология, вич и тд. Это у вас такой просто ковид