Атятя_тётя• 19 декабря 2022

Хто ті люди, які у кожній темі пропонують виїхати з України?

Якщо чесно, то кожен сам розбереться їхати чи залишатися.
Нащо строчити полотна?
Чи хтось вважає, що українці потрібні у Польщах-Щвейцаріях і всі там чудово облаштуються?
meatlug• 19 декабря 2022
Ответ дляРепетиторша
В Ужгороде, Черновцах и Мукачево со светом гораздо хуже, чем в Киеве. Если нету возможности зимой быть в тепле, с водой и светом, то стоит подумать о переезде
Ну, не гораздо. Везде как повезёт.
Есть в Киеве районы, где света сутками не видят, есть в Ужгороде улицы, где почти не отключают.
Все зависит от конкретного места.

МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ длякультУра
Оно уже много месяцев как бы. Вы бы посмотрели что творят те, кто с тобой на одной улице жил много лет… никакие враги не нужны, своих сограждан достаточно. У крестной растащили весь дом. Во дворе у соседей стоит наворованное и ответ один-будете много говорить, напишем в СБУ. Они уехали в апреле, вернулись в ноябре, дом пустой. Совсем. Даже котёл сняли.
Вашій хрещеній є чого боятись СБУ? Ні? То хай іде в поліцію і пише заяву. І нічого з тими отморозками спілкуватись.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляБлины со смайликами
А что, надо было всем дружно сидеть под обстрелами?
Вас ніхто тут не тримає. Виїхали- сидіть там мовчки і не повчайте тих, хто залишився, як нам тут жити…
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляЗабыла что?
Скільки щодня гине людей у Києві від обстрілів, бомбардувань? А скільки в Харкові? Запоріжжі?
Не треба писати нісенітниці.
Скільки гине в Києві щодня від обстрілів? В вас якась таємна статистика є?
Дякувати Богу, і в Запоріжжі та Харкові людські жертви не щоденні
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Знову ’и не ныть’
Ми, доречі, живемо не за ваш рахунок. І не за рахунок вашого чоловіка/коханця тощо.
Удалено администрацией...
meatlug• 19 декабря 2022
Ответ дляИщу-брожу
Для вас новости, что люди гибнут и в мирное время?
Назвать ’неприятностью’ прилетевшую ракету в подъезд и убившую людей, в т.ч. 1,5 годовалого ребенка, у меня язык не поворачивается.
В тот день, когда я ехала в Краков, на трассе под Тарнувом случилась ужасная авария. Перекинулась маршрутка с украинскими беженцами. Были погибшие, в том числе, ребёнок. Ехали буквально через час за мной… Я все время думаю: останься они дома, и были бы живы, скорее всего(( Какая насмешка судьбы. Никто не знает, где его смерть поджидает.
И никто не знает статистику по смертям уехавших. А я была шокирована, когда узнала, какое количество суицидов среди беженцев!
Ohio• 19 декабря 2022
Ответ дляVlada-Maria
ні, я з тих, хто в Україні, але вивезла дітей в Польщу подалі від цього всього. Сумнівайтесь і далі. А ті, кого я особисто знаю, майже всі осіли в Польщі/Чехії, бо і раніше їздили туди працювати. Ще добрий десяток поїхали до рідних в Італію/Іспанію/Норвегію/Францію, просто використавши тимчасовий захист для легалізації і легального працевлаштування, оскільки і до того їздили туди по безвізу і працювали нелегально. Так що у нас просто різне коло знайомих
Ну то в чому я не права? Всі ваші знайомі вже давно мають кінці в Європі і ніхто в нікуди не їхав. Їхали , бо мали там давно роботу і були там не залежно від ситуації в Україні. До родичів теж їхали, бо було куди . А куди і за що їхали ті, що не мав навіть закордонного паспорту? А таких було чимало. Жінки, які їхали в нікуди з маленькими дітьми в ту саму Польщу, не маючи ні фінансової, ні фізичної підтримки вже давно або повернулись, або переїхали туди де є допомога, або збираються повертатись. А з нового року з Польщі поїде ще більше.

appareils• 19 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Українська корупція нам роками аукується
МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляappareils
Корупція це українській менталітет. Навіть приказка є, про курку, яка гребе від себе. І нікуди вона не дінеться. Хіба шо трохи зменшиться в високих кабінетах, як контроль та моніторин введуть закордонні партнери .
І можете не сперечатись, Но кожен, хто отримає владу, буде красти. Оглянуться навколо. Кількість липових інвалідів, матерів-одиначок, отримувачів субсидій і нарешті не платників податків зашкалює. Це навіть не кожен другий, а більше.
ok1904• 19 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Недавно почула від знайомого ідею: якщо відмінити готівку в країнія
, тоді всі житимуть майже +/- однаково що депутат, що працівник жека .
nahaka• 19 декабря 2022
Ответ дляOhio
А от мені завжди було цікаво, якби Європа і інші країни дали просто дозвіл на спрощений виїзд, але без будь-якої фінансової та іншої підтримки, без житла, одноразової допомоги та навіть розміщення в таборах, то скільки б людей виїхало? Що тоді б говорили ті, що так агітують за виїзд і що робили б і як зимували, ті, що не в змозі прожити в Європі за власні кошти? Тільки чесно, який процент би виїхав?
Думаю, не набагато менше. Особисто я, коли їхала, про виплати навіть не знала і не враховувала цей аспект. Тому не треба усіх під одну грєбєнку
Shyn• 19 декабря 2022
Многие не уезжают, потому как мужа не выпускают. Девушка и ребенок, которые в КР погибли из-за ракетного удара на днях, были в Польше летом. Вернулись к папе...
ir.zhuck• 19 декабря 2022
Ответ длякультУра
Многие не вернутся. Кто с мозгами и специальностью толковой точно нет. Они уже строят свою новую жизнь кто где
та і хто без мізків нормальних, також залишаться там. особливо ті, хто все життя жадав закордонного життя.
в мене декілька знайомих (поруч жили), що не були ні професіоналами по життю, ні видатними особистостями - виїхали.
і рна відміну від них, є знайомі трудоголіки і специ, що залишились в Україні і не збираються виїжджати.
Леди Репях• 19 декабря 2022
Ответ дляappareils
И добавлю, Зеленская шопингует на 40 кусков евро, а дети в школе собирают для Херсона термосы и лекарства. Лично я в такой Украине жить не хочу. А в чужой стране люди получают достойные выплаты.
Согласна.

Я в Украине. И это сейчас мой выбор. Но от наших управленцев просто рыготно. Неужели совести совсем нет, продолжать хапать и наживаться, пока люди сидят после прилётов с разбитыми окнами?
Леди Репях• 19 декабря 2022
Ответ дляVlada-Maria
А ті, хто виїхав, працює віддалено, податки платить в Україні, взамін не вимагаючи від України ні виплат ВПО, ні відшкодування комунальних послуг, ні стаючи на біржу і беручи виплати по безробіттю, то хто по логіці тих, хто їх не перестає обзивати і поливати помиями?
А с какой стати Украине платить выехавшим что-то?) Ну Вы даёте.
Леди Репях• 19 декабря 2022
Ответ дляmeatlug
Ого, я не знала🙁
Vlada-Maria• 19 декабря 2022
Ответ дляЛеди Репях
даєте тут хіба Ви, і вже не вперше))) я десь писала, що повинна платити? Читати навчіться спочатку, а не видавати свої фантазії за написане кимсь. Пост був про інше: чим люди, котрі нічого не беруть з бюджету воюючої України, а навпаки, ще й податки в бюджет платять, гроші пересилають, донатять на армію немалі суми, гірші за тих, хто сидить в Україні в статусі ТПО, отримує з бюджету воюючої країни виплати, громадянам держава компенсує комунальні за прийом такої категорії (а це мільярди гривень)? Чому перших поливають помиями і обзивають всякої, а другі - герої-боневтіки, не дивлячись на те, що висмоктують мільярди з бюджету воюючої країни?
Мова про лицемірство і подвійні стандарти
Anitia• 19 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Всі ми різні і умови у нас будуть ну дууууже різні.
Навіть відсутність комунальних благ ми всі будемо переживати порізному.
Так, але ж людина написала тим, хто вже зараз не готовий це терпіти, а не тим у кого «нормальні умови»
meatlug• 19 декабря 2022
Ответ дляЛеди Репях
Ого, я не знала🙁
В польских новостях хорошо освещали, в Украине, видимо, решили, что людям хватает трагических новостей.
Вот так сколько мы не знаем.

МАМА НИКИТКИ-2• 19 декабря 2022
Ответ дляok1904
Подивіться 0 декларацію топчиновників.
Там готівкою, мабудь, по пввдома забито.
Як думаєте, відмінять готівку?
Ну по-друге Вася отримує 6500 а Петро 65000 чи однаково вони будуть жити?
Helga578• 19 декабря 2022
у меня знакомая выехала в Германию в начале декабря, поселили в лагерь, в поле крытый тен, все в одном бараке. Холодина жуткая, заболела и сколько там она будет не ясно. Каждый сам выбирает, что лучше.
Елена-ленуся• 19 декабря 2022
Ответ дляПрячусь от Всех
Ви така дивна, а нічого що ракети і обстріли? В житловий будинок в моєму місті сьогодні знову прилетіло. Найцінніше, що є, то життя і здоров´я. Дітей я вивезла від ракет.
Удалено администрацией...
Елена-ленуся• 19 декабря 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Таке совітують, наче за кордоном немає голоти і бомжів.
Ну Да , в Україні ж одні міліардери , повно роботи з зарплатою 3000 евро і роботодавці за руки хватають умовляють працювати . Куда там тій Европі голодранцям
Елена-ленуся• 19 декабря 2022
Ответ дляРепетиторша
Это когда было?
Осінь, і я пам’ятаю . Лягли з дітьми з дороги , навіть чемодани не розклали - ракета в квартиру , загинули
Елена-ленуся• 19 декабря 2022
Мені так смішно, що ті хто не виїхав лізуть з образою до тих хто виїхав . А ті хто виїхав - ім все рівно , теми не генерують , у них все добре .
А ще смішніше , що ті хто не виїхав , знають як тут погано від знайомих знайомого 😂, страшні історії передають одне одному та ще від себе додають всяку жуть. Кажу як виїхавша, у нас все добре , діти в школі , ракети над головою не літають , спимо спокійно , плануємо на свята з Англії до Франції на три дні на відпочинок , багато хто живе в квартирах знятих в оренду , є робота .
Елена-ленуся• 19 декабря 2022
Ответ дляOhio
Такий самий процент . Тут безпечно , ракети не літають , діти сплять спокійно , тепло , діти в школах европейських , англійських, та є робота і не за 150 доларів як в Україні , а за 2000 евро.
Чашечка чая• 19 декабря 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
Не помню такого. Помню, что во сне шахед убил семейную пару ( девушка была беременная, работала в Good wine)
Елена-ленуся• 19 декабря 2022
Ответ дляЧашечка чая
Було , я пам’ятаю
Бриджит Монро• 19 декабря 2022
Ответ дляФиктивная
Ой-ой, детки на советчицу пришли, какая милота! Даже школьники знают, что русский язык произошёл от древнерусского времён Киевской Руси и на него похож.
Русские ничего своего не могут создать, даже язык. Я лично не собираюсь отказываться от русского языка потому что у меня его кто-то украл. Пусть Россия хоть на китайский переходит, мне всё равно.
А вы хотя бы книжку по истории откройте, когда в 6 лет пойдёте в школу.
А я слышала, что русский произошёл от церковно болгарского
Бриджит Монро• 19 декабря 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Ну так и заграницей может настигнуть неприятность. Вероятность меньше, конечно, но все же. Помните, ребенка которого сбил электросамокат где в Европе.
А в Украине кроме войны, других неприятностей быть не может? Авария, убийство, ограбление и тд?