Feel good• 21 декабря 2022

Залужний звернувся до Зеленського, щоб він підписав закон

Про посилення мір проти дезертирства.

Звернення (там хвилина відео) :

Опитування - це лише суб´єктивна думка кожного, але...
Результат:
вже голосів: 848
282 (33.25%) Я не підтримую підписання
207 (24.41%) Дуже спірне питання
194 (22.88%) Результати
161 (18.99%) Підписання необхідне
4 (0.47%) Свій варіант
Anita123-13ef• 21 декабря 2022
Ответ дляoneself
Второй источник написал что Зе улетел в Вашингтон. Если честно, в начале не поверила, думала вброс, только что второй паблик опубликовал инсайд (они пишут то что потом сбывается), и что это значит для нас?!!
Що він був у Бахмуті і дзеденчав там своїми яйками. Вашингтон потім покаже, що це означає для нас, а що ваша аналітика каже з цього питання?
Anita123-13ef• 21 декабря 2022
Ответ дляLayka
Честно, вызвало у меня какие-то противоречивые чувства. Что между президентом и Залужным возникло непонимание((( А это самое ужасное в настоящее время. И обращаться к президенту через СМИ, чтобы проклятые выродки из раши ликовали, что у нас что-то идёт не так, такая себе идея... Может я чего-то не понимаю ...
Він не до президента через змі звертався, а пояснювпв диванним експертам , чому цей закон важливо підписати. Так, є дкуже багато питань до цього законопроекту, наші депутати якраз все зробили як завжди - через сраку,
Anita123-13ef• 21 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Зараз рашен іпсо буде розганяти, що Зєля втік в омерику
Потроху вже почали 😂😂😁 что ето для нас значит? 😂😂😂
Anita123-13ef• 21 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Цинізм кришталевий, спочатку прос…ти підготовку до війни, зарити оборонку і ракетні програми в асфальт, розмінувати і розукріпити Південний напрямок, не евакуювати навіть дітей сиріт, культурну спадщину і стратегічні підприємства, бігати на договорняки до оману, а потім підписувати Закон про посилення мір до тих, хто тепер кров’ю захищає нашу краіну. Бо хтось там все про…іпав. Але може я чогось не розумію.до Залужного ставлюсь добре, хоче є сумніви що ця заява може бути під тиском ОП.
Так, не розумієте. Тому ви на своєму місці
Олимпиада80• 21 декабря 2022
Ответ дляLayka
Он к вам обращается. Чтобы показать, что поддерживает закон. Потому что этот закон вызвал бурю эмоций в обществе. Сверху комментаторов это удовлетворило, работает)
Олимпиада80• 21 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
Я трохи про інше. Я про те, що через воєнкомів і комісії, які непогано нажилися на мобілізації, на фронт потрапили люди, яких апріарі не можна допускати до зброї, на яких не можна покластися, які кинуть позиції при найменшій можливості. От і сидять такі на третій лінії, а нормальні без ротацій, бо хто їх змінить? Вчорашній алкаш і бомжик. Хто довірить таким фронт.
Ага, зато повертати з-за кордону військовозобов´язаних офіцерів - неконституційно, бо вони кормільци, як сказав якийсь депутат.
А ті, що тут - не такі? Звичайно, мотивація через це у нормальних низька, через це там алкаші. Бо немає рівного підходу - стан здоров´я об´єктивно - все, що має бути критерієм відбору.
Даксо• 21 декабря 2022
Ответ дляoneself
Для вас, кацапня, нічого хорошого
TATATA1973• 21 декабря 2022
Ответ дляKlodia
Он в Сенате будет выступать. Как вы думаете, значит это для нас что-то или нет?
Скоріе всього проп....на будуть вставляти, за прийняті закони щодо КС та інші фокуси.
appareils• 21 декабря 2022
Для мене це значить що вже небагато залишається бажаючих воювати та вмирати. Може в нас теж багато тікають. Нам же нічого не говорять.
Takamaka• 21 декабря 2022
Ответ дляОлимпиада80
З одного боку ніби ви праві. Але уявіть людину, що живе з сім’єю за кордоном кілька років, до отримання ПМЖ або громадянства пару кроків, повертатись не збиралась, житла в Україні вже не має. Хто компенсує драконівські штрафи за розірвання контрактів з роботодавцем, орендарями та ін. (ці суми можуть сягати до десятків тисяч доларів, в залежності від країни та умов контрактів), поверне вже сплачені кошти за навчання дітей, де людині та її сім‘ї жити в Україні та ще низка питань. Також, порушуються терміни перебування в країні, яка видала резидентську посвідку. Тут дійсно питань більше, ніж відповідей.

Щодо алкашів, то цікаво теж виходить. Виходить, слабка на вади, асоціальна людина, алкаш, то який з нього попит, а віддуватися як завжди мають виключно добропорядні громадяни.
Сестры Гримм• 21 декабря 2022
Ответ дляEspresso_caffe
еще и обсуждать что где чье
щаз же
все наше
идут нах
еще на чмошников времени не тратили, уроды конченные
Сленг у него - гопота из подворотни. Чем они и являются.
Olga Zelenyak• 21 декабря 2022
Ответ дляappareils
Умирать люди не хотят не уже, а никогда.
zana076• 21 декабря 2022
Ответ дляFeel good
А Вы ожидали, что Зеленский, глазом не моргнув, хладнокровно подпишет этот закон, даже понимая, что он нужен в военное время.

Он не военный по сути и оч.сопереживательный, хоть и сильный.
Сопереживательный
I_am_Ukrainian• 21 декабря 2022
Тем временем вой на болотах
brenda2305• 21 декабря 2022
Ответ дляMama Chelly
Згодна на підписання закону.
Розповідали ситуацію коли їде бій деякі покидають позиції, бояться, деякі не йдуть вперед, сидять тихенько в подвалі ( для прикладу) не вийдешь під пулі і не захистиш позицію заберуть позицію і в плін всіх...а вони сидять і не рухаються... таких історій дуже багато.
І все виконує менша третина роти.
Так может проблема не в наказании, а в ошибках мобилизации? Когда отправляют людей, которые не готовы? И возможно были бы полезными на других позициях?

Бутусов говорит, у нас есть случаи, когда мобилизированные принимали присягу уже на фронте…
brenda2305• 21 декабря 2022
Ответ дляkissaniya
Чииивооо??? Какая диктатура?
Ну, до диктатуры нам оч далеко. Но офис президента шаг за шагом узурпирует власть. Это факт
И начал это делать еще до войны
mmi583@mail.ru• 21 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Ні на те є спеціалісти, розвідка, контррозвідка. Це їх робота. Війну ми маємо з 2014. За півроку до повномасштабного вторгнення Зе мав інформацію. Я своїх розвідників так і розвідки Британії і США. Памятаю як на сесіях ВР - слуги, кричали, що виділення грошей на армію - це PR. Допіарились. У нас були у розробках ракетні програми - грім-2 з дальністю до 500 км, дрони… фінансування цих програми припинилось, бо гроші потрібні були на дороги… Чим він думав? якби у нас була хоча б тисяча ракет з дальністю 500 км- чи напав би Пуйло? Дуже сумніваюсь.
appareils• 21 декабря 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
фото
Ещё у меня ролик его перед глазами. Какая война? Скоро Пасха,а потом мы пойдем на шашлыки. Потом оно сказало мы не могли сказать людям правду, потому что потеряли бы кучу денег.
mmi583@mail.ru• 21 декабря 2022
Ответ дляappareils
Я не вірю владі жодного слова після всього що було сказано ДО. Тотальна брехня. Особливо уоли забороняли вивезти людей з Маріуполя в перші дні. І чи не кожного дня новини про як не одного то іншого члена слуг народу ловлять на зраді і співпраці з рашистами.
Espresso_caffe• 21 декабря 2022
Ответ дляMarryV
Это тот, что говорил, что война закончится у нас и переметнется на рашку и в беларусь, а наши возведут фронт в курске, воронеже и рашка схлопнется на мелкие государства?
это тот, что тошнит уже лет 30 на тему ’все пропало’ и ничего толком не предлагает никогда, никому не нужный болтолог
нудный капитан-очевидность никому не нужный всепропальщик
Espresso_caffe• 21 декабря 2022
Ответ дляСпогад
Вы смеётесь, а мне не до смеха.
У лаптеногих ума на такие провокации хватает, чтобы внутри страны народ озлобить против власти.
Ну не верю я что Залужный обратился к Зеленскому во всеуслышание, чтобы это все обсуждали и возможно не верно истолковывали его слова.
вот мы тоже не верим, и этот видос говорит о том, что что-то идет не так
kornezka• 21 декабря 2022
Ответ дляI_am_Ukrainian
Тем временем вой на болотах
Виглядає так, що прозрівають. Чи я оптимістка?
black-opium• 21 декабря 2022
Ответ дляIlonaMask
А що тут не так?
Він головнокомандуючий, ми йому довіряємо, він краще знає як краще для армії,для перемоги.
Все не так
Ребята приезжают на позиции там их рашисты накрывают шквальным огнём , они отходят на другие, чтоб спастись , это выбешивает командиров , которые орут - сидеть на позициях , а сами сидят на тёплых диванах
Теперь за это ребята сохранившие себе жизни ,будут сидеть в тюрьме , нормально да ?
Espresso_caffe• 21 декабря 2022
Ответ дляappareils
а что было бы с того что нам сказали?
black-opium• 21 декабря 2022
Ответ дляLayka
Какое непонимание ?
Это специально все , чтоб протащить этот закон
Типа зеля против , но если настаивает Залужный , то ладно
Театр
kornezka• 21 декабря 2022
Якщо ми є вільна демократична держава, то людина має мати вибір. Страшно, то тікай. Не хватало ще ввести в нас заградзагони, як в рашці. Ми ж не расіся.
I_am_Ukrainian• 21 декабря 2022
Ответ дляkornezka
Ну у них мнения прыгают. У тех, кто хоть немного мозгами шевелит. Как только ЗСУ отбивает какой-то город, то сразу вой стоит. Или как Зе поехал на передок, то тоже вой почему пуйло никогда не ездит. Задаются вопросом зачем им столько территорий, как это все обеспечивать.
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Бутусов, Портніков, Бігус інфо - ті з небагатьох хто не скурвився
Ну да, порохоботи у нас незкурвлені
HelloKitty18• 21 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
Все не так
Не нормально, але коли солдати тікають і нічого нікому не кажуть, підставляють, так теж не можна.
Espresso_caffe• 21 декабря 2022
Ответ дляbrenda2305

такие все умные
все знают как неправильно
но не могут сделать как правильно