Людмила 007.• 22 декабря 2022
Ответ дляrybka21
І що далі.
Ну от давайте моделювати ситуацію. Влада оголошує - шановні громадяни, через 48 годин в нас починається війна.
Продовжуйте. Які ваші дії, наприклад
Так. Немаю слів, щьо я повинна була зробити. Мої діти (слава, Богу) зорієнтувалися.
Ответ дляVA 11
Я бы уехала спокойно. Мои дети не слышали бы взрывов и не перенесли бы стресс.
Вам потрібно щоб то сказав президент? Ви ж новини читали? Тут на порадниці кожного дня по 2 десятки тем було. Люди вже виїзджали хто боявся.
У нас особисто з початку лютого були складені валізи та документи.
Ответ дляInamalina
Не надо меня убеждать. У меня есть свои мозг, уши и глаза.
Только слепой не увидит, как он готовился к войне!
Да, с 14 года порох готовил армию, это правда. Но с приходом Зе все было похерено.
Не надо писать для меня такие опусы. Только время зря теряете.
Все было познрено, когда Кравчук передал Яо, а Кучма и Тимошенко добили нашу оборонку. Во время правления пороха взрывались склады с боеприпасами кстати. Или это в вашей методичке не прописано?
Ответ дляlilu1990
До речі, як би там не було, але Порошенко був непоганим президентом. Наша країна стала сильнішою з 2014року.
Але на мою особисту думку війну він би не потягнув
0208mariia• 22 декабря 2022
Ответ дляТанюша
Чудово жили! Як білоруси при Лукашенко.
а белорусы в курсе, что они живут ’чудово’?
hruzantemka• 22 декабря 2022
Ответ дляInamalina
Так и вы не пишите свои опусы, поклонница пороха.
Ответ дляТанюша
Порошенко не потянул бы)) не в этом дело. Дело в том, что он смешон в роли президента и главнокомандующего. Эти его наигранные скорбящие выражения лица и речи. Не верю.
0208mariia• 22 декабря 2022
Ответ дляТанюша
по этому он ее и ’отложил’ на несколько лет.
Mrs.Ochmonek• 22 декабря 2022
Ответ дляДаксо
Так це ж і добре, багато простих американців вважають його чи не другим Черчиллем. Чим нам це погано? Навпаки дуже вигідна для нас історична паралель
Зате серед нас є ті, які будуть тільки знецінювати і затюкувати,щоб він не зробив хорошого для України зараз
Mrs.Ochmonek• 22 декабря 2022
Ответ дляОлимпиада80
Правления... А вы все царя ищете. Выдавливайте это из себя, президент - просто менеджер, которому на время народ поручает быть главой исполнительной власти.
Ви даремно нашому народу про царя пишете - не властиво це нам ніколи не було і не буде.
Людмила 007.• 22 декабря 2022
Ответ дляblonsa
а они знали что война точно да.знали и остались на рабочих местах.и ссср знал в 41 году в 4 утра.прям точно все все знали.началась война и напала на нас россия
Да, все точно знали. После ПОБЕДЫ узнаем. Пока поддерживаем нашу АРМИЮ! Все будет УКРАИНА !!!
Mrs.Ochmonek• 22 декабря 2022
Ответ дляБогдана-df90
Підтримую.А ще в себе в країні повинен порядок навести. Корупція небачених розмахів. В самому ОП що робиться
Згідно з повноваженнями саме Президента, які конкретні кроки повинен зробити?
Ответ дляlilu1990
Я не знаю ні одного президента( ну окрім Путіна і Кім Чен Іра ( чи як там його) який би був ідеальним для всіх жителів країни.
І насправді це добре. ЯК на мене варіант коли президент керує державою 1 срок самий правильний.
І коли критика здорова є теж правильно
Ответ дляТанюша
Так річ же не тільки в пожерти та поспати.
Ми ж, українці, ще любимо по 3.14здіти, настільки любимо ( і це не сарказм) що нам і хліба не треба.
Треба чітко розуміти Янукович = колонія рашки.
Норовливі, так.
яннык в сравнении с лукой тяп- ляп, непритязательный хозяин, его интересовало только обогащение его сыновей и его партии. В беларуси все по стандартам качества, я это имела в виду. яныку не надо качество, абы барыши заносились и так во всем. И такого человека подмять под себя рашке, имея на него много компромата, проще простого. Договора по флоту, переписывание конституции, таежный союз в перспективе, куча агентуры.
Mrs.Ochmonek• 22 декабря 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Такі це які? Ті, які не розділяють ваш щенячий виск радості? Радості і захоплення від чого? Ми не в росії де всі повинні молитись на хорошого царя. Не створюйте його тут, влада достатньо і без вас це робить.
У вас тільки крайнощі: або молитись, або хейтити. Точно як в росії
Людмила 007.• 22 декабря 2022
Ответ дляVA 11
Да, это был бы Ваш выбор.