Моль Молливна• 22 декабря 2022
Про котів...
Померла вчора моя дівчинка, я вже писала в темах про неї, можливо хтось зустрічав, 18 років прожили ми з нею разом, відмовили нирки 😭. А в нас на зупинку, підкинули котика, жив він там, тижнів 2, сидів на лавочці і люди підгодовували. Котик видно не молодий. Сьогодні такий дощ сильний, а він сидить... і так мені його стало шкода... вирішила я його забрати, тепер він смачно повечеряв і спить...
Уси Пуси• 23 декабря 2022
Ответ дляПесиКот
Аатор, ви молодець, але я ніколи не мала котів і мене цікавить декілька питань. От ви його взяли на руки і понесли. А не боялися, що буде дряпати чи кусати. А чи привчений він до туалету, це ж котик невідомо звідки. Що переверне вам все догори дригом. Може це дурні питання, я просто не знаю як поводити себе з такою твариною.
Я не автор, но расскажу про нас. Я безумно боялась всего этого. Мы брали с приюта. Долго думали, очень долго, он успел даже побывать у другой семьи до нас. Вот мы решились, приехали на знакомство и нам рассказывают как он побывал у семьи: за неделю подрал ВСЮ мягкую мебель в квартире, справлял регулярно разую нужду на кровать, орал круглосуточно и еще по мелочи. Но мы влюбились и решились. Я как человек впервые столкнувшийся с котами вообще не представляла КАК 🤪 вот как ему сказать где туалет, благо подруга «спец по котам» рассказала что делать. И что в итоге, ничего не драл, нигде не гадил, мявчит по утрам 😅 ну от этого никуда не деться) Наверно тут должны сойтись все пазлы
NikNeim-b3b7• 23 декабря 2022
Такий лапуль гарненький )) Бубончик )
Не схожий він на вуличного. Щастя вам )
У кого такое было• 23 декабря 2022
Цей котик дуже органічно виглядає у Вашому домі, біля кабміну, на тому дивані..Ваше серце не дарма відгукнулось, дай Боже здоров´я
Счастье_же_вот_оно• 23 декабря 2022
Автор, Ви молодець! Бажаю Вам, щоб цей котик був вашим талісманом і оберегом.
Я сама не змогла пройти мимо кицюньки з сумними блакитними очима, яка мокла під дощем, і бігла на зустріч до кожної прохожої людини, напевно чекала на господарів 😥. А до цього, як мені потім сказали, місяць жила на вулиці. Кицюня була у мене на перетримці, а потім і знайшлися добрі люди, які взяли до себе.
Іншу бездомну, чорненьку, яка народилася біля гаражів, уже залишила у себе.
АфродитаПетровна• 23 декабря 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Боже, яке воно нещасне було, умнічка ви!
Моль Молливна
• 23 декабря 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Гарнюня така
. Дякую і вам, що врятували таку красуню
Виннипуховна• 23 декабря 2022
Ответ дляМоль Молливна
Дякую всім за теплі слова
Котик такий хороший доглянутий не схожий на приблудного.
Нехай вам буде добре разом
сказочное_Бали• 23 декабря 2022
Ответ дляУси Пуси
Ого, да вы вообще герой, что решились его взять после таких проблем.
ПуФФынка_мисс• 23 декабря 2022
Ответ дляМоль Молливна
Тільки неможемо придумати з чоловіком як його назвати
. Можливо в когось є якісь ідеї, яке йому ім´я підійшло б?
Барон, буржуй, Томас, Валєра Залужний
Счастье_же_вот_оно• 23 декабря 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
Я так наревілася із-за неї, я думала, що може вона втекла із балкону першого поверху, от і чекає господарів і вони її заберуть. вона йшла до рук і до всих лащилася, видно було, що домашня. Я і оголошення дала на олх, все надіялася, що її шукають :(. А потім жіночка, що годує бездомних, каже мені, я теж раніше такою наївною була, її викинули :(. Коли був сильний дощ, я не витримала, забрала її додому, несла і сама ревіла, так було кицьку жалко, у неї уже на той час піднялась температура від переохолодження. Не хочу і згадувати той час, зараз Слава Богу у неї уже все добре.
Я такое• 23 декабря 2022
Ответ дляМоль Молливна
Я неможу без кота, вони були зі мною з дитинства завжди. Я знала що візьму знову, коли моєї нестане. Просто, ще ніколи небрала вже дорослого котика, але думаю ми подружимось)
Он вас уже любит. Видно же по позе, что полностью доверяет.
вАлнуюся сильнА• 23 декабря 2022
Ответ дляОля_с_киркою
Вы в апреле уже вернулись?
Муж вернулся в апреле,а я приехала 15 мая.
вАлнуюся сильнА• 23 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Красивый! Вам спасибо, что не прошли мимо

Это она,девочка
Я такое• 23 декабря 2022
Ответ дляУси Пуси
Не знаю, помните ли вы, здесь была тема от советчицы, которая с ума сходила от выходок своего кота? Она закончилась тем, что другая советчица предложила ей отдать кота, но с угоаором, что навсегда. И потом она стала рассказывать, как котик привыкает к новому дому, к хозяевам и их коту. Назвала его Моисеем, постила фотки с ним и говорила, что очень воспитанным котом оказался. А первая хозяйка потом стала ее сообщениями засыпать, чтоб кота ей обратно вернули, мол, у ребенка истерика.
Я такое• 23 декабря 2022
Ответ дляУ кого такое было
Опечатка в точку - Министр! Это я про Кабмин))
Уси Пуси• 23 декабря 2022
Ответ длясказочное_Бали
Ой, эти проблемы казались мелочью по сравнению с его проблемами по здоровью, вот то нас пугало больше. Но спасибо за комплимент)) 😊
Моль Молливна
• 23 декабря 2022
Ответ дляbolidd
Він такий вгодований ) шо напевно має житло і людей які йому служать ) і зайшов просто в гості ) скорішьвсього захоче вийти за день два ) наш так лазив і жив на два будинки ) пропадав на два три дня ,виявили випадково ) що він там Мурчик ( а нас Оллі ) і має спальник
Невпевнена, він там сидів цілодобово, його бачили і з самого ранку і пізно ввечері, він постійно там знаходився, люди з будинку по сусідству його підгодовували. Але, так, видно що кіт звісно домашній. Хоча, якщо раптом з´явиться господар, я звісно його поверну, без питань.
Уси Пуси• 23 декабря 2022
Ответ дляЯ такое
Что то смутно помню про тему «отдам кота» и советчицу которая написала без возврата, а вот дальнейшую судьбу кота как то пропустила
Нагайна• 23 декабря 2022
Девочки , подскажите
Кот не какает три дня , вазелинового масла здесь ( Штаты) нет
Что делать?
Медсестра у вета сказала дать пюре тыквы , дала , но нет результата
Что делать?