Моль Молливна• 22 декабря 2022

Про котів...

Померла вчора моя дівчинка, я вже писала в темах про неї, можливо хтось зустрічав, 18 років прожили ми з нею разом, відмовили нирки 😭. А в нас на зупинку, підкинули котика, жив він там, тижнів 2, сидів на лавочці і люди підгодовували. Котик видно не молодий. Сьогодні такий дощ сильний, а він сидить... і так мені його стало шкода... вирішила я його забрати, тепер він смачно повечеряв і спить...
Фамильная фондюшница• 23 декабря 2022
Хай все буде добре, я також люблю котиків
Дело было давно• 23 декабря 2022
Дякую, Вам, авторе, за доброту...
Я, після смерті свого кота, так і не можу нікого завести ..
ИМХОля• 23 декабря 2022
Автор , какая вы умничка ❤️

Наш сладкий найденыш , наша девочка. Она у нас иностранка )
СкиниУскачи!• 23 декабря 2022
Котик просто шикарний! А Ви - молодець!
Кредитная• 23 декабря 2022
Автор, колись дуже давно я не врятувала кішку.
так сталось, на жаль.
І дала слово своім дітям, якщо тварина потребуватиме допомоги - ми його врятуємо.
Так і сталось. Діти знайшли маленьке хворе і котеня з проблемними очима.
Ой, як ми його лікували.
Але він одужав і став ну неймовірно гарним))
Нафаня Маня• 23 декабря 2022
Ответ дляПесиКот
Аатор, ви молодець, але я ніколи не мала котів і мене цікавить декілька питань. От ви його взяли на руки і понесли. А не боялися, що буде дряпати чи кусати. А чи привчений він до туалету, це ж котик невідомо звідки. Що переверне вам все догори дригом. Може це дурні питання, я просто не знаю як поводити себе з такою твариною.
Не автор. Але. Кіт, який іде до людини не буде добратись і кусатись. Привчити до туалету дуже просто - наступав в коробку піску а через деякий час змінюєш на наповнювач. Здоровий кіт завжди ходить в туалет. А щодо переверне - обов´язково переверне. Тварина створює певні незручності. Особливо молоді і активні. Хоча на фото дорослий кіт. Буде спати по 20 годин і дивитись у вікно ще 4.
Нафаня Маня• 23 декабря 2022
Ответ дляУси Пуси
Я не автор, но расскажу про нас. Я безумно боялась всего этого. Мы брали с приюта. Долго думали, очень долго, он успел даже побывать у другой семьи до нас. Вот мы решились, приехали на знакомство и нам рассказывают как он побывал у семьи: за неделю подрал ВСЮ мягкую мебель в квартире, справлял регулярно разую нужду на кровать, орал круглосуточно и еще по мелочи. Но мы влюбились и решились. Я как человек впервые столкнувшийся с котами вообще не представляла КАК 🤪 вот как ему сказать где туалет, благо подруга «спец по котам» рассказала что делать. И что в итоге, ничего не драл, нигде не гадил, мявчит по утрам 😅 ну от этого никуда не деться) Наверно тут должны сойтись все пазлы
Не реагуйте. За два тижні звикне і буде спати, доки ви спите
Нафаня Маня• 23 декабря 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
фото
Рік чорного кота. Щастя в дім. У мене троє. Правда два диких зовсім. Але дуже гарні.
Уси Пуси• 23 декабря 2022
Ответ дляНафаня Маня
Та он у нас уже больше года) Он по режиму мужа и детей встает и в выходные или если на удаленке кипишует что все еще спят)
Золотая орда• 23 декабря 2022
У вашій душі є Бог, справжній.
Грибной_Дождик• 23 декабря 2022
Пощастило котику
НЛОша• 23 декабря 2022
Кіт шикарний! Ви створили йому Різдвяне диво! Ви найкраща, Автор! Щастя Вам, котику і усій Вашій родині, нехай Господь подарує Вам велику милість за Вашу доброту!
Фекла Персиковна• 23 декабря 2022
Наш Тайсон копія вашого)
Взяли з притулку маленьким заляканим кошеням.
Виріс великий і поважний кіт.
Кондуктор маршрутки• 23 декабря 2022
Ответ дляМоль Молливна
Тільки неможемо придумати з чоловіком як його назвати . Можливо в когось є якісь ідеї, яке йому ім´я підійшло б?
У моего папы котик похожего окраса. Зовут Филимон, Филечка, Филя))
Капитанша• 23 декабря 2022
У меня три кошки , первая найдёныш, вторая её дочь , третья найдёныш.
Так вот вторая рождённая именно дома от голубого кота самая вредная с плохими чертами характера, срет на диван как её папа и делает шкоду .
Шкода на когтеточке спит .
Зажуженная Жужжа• 23 декабря 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Это она,девочка
Девочка- мальчик..главное, что в тепле и любим
Петя-петушок• 23 декабря 2022
Дуже гарний котик. Ви велика молодець, хай котик живе тепер у теплі і любові.
Киппи• 23 декабря 2022
Ответ дляЯ такое
А она разве не анонимно писала?
Я бан заробила і потім акк поміняла.
вкрации• 23 декабря 2022
Ответ дляПесиКот
Я брала з вулиці під пристроство 3 шт. Тіки 1 виривалася. Мені допомагав ловити охоронець з підприємства поруч, вона йому прокусила пальця, що аж фонтан пішов. Поки несли в коробці додому, вона впісялася. Вже 8 років живе у мене, розумна, лагідна моя любовна любов.
А туалет чи порядки вдома не проблема для котів, вони швидко все розуміють. Всіх котів я успішно причала до лотка за 1 день
вкрации• 23 декабря 2022
Ответ дляНагайна
Девочки , подскажите
Кот не какает три дня , вазелинового масла здесь ( Штаты) нет
Что делать?
Медсестра у вета сказала дать пюре тыквы , дала , но нет результата
Дайте молока попить. У многих котов от него разовая диарея
вкрации• 23 декабря 2022
Удалено администрацией...
Я такое• 24 декабря 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
У мене котик схожий на Вашого.
Звати Бублик.
У моей тети кошка тоже похожа на вашего и автора, подобрала котенком.
Я такое• 24 декабря 2022
Ответ дляКиппи
Я бан заробила і потім акк поміняла.
Ого, даже так.
Ms. Анонимная• 24 декабря 2022
Ответ длявкрации
Удалено администрацией...
Вы все такие милые всем семейством
Ms. Анонимная• 24 декабря 2022
Автор, вам огромный плюс в карму и счастье в дом тем более следущий год Кота. У нас тоже подобранец, взяли взрослого кота - это лучшее мое приобретение за 10 лет! Обожаю его
ПесиКот• 24 декабря 2022
Ответ длявкрации
Удалено администрацией...
Який гарний окрас
ПесиКот• 24 декабря 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Красень