ФсеСама• 23 декабря 2022

В яку ціну купуєте домашнє молоко в Києві?

Дівчата, мирного неба!
До війни нам привозила жіночка молоко по 60 грн за 3 літрову банку. 10 місяціа ми були на ЗУ, повернулися і знову заказали. І мене трохи ціни збили з рівноваги.
3 літри молока-180 грн
1 кг творога-250 грн
1 літра сметани-220 грн.
Може це просто у мене з сільськими цінами така реакція, і мені треба просто перелаштуватися.
В селі ми купували
3 літри молока-50 грн
1 кг творога-70 грн
1 літра сметани-80 грн.
Любовь Калистратовна• 23 декабря 2022
Фига се. Покупаю 2 л молока за 70, творог 120-150, сметана 0,5 - 70
Манька Галченок• 23 декабря 2022
В наш район привозять чудове фермерське молоко з Бородянки 24 грн/літр, ще нещодавно було 22 грн. Ще продають згущене молоко, сметану, сир м’який, твердий, йогурт, ряжанку, масло.
Леди_в_ночи• 23 декабря 2022
Бачила продають по 24 грн за літр
Мечты сбываются• 23 декабря 2022
3 л = 90 грн.Бориспіль (недільний ринок, домашнє), в центрі на базарі трошки дорожче
Леди_в_ночи• 23 декабря 2022
Так,в Києві молочка дорога.
Мечты сбываются• 23 декабря 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Все вірно. Я шикарний жирний творог беру 140-120, обезжирений 110
автор ФсеСама • 23 декабря 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
І я подофігєла від цін. І виходить правильно офігєла..
Мечты сбываются• 23 декабря 2022
І автор, Ви ж бачили, що творог на ЗУ це не наш творог на Київщині, скільки родичів приїздило з ЗУ спочатку дивувалися, що в нас творог дорогий, а коли купувала, пробували, то казали, так у тут такий супер добрий не те, що в них, вартий грошей
автор ФсеСама • 23 декабря 2022
Ответ дляМанька Галченок
У нас сусідка каже, що також фкрмерське п0 26 грн літр. Може його спробую. Просто я з молока дитині сама творог роблю, а для себе готовий купляємо.
І я не знаю, чи з фермерського вийде смачний творог.
Хлопаю ресницами• 23 декабря 2022
От фермы покупаю 100 грн/л
ПрипоРошенная• 23 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
Та прям. Просто на добрий творог є свої клієнти постійні. І ціна не мала.
Манька Галченок• 23 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
Ну молоко в тих, що я купляю дуже добре, смачне, скисає як треба, якщо довго стоїть, то трохи вершки з’являються.
автор ФсеСама • 23 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
Від корови залежить.
Спочатку ми купували в ближньої сісідки, то творог був рідкий і кислий. А потім їздили в інше село 10 км від нас, по пораді людей і там був дуже смачний. А ціна однакова.
Телочка• 23 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
Та наші люди геть розум втратилм, шліть її нафіг, немає таких цін
автор ФсеСама • 23 декабря 2022
Ответ дляТелочка
Вже замовила, завтра привезе.
Я спочатку замовляю, а вона потім пише ціну. Ч як отримала ціну і зразу сюда написала, щоб зрозуміти, чи то так ціни скаканули чи жіночка бізнесменом стала..
Більше заказувати не буду.
Буду шукати більш скромнішого продавця.
ИграйМойГормон• 23 декабря 2022
Коров’яче молоко 35 грн., козине 50. В Резиденції Межигір’я
Телочка• 23 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
Вже замовила, завтра привезе.
Більше заказувати не буду.
Буду шукати більш скромнішого продавця.
Відмовтеся вже сьогодні, не будьте лохом, навіщо вам таких безсоромних утримувати? Вона і далі таку ціну буде ставити, обдурюючи людей
Мечты сбываются• 23 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
Від корови залежить.
Різниця в технології, на Київщині відтоплюють в духовці, не знімають жир
Мечты сбываются• 23 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
Від корови залежить.
Від корови(чим годують) залежить присмак, післясмак. Я завжди пробую твлрог і сметану, щоб купити молоко. З молока роблю все, що мені треба. Коли маю час люблю бринзу зробити
автор ФсеСама • 23 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
Зацікавили. А як це не знімати жир?
Я чекаю, щоб скисло молоко. Знімаю зверху сметану. Потім кипячу в великій кастрюлі воду і туди банку до охолодження.
Потім на сито.
А не знімають жиру, я так розумію не знімають сметану, так?
Хочу спробувати в духовці. Може дійсно ще смачніше буде.
Очень добрый аноним• 23 декабря 2022
Центр Украины. Село, у соседки беру.
молоко 55 грн за 3л
сметана 50 грн за 0,5л
творог 100 грн за 1кг
Мечты сбываются• 24 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
Зацікавили. А як це не знімати жир?
Потім на сито.
Так, тоді дуже масткий творог,, жирний творог,
не в марлі підвішують, що стікав, а вистилають марлею прямокутну ємність з дірками і туди творог, і так відціжують, він ріжеться пластами. Творог наче з крем чізом, не розсипчатий, не сухий. Я сметану знімаю, але не всю. Я от попробую за Вашому рецептом через водяну баню відтопити.
ПрипоРошенная• 24 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
Теж такий сир виготовляють. Називається сметанкою або незбираний, жирний, пластами.