Бабульция• 23 декабря 2022

Мучить почуття несправедливості

З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляAlve
Смішно. В мене чоловік служить.
Ага. Вірю

woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
А я не розумію жінок, які виїхали з умовного Києва з дитиною в умовну Німеччину і за 9 місяців не можуть поїхати до чоловіка хоч на декілька днів, бо там же надто небезпечно (там дійсно небезпечно, суть не в цьому, можна ж у Львові зустрітись). От не розумію як можна поставити крапку на сімейному житті, яке роками будувалось. І навпаки багато таких, хто чоловіків правдою-неправдою до себе за кордон перетягнув. Тут можна говорити про зраду Батьківщини, а можна про відданість сімї. Уже з якої сторони подивитись.
равно как и не понимаете, что если семья здоровая, то и разлука нипочем.Кой смысл встреч во Львове?
Или в других местах?
Alve• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Та вас уже й сліду не буде. Разом з бубочкою
Привезете мені закордон. Там тихіше і світло не вимикають
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляAlve
Не йдете служити, бо дитину няньчете.
Ну хтось прикривається абстрактними роздумами про те що у кожного своє життя і кожен має вибір.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляAlve
Тобто ви ще й чоловіка покинули в Україні на фронті? Любофф однако
Strelka_007• 24 декабря 2022
Авторе, мене ´відвернуло´ від усіх моїх чоловіків колег. Не засуджую, просто тепер не маю до них поваги.

Спілкуємося виключно формально по роботі. Такого командного духу як було раніше вже нема і ніколи не буде. Якщо коротко: одні ховаються по орендованих хатах, інші липові діагнози собі зробили (до того здорові були повністю для походів, спорт.залів, для побухати тощо), треті виявляється мали хто білоруський, хто руський паспорти і жили тут з ними всі ці роки, хтось на дев´ятий місяць війни знайшов змогу поїхати до родини в Європу з якоюсь липовою волонтерською книжечкою і не на день-два, а на кілька тижнів. Помітила цікаве: в нашій великій компанії чим вище по кар´єрних сходах, тим менше служать в ЗСУ. Навіть не так: одиниці мобілізовані серед водіїв, складського персоналу, охорони. А все що носить синій комірець успішно відмазалося, про білі комірці промовчу, ті вже по міжнародних виставках спокійно гасають як і до війни.
А сьогодні ці ´уставшієатвайни´ корпоратив влаштували і дуже дивувалися, чому ж я не йду з ними разом в кабак. А в мене зараз чоловік під Бахмутом (не доброволець, просто чесний, не ховався навесні).
І я маю повне право на цю нормальну людську емоцію - відразу. Нікому нічого не виказую, це їх життя, їх вибір і їх страх. Але й поваги не маю. Пропонувала поволонтерити всім відділом в якості корпоративу, але чарка перемогла, ´усталі дяді´. Буває. (
Alve• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Як сліду не буде, тоді везтимети.

А ви цікаві. У вас дитина. Чужа. Тому ви вдома. А я повинна йти разом з дитиною і чоловіком служити. Щоб кошовий спокійно спав, бо в нього лапки.

lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляStrelka_007

Це нормальна реакція. Бо чоловіки не повинні ховатись. Це їхня природа, їхня честь і гідність. А всі ці розмірковування про вибір, страх, сім´ю і бла, бла, бла - для бідних.
Ти або чоловік, або подобіє. У нормальної жінки ніколи не буде поваги до того, хто відмазався.

Дуже крутий фільм на цю тему - чотири пера. Дуже гарно розкриває тему чоловічої трусості
Strelka_007• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990

Дякую, подивлюся.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляAlve
Як сліду не буде, тоді везтимети.

Так ваш чоловік служить чи ні? Забрехались уже
bespe4na_mavpa• 24 декабря 2022
Не суди да не судима будешь

А несправедливость тут не причем
Svetlana-7070• 24 декабря 2022
Ответ дляStrelka_007

Боже, ви описали все те що я бачу і відчуваю серед свого оточення. Також чоловік там де ваш(
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляAlve
Як сліду не буде, тоді везтимети.

Подивіться на досугє з чоловіком фільм Чотири пера. Хоч зрозумієте,як повинен чинити в екстремальних ситуаціях справжній чоловік.

1884 год. Перед самой отправкой британских войск в Судан молодой офицер Гарри Фэвершем подает в отставку. Его близкие и родные воспринимают этот поступок как проявление трусости, и Гарри, чтобы спасти свою честь, принимает решение тайно отправиться на африканский континент…

У Гарри было все: отец — генерал, любимая девушка, лейтенантская должность в непобедимой английской армии, верные друзья. В один день он лишился всего, с ним осталось только четыре пера позора…
-Ань-• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Чому вони виїхали а ті що на фронті сидять безвилазно?
Одна з причин: військових примушують колотись експерементальними ковідними вакцинами, не відпускають навіть на вихідні додому провідати сім´ю, поки не уколеться.
Лікар Оксана Винник про уколізацію в ЗСУ:
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ для-Ань-
https://www.youtube.com/watch?v=QHJoykt2QWQ
Вперше за 9 місяців таке чую
Strelka_007• 24 декабря 2022
Ответ дляSvetlana-7070
Тримайтеся.
Олечка79• 24 декабря 2022
Ответ дляОленькa
Спочатку, я так думала теж.
Але чим більше несправедливості до тих хто служать, це відсутність записів в воєн білет, порушення, відбирання звання і машин, самі собі купують все, безвісти пропав немає виплат. Некажуть, що помер хоча точно знають, така вказівка зверху. Людей кидають. Оці збори історія з турецькими байрактарами продажем волонтерки, і навіть форми ЗСУ. Бариги що перепродають з прибутком +200 фонарики павербанки генератори і тд. Закони що приймалися під час війни.
Коли бордель зі світлом, а ти не. Коли пункт незламності лише на папері і в новинах. Коли пишуть в разі блекауту звязок і інтернет ще три дні буде а в тебе його вже немає коли немає світла, і коли є якість гівно.
Мову вчити не на часі. За гроші відчитатись не на часі.

Починаеш задумуватися. Вже не бісить. Вже думаєш мабудь тут немає що ловити. Бо кого вони захищають бариг і ворів з депутатами. Якщо нас то давайте виїдем і ЗСУ прихватим хай Влада сама розбирається. Чого хтось має втрати сина батька чоловіка бо хтось краде, і краде і ніять не нажреться.
У меня сегодня такие же мысли после того как я узнала про наше облэнерго . И просто руки опустились . В шоке . Просто в шоке .
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Та я ніколи не вважала себе патріоткою. Просто відчуваю, що зараз всім треба згуртуватися, щоби вижити і перемогти. А тут таке розчарування в людях, такий біль
В чем боль? Что никто вас не спрашивает, как распорядиться свой жизнью?Так и не должен.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляAlve
Та беруть. У мене племінницю призвали.
Хто ваша племінниця? Яка освіта? Ким забрали? Яку підготовку проходила? Чи зразу на нуль без підготовки?

lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Так і ніхто нікому нє должен. Ні захищати, ні обороняти, ні здобувати перемоги. Розходимося. Ніхто нікому нічого нє должен.
-Ань-• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Вперше за 9 місяців таке чую
Удалено администрацией...
-Ань-• 24 декабря 2022
24 лютого 2021 в Україні почали вакцинувати ’від корони’.
24 лютого 2022 рашисти поперли в Україну.
У ворогів українського народу улюблена дата з´явилась - 24 лютого.
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Совершенно верно.
личный выбор каждого.
и ничей выбор никто не вправе осуждать.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Шо за брєд? Сестра працює на кафедрі і трохи на прийомі. Ні від кого із братів такого не чула. Чергові лякалки
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Совершенно верно.
личный выбор каждого.
и ничей выбор никто не вправе осуждать.
Ну то розпускаємо армію і розходимось по світу. Вони теж нам нічого нє должни.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Совершенно верно.
личный выбор каждого.
и ничей выбор никто не вправе осуждать.
Ну то що,? Должни нам всу чи не должни?
Takamaka• 24 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Удалено администрацией...
++++
Миззери• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ну то що,? Должни нам всу чи не должни?
Те кто выбрал осознанно профессию военных и всю жизнь имел за это плюшки но не обычные люди
lilu1990• 24 декабря 2022
А чого всі ’никаму янічєго нє далжна’ позатикались? То й всу вам не далжно
julil• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Так на кафедре и на приеме или раненных спасает. Вы кажется тоже немного заврались