Бабульция• 23 декабря 2022
Мучить почуття несправедливості
З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Я не розумію, чому хтось віддає своє життя, а хтось рятує свою дупу. Так я не маю засуджувати. Але всередині кипить
Так работайте над собой.
Все к вашей ярости не имеют никакого отношения.
Все имеют право на свою жизнь и свои решения, и ваше мнение никого из них не интерсует.
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляНе любовница
Мене не дратують ті, хто виїхали. Сама б (якби могла) вивезла усіх із цього мороку. Дратують, коли приходять в особисті із своїми фоточками із ’подорожей’, і постять прогнози погоди із Іспаній, де +19. У нас зараз +19 -це час, проведений без світла. Якісь безсердечні, емпатія на нулі
Это их жизнь и их право.
Вы можете это отрицать?
Раздражают-прекратите общение, делов то.
Вы можете это отрицать?