Бабульция• 23 декабря 2022
Мучить почуття несправедливості
З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
Киев_Елена• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
До 12 часової зміни ще й дитина. Однорічна. Ви геній
А чего Ваша сестра не в декрете с годовалым ребенком? Ее кто на работу гонит? Никто. Это ее выбор, а не безвыходная ситуация
Спочатку, я так думала теж.
Але чим більше несправедливості до тих хто служать, це відсутність записів в воєн білет, порушення, відбирання звання і машин, самі собі купують все, безвісти пропав немає виплат. Некажуть, що помер хоча точно знають, така вказівка зверху. Людей кидають. Оці збори історія з турецькими байрактарами продажем волонтерки, і навіть форми ЗСУ. Бариги що перепродають з прибутком +200 фонарики павербанки генератори і тд. Закони що приймалися під час війни.
Коли бордель зі світлом, а ти не. Коли пункт незламності лише на папері і в новинах. Коли пишуть в разі блекауту звязок і інтернет ще три дні буде а в тебе його вже немає коли немає світла, і коли є якість гівно.
Мову вчити не на часі. За гроші відчитатись не на часі.
Починаеш задумуватися. Вже не бісить. Вже думаєш мабудь тут немає що ловити. Бо кого вони захищають бариг і ворів з депутатами. Якщо нас то давайте виїдем і ЗСУ прихватим хай Влада сама розбирається. Чого хтось має втрати сина батька чоловіка бо хтось краде, і краде і ніять не нажреться.
Kusalochka• 24 декабря 2022
Ответ дляКиев_Елена
Это да. Но как будет жить айтишник в Украине с нашими реалиями. Вот в чем вопрос. Проблемы с электрикой, заказчики из Америки и ЕС неохотно заключают новые контракты и неизвестно сколько на старых проэктах продержатся, т.к. война и риски. А там деньги считать умеют, да, все сочувствуют - но бизнес есть бизнес, ничего личного
Как раз в нашей стране айти и может жить относительно нормально пока что. Они хотя бы могут легко купить экофлоу, а это 1.5 дня квартира живет обычной жизнью без электрики и разобраться с интернетом: джипон, старлинк. Это хоть есть за что купить. По работе еще вме не очень плохо. Наши вывозят работу.
Ответ дляlilu1990
Ну ви ж типу взялись вирішити мою проблему - щоб дитину з кимось було лишити і щоб я при ділі була на користь всу. Які ще пропозиції?
Да вот и говорю идите на фронт, Путин наступает, платят хорошо, сестре не надо работать
Или только у вас обстоятельства а у других хрен моржовый а не причины не идти
Ответ дляКиев_Елена
Ну для лікарні безвихідна бо мало медперсоналу але багато поранених. Звичайно вона могла би як і ваша бубочка сказати що для неї дитина важливіша. Але ж в неї є яйця вибачте на слові. Порівняно з деякими
Leeloo_aloha• 24 декабря 2022
Ответ дляАйпишница
Ви собі уявляєте суму, яка потрібна на таку подорож? Не говоріть мене, що було б бажання - сума знайшлась би. Гроші не з´являються за одним бажанням.
Купа людей виїхали без закордонних паспортів і доволі проблематично їх зробити. Купа людей зв´язані обмеженнями країн, де вони знаходяться.
Але в Вашій голові поїздка через пів-Європи на кілька днів - це легка прогулянка з купою спонсорів.
Родичка за 9 місяців 2 рази приїжджала до чоловіка з дитиною. Дорога до 200 евро на 2 в обидва боки
Ответ дляаллала
Ви пишете неправду. До 18 всіх випускають
То ви не знаєте правду. І не знаєте всіх дітей чоловічої статі до 18.
І не випускають, і письмову відмову не дають.
Ви забули в якій країні живете? Якщо усна вказівка начальства суперечить законам України - на закони всі насруть і будуть виконувати незаконні вказівки.
Ответ для-Ань-
Не знаю ні одного випадку. Живу в прикордонному місті. До 18 років їздять без проблем.
Якщо десь хтось мав пробоеми бо прикордонник трапився такий то писати що не випускають 16-17 річних не треба.
Киев_Елена• 24 декабря 2022
Ответ дляKusalochka
Основное в этом ’пока что’. Если война затянется - заказчики будут уходить, риски сорвать сроки проэкта сильно велики. Война - это форсмажор
Киев_Елена• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
А дитину куди? Сестра хоче працювати. Це навіть не обговорюється
На няню)