Бабульция• 23 декабря 2022

Мучить почуття несправедливості

З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
Shady lady• 24 декабря 2022
А мене розчаровують такі українці як автор!
Знайшли ворогів..
Вороги - росія і росіянці, які підтримують війну (а для когось ВСІ росіянці)!
Якого хр&на ви постійно один одного морально гвалтуєте, шо в житті, що на цьому форумі? Вічна ненависть між тими в кого є/нема світла, хто зі сходу, а хто із західної, хто бідний, хто багатий (особливо багаті пресують і самостверджуються через бідних). Чий чоловік воює, а чий ні. Хто виїхав і хто залишився - цей пункт б‘є усі рекорди! А варто викласти фото форумчанки, то помиї так і заллють всю тему.
І ми йдемо в Європу..
Європа би це почитала, що українці пишуть…
Люди, українці, в такий то час! Схаменіться вже!

Bejza• 24 декабря 2022
Ответ дляBesty23
У вас є можливість виїхати всією родиною, а ви проти???
Ви прям капець дивне створіння.
А вы уверены, что бросив дом, работу, все родное сможете нормально жить , например в спортзале, лагере? Вы сможете выучить язык, найти работу и жить счастливо?
Shady lady• 24 декабря 2022
Наші військові приізджають додому і тусять зі своїми друзями, які «косять» від армії. А потім збираються і їдуть знову на фронт. Ненависті між ними нема..
Near Mear• 24 декабря 2022
Ответ дляSabbatay_cvi
Лишить, будь ласка, мого чоловіка громадянства. Ми готові ніколи не повертатися. В один кінець. Готові віддати державі дві машини. Квартиру, на жаль, розбомбило, а то й її залишили б. Нам є куди їхати. Ми з 24 лютого намагаємося знайти ’кінці’, але знаходимо тільки кидалово. Будь ласка, лишить нас громадянства і відпустіть звідси.
Даже если бы вы уже имели второе гражданство, н кто вас так просто украинского гражданства не лишит. Это процесс долгий и морочливый.
Shady lady• 24 декабря 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Тепер вся країна розділилася на тих хто виїхав і тих хто залишився, але яким не дають спати спокійно ті, які виїхали. Скажу так, я з дитиною виїхала, працюю допомагаю армії щомісяця, 2 рази за цей період була в кафе. Багато моїх знайомих не виїхали, кафе і вечірки щотижня, на армію звичайно ніхто не донатить теж по різним причинам.
Ви виїхали і не повернулися, а це ймовірно означає, що у вашому місті небезбечно? Ваші друзі влаштовують вечірки і радіють життю незважаючи на небезпеку і ні на що. Вас це не радує?
Мене радує!

Пс.
Я доначу на армію, але мої друзі не в курсах про це. Навіщо ви з ними взагалі міряєтеся?
Вони платять податки, бо живуть тут, купують і користуються послугами. Це підтрмка економії.
Ви допомагаєте по своєму. Чому обов‘язково потрібно вибрати правильною чиюсь одну сторону?
І ви і ваші друзі праві
Near Mear• 24 декабря 2022
Ответ дляSVKisa
+10000
Бесят, кто говорит - все, кто хотел - выехали!!!! Это ложь. Наглая и циничная. Как и то, что в военкоматы у нас очереди и на улице мужчинам повестки не выдают.
На выезд было почти 9 лет.
Дробот И.• 24 декабря 2022
Ответ для Shady lady
Знайшли ворогів..
І ми йдемо в Європу..
100%

WomAnn• 24 декабря 2022
Ответ дляБабульция
В березні рвалася в частину, на емоціях, бо не розуміла, як ще можу допомогти. Але дітей я назад не засуну і в дит будинок не здам. Тому поки я тут
Ви на приколі? Є багато відео, де жінки прийшли у відрядження з бойових дій і їх зустрічають маленькі діти! Було б бажання! Хіба у вас дитина до року..
brandomania• 24 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Я не розумію, чому хтось віддає своє життя, а хтось рятує свою дупу. Так я не маю засуджувати. Але всередині кипить
а ви своє життя теж не схоже що віддали
VivaForever• 24 декабря 2022
Ответ для Shady lady
Знайшли ворогів..
І ми йдемо в Європу..
автор же написала что понимает что не нормально ненавидеть людей только за то что они выехали и попросили совета как эта побороть. но каждая советчица считает своим долгом сделать виноватой автора чтобы отбелить себя в своих же глазах)
VivaForever• 24 декабря 2022
Ответ для Shady lady
ном неуважение к тем мужчинам которые выехали-есть
VivaForever• 24 декабря 2022
Ответ дляWomAnn
ви на приколі? хто має доглядати дітей в цей час?
VivaForever• 24 декабря 2022
Ответ дляWomAnn
Та ви шо! Як це можна порівняти зі службою в ЗСУ??? Багато жінок допомогає. А чоловік має бути в ЗСУ. Фу
вы к нам с передовой пишите,я надеюсь?
Елена-ленуся• 24 декабря 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Не ообиста зрада, а ви б теж хотіли поїхати в безпечне місце але у вас багато але, то у краще кричати що патріот і ненавидіти інших що відмовляються мерзнути і морозити себе і дітей, хтось вибрав освіту в дітей при світлі, ви взяли самонавчання на свої плечі - молодці, але дехто цього не хоче. Ви сидите з роботою і зарплатою, хтось не хоче сидіти на волонтерські пайкі, ви просто обмежена людина не розумієте що ви не приклад для наслідування і від цього ваша корона вам давить на мозок і вас ця біль злить.
Браво 👏👏👏
Елена-ленуся• 24 декабря 2022
Ответ дляVivaForever
а ви циник, еще и других пытаетесь унизить
пока не было спец условий для наших за границей -сидели такие на ж ровно, а как они появились во время войны- так себя героями считаете?
Да , герои , с яйцами , силой воли и сильными внутренними ресурсами! А слпбаки - это как манная каша , такое озлобленное на весь мир из-за собственной слабости .
WomAnn• 24 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Вот и у меня муж тоже выездной по состоянию здоровья , мысу Украине но никого не осуждаю и так же считаю что никто не имеет права и нас осуждатььза любой выбор который не противоречит закону
У всех сразу инвалиды нарисовались. Где вы их понаходили? А до война все здоровые были. Странно..
WomAnn• 24 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Ні. Я без аноніму писати не буду. Я чоловікові не можу всі свої почуття описати
Бо ваш чоловік трус. Ось і не пишите без аноніма
Елена-ленуся• 24 декабря 2022
Ответ дляVivaForever
Так пусть борется со своей ненавистью , берет автомат и валит на фронт , а если создает темы здесь - пусть слушает и читает , что люди думают .
Елена-ленуся• 24 декабря 2022
Ответ дляДробот И.
Автор, ваші почуття десь можна зрозуміти, рідна людина на фронті, а хтось тікає. Але в кожного свій вибір і ті , що залишаються тут на 80% просто не бачать себе за кордон, не бачать можливості реалізуватися, досягли тут якоїсь стабільності і впевненості, мають якорі у вигляди старих батьків, господарства і таке інше, а тих хто залився тут з патріотичних міркувань живучи в нелюдських умовах майже немає, то до чого ця патетіка? Які ваші иотиви залишатися? Признайтеся мобі, це не патріотизм, є інші обставини.
Це імпотенція та дурість

WomAnn• 24 декабря 2022
Тут не розуміють одного. Що ця війна на роки. Росію ніщо не змусить зупинитись. Ніщо. Вони заперечують існування України.
І вибір, що ви робите зараз - він на роки, а не до весни, чи до осені.
Тому люди і їдуть. Бо то їх життя, їх діти. Сім’я для деяких на першому місці.
WomAnn• 24 декабря 2022
Ответ для Shady lady
Це тільки тут жінки змії. І що цікаво, самі жодного стосунку до фронту не мають, хочуть чужими руками аби їх захищали, ото як автор.
Лика32• 24 декабря 2022
Принять что каждый живет своей жизнью. Лично Вам Ваши знакомые ничего не должны. Я думаю, Вы бы тоже хотели выехать с мужем но по каким-то причинам не можете.
Оксана_12• 24 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Особливо кипить тим, хто втратив рідних.
Звісно. Це нормально. Але гірше від цього лише тим, у кого ’кипить’. Тим, хто виїхав чи планує, чи має нахабство не загинути в будь який інший спосіб & їм всерівно на чиюсь лють. У них своє життя. А у ’,киплячих’ - свої проблеми. Їх можна вирішувати, а можна і далі ’кипіти’. Це вибір лише конкретної людини.
Sabbatay_cvi• 24 декабря 2022
Ответ дляNear Mear
Я знаю. Но тут же какая-то борзая собирается нас лишать. Вот пусть и лишит.
VivaForever• 24 декабря 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
там на фронт не просто ненависть возникнет к выехавшим мужчинам, там сильнее ощущается несправедливость сегодняшней ситуации, если что мой муж сейчас в отпуске на 7 дней вместе с дорогой.....
Sabbatay_cvi• 24 декабря 2022
Ответ дляNear Mear
На выезд было почти 9 лет.
Я 9 лет спасала в реанимации ваших детей.
VivaForever• 24 декабря 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
не смешите, все как раз наоборот. слабаки -потому что не было силы воли и внутренних ресурсов выехать когда не было куает, параграфа24 и прочих условий для беженцев, сидели в Украине и не могли оторвать задницу
со злобой надо бороться и автор это понимает, но основная часть беженцев это не эммигранты, и они еще долго ныть будуть
а мужчины выехавшие незаконно -это вообще позорище
Near Mear• 24 декабря 2022
Ответ дляSabbatay_cvi
А по поводу медицины, особенно ’бесплатной’, можно поговорить отдельно. Так что, я не знаю, кого вы спасали.
Near Mear• 24 декабря 2022
Ответ дляSabbatay_cvi
Ничего личного, у меня кто-то близкий на очень нерядовых позициях в медицине. Все бросил и уехал в 2019 году. Конец карьеры и конец работы в медицине.
Space_girl• 24 декабря 2022
Ніяк, автор. В мене такі самі почуття злості до таких. Намагаюсь про це просто не думати.