Бабульция• 23 декабря 2022

Мучить почуття несправедливості

З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Понимаете что ускаждого свои приоритеты ? Кому-то жизнь ребенка важнее места проживания -родины как это не удивительно
Это нормально
Как и нормально если жизнь любимого человека важнее сотни тысяч чужих жизней
Ну так не тільки вам важливо. Усім важливо. Так давайте розходитись по Європі, нащо воювати. Нехай Путін забирає все що йому потрібно а завтра вже у Берліні буде спасати вас від фашистів. Чи до вас не доходить з чим ми боремось?

Миззери• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Трохи в геополітиці розберіться. Сьогодні один кусок землі, завтра другий, післязавтра третій. А потім і черга Європи прийде. І біжать вже буде нікуди, прийдеться лоставать яйця із штанів
Угу) ну значит вечно в бегах но с живым сыном, всегда есть спокойные места -земля большая
Миззери• 24 декабря 2022
Ответ дляProtruziya
Почему вы видите только этих людей? Плчему вас не возмущают: коллаборанты, воры, убийцы, педофилы среди не выехавших украинцев? Их тьма и они на виду. Прчему ’не болить’ от этого?
Хороший вопрос
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Вічно не вийде. Якщо зараз всі розбіжаться завтра ваш син піде захищати Берлін
Киев_Елена• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Не вибирає! Не вибирає!
Выбирает конечно. В ВСУ в большинстве своём добровольцы. На 0 так тем более, кто туда отправит того кто категорически не хочет воевать? Это подстава для всех
Inna_ya_krasivaya• 24 декабря 2022
удивительно но вас почему злят простые люди, друзья знакомых. а есть еще батальйон монако, в чем проблема? злитесь на них. злитесь что у олигархов больше денег чем у вас
причин так много для несправедливости
Korsika999• 24 декабря 2022
Ответ дляКиев_Елена
Отправляют к сожалению, и много

Миззери• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ещё раз есть добровольцы , вы кстати тоже можете пойти
аллала• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
А де шматок землі там і закатовані жителі цього шматка. Тому ЗСУ і воюють. Значно більші жертви будуть як орда прийде.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляКиев_Елена
Ой, краще промовчу. Хто і кого туди може відправити
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляМиззери
А є ті хто так само як і багато тут хоче бути із сім´єю в Європі.
-Ань-• 24 декабря 2022
І зараз, коли знову і знову бачу інформацію, що людям навіть бронежилети не видають, згадую про ’захисну маску’.
Одягай ’захисну маску’ і в бій.
Миззери• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Тоесть дойдёт до Берлина именно потому что мой сын не пошёл служить а не Кошевой или сын Порошенко
julil• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Завтра не пойдет) На получение гражданства уходят годы. И война в Берлине может и не случиться . Будут решать проблемы по мере возникновения.
Киев_Елена• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Дуже нагальне питання. Мені здається прямо зараз цим і треба зайнятись, завтра ж згортаємо бойові дії і перключаємлсь на цю проблему
Одно не исключает другого. В этом направлении нужно работать однозначно
Alve• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Немає
Зрозуміло. Ні чоловіка , ні сина і сама не в ЗСУ. Гарно воювати чужими руками. І не пишіть мені про брата. Вгепайте кучу грошей і своє здоров´я , щоб народити ту дитину і виростити, потім відправте свого єдиного сина воювати, а потім напишете патріотично на форумі.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Ну то як кошевий не йде то ніхто нехай не йде. Розїдемосч всі з України. Чим не варіант
Korsika999• 24 декабря 2022
Опять нас стравливают друг против друга. То язык не такой, то дом у соседа не отключают, то кто выехал а кто то нет. Ещё вот у кого то погиб кто то на фронте, а у кого то нет. Тоже враги значит должны быть друг для друга. Печально это.
Alve• 24 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Это нормально
Не понимает. У нее ни мужа, ни сына

lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляAlve
Три брати на війні і чоловік сестри, сестра на чергуваннях в лікарні, поки я з малою
Alve• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Мені і в Африці влітку комфортно
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляAlve
Не понимает. У нее ни мужа, ни сына
Найшли виправдання своїм булочкам. Ну як же без цього
Korsika999• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Вот вся ваша семья совершает подвиг. А чо делают в это время дети депутатов и всех этих Даниловых, и т.п.? Почему эти вопросы не интересуют?
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляAlve
Найшли виправдання своїй бубочці? Совість чиста? Можна лягати спати?
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляKorsika999
Та мені пофіг на них. Абсолютно.
YAINNA• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ну то не приймайте. Нехай ніхто не приймає. Давайте всі складемо руки і зброю. Навіщо це нам? Бо хтось там п´є кавусю в Монако. Всьо. Путін, іди забирай що тобі там треба
Обменяли бы жизнь своего ребенка на мир в Украине?
Alve• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ідіть добровольцем, а не нянькуванням прикриваєтеся. Іще раз. Брат, то не син. Це я точно знаю
julil• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Та мені пофіг на них. Абсолютно.
А , на мужей советчиц только треггерит) Странно. Почему на них не пофиг
Korsika999• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Та мені пофіг на них. Абсолютно.
А чего тогда не пофиг на родственников мужчин других людей?
Форумчанки например местной. Я просто не понимаю.
Inna_ya_krasivaya• 24 декабря 2022
Ответ дляМиззери
кстати авторша, а что не в окопе?