Нервогенератор• 24 декабря 2022
Недороге меню на новий рік, це реально?
Ми завжди купляли щось смачне і таке, що нечасто дозволяємо. Ікра, червона риба на великі свята. Готую завжди небагато. Це 2 салати, один з них олі‘є та з креветками, тарталетки з ікрою, засолювала сьомгу, м‘ясо по - французьки, запечені стейки, маслини- оливки, сирна тарілка ( камамбер / брі/ горіховий/ якийсь з польських/ можливо мисливський. Тарілочку хамон , ковбаси ( купувала в наборі). Фрукти, солодощі, торт. Навіть не знаю, що в цьому році зможу дозволити. І що готувати , коли немає світла і не працюватиме духовка.
Цветов Мне срочно• 24 декабря 2022
Ответ дляПП-шница
А наполеон?
Наполеон дуже люблю.
Але купую його на дні народження.
Для нового року якраз головне мандарини.
Але купую його на дні народження.
вкрации• 24 декабря 2022
Я не їм стільки вночі. Ігристе, мандаринки, сирів кілька видів і ікра - нам цього з головою
Нервогенератор
• 24 декабря 2022
Ответ длявкрации
Я теж не їм …
Смыкалка• 24 декабря 2022
Ответ дляНервогенератор
Ви думаєте замовлення привезуть ?
Ні,попитаю на місці чи зроблять.Не привезуть,а сама заберу.
Цветов Мне срочно• 24 декабря 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Если грамотно разводить будете, то эти 2 л превратятся в 4
Діти не люблять розведений.
Розведений любимо ми з чоловіком.
2:1, якщо яблучний.
Розведений любимо ми з чоловіком.
2:1, якщо яблучний.
Нервогенератор
• 24 декабря 2022
Ответ дляСмыкалка
Що ви можете дозволити,то знаєте тільки ви самі.Якщо таке вже не виходить,або погляди змінилися,то зменьшуєте,або старе колишнє-пюре,Олів’є,котлети,бутерброди.Я замовляю завжди суші і піца,сім‘я-я і діти,то вистачало.В цьому році геть нічого не мала,бо сама,а це діти приїхали,то замовимо знов,як буде в кафе світло це приготувати.
Пюре теж буде
. Ціни , якби підскочили. Сир звичайний 420 грн
Смыкалка• 24 декабря 2022
Ответ дляНервогенератор
Пюре теж буде
Будемо без сиру
Нервогенератор
• 24 декабря 2022
Ответ дляparele
Картошка, курица или рыба, 1-2 салата. Зачем выпрыгивать из штанов?
Син любить сир… ковбаску смачну.
Цветов Мне срочно• 24 декабря 2022
Ответ дляЗапасная спина
У меня будет коньяк с колой, нарезка, бутерброды, салат белочка может, нарезка, и всё. В этом году денег нет и гостей не будет
Я тут побачила, як Білочку перетворити на мандаринки (загорнути у терту варену моркву + листочок петрушки).
Виглядає цікаво. І смачно, хоча я не могла уявити собі, що морква до цього салату буде в тему.
Двічі робила вже.
Нервогенератор
• 24 декабря 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
Ничего себе не много😃
Це не на ніч… а зараз взагалі у мене ніякого апетиту. Ложка Олів’є, бутерброд і мандарини вистачить. Але є сім‘я
Цветов Мне срочно• 24 декабря 2022
Ответ дляНервогенератор
Це на 1 також. 3 чоловіки , крім мене
У мене теж три чоловіки і я.
Сини, чоловік, я.
На сніданок і обід 1 числа вистачає.
А на вечерю вже чогось свіжого хочеться.
Сини, чоловік, я.
На сніданок і обід 1 числа вистачає.
ПП-шница• 24 декабря 2022
Нас пятеро, еще придёт бабушка
Придется много готивить, чтобы вкусно поужинать и 1го ничего не готовить уже
Силиконочка• 24 декабря 2022
Вибачте, мені таке незрозуміло.
В мене є певний бюджет, і я від нього відштовхуюсь.
Не схильна ридати через відсутність червоної ікри.
Вумна вутка• 24 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Нічого собі на 20 евро! Ціла курка, салат з руколою і тунцем/хамоном і вино. Ви в якій країні?
Германия
Тушка курицы 5-7 евро
Салат в пакете - 2 евро
Филе тунца в масле - 3 - 5 евро.
Бутылка вина - от 2 евро.
Тушка курицы 5-7 евро
Салат в пакете - 2 евро
Филе тунца в масле - 3 - 5 евро.
Бутылка вина - от 2 евро.
Света С Приветом• 24 декабря 2022
Ответ дляЦветов Мне срочно
Двічі робила вже.
Терти варену моркву на мілку чи на крупну?
Цветов Мне срочно• 24 декабря 2022
Ответ дляНервогенератор
Я не знаю, що. М‘ясо і котлети так роблю
Зробіть бублики.
Недорого, смачно. Швидко.
Бублики гірчичні, наприклад. Трохи в молоці розмочити, всередину фарш, у яйце і на сковороду.
Недорого, смачно. Швидко.
Нервогенератор
• 24 декабря 2022
Ответ дляЦветов Мне срочно
Зробіть бублики.
Недорого, смачно. Швидко.
Це теж готую на вихідні котлети, різні відбивні, рублені котлети, бублики, курячі оладі , тефтелі …
Нервогенератор
• 24 декабря 2022
Ответ дляСиликоночка
Вибачте, мені таке незрозуміло.
Ікра вже є і сир камамбер
шиаток мяса в морозилці
Цветов Мне срочно• 24 декабря 2022
Ответ дляСвета С Приветом
У мене це мілка, але не найменша.
Такої форми, як на суп, тільки дрібніша.
Спробуйте пошукати пораду ’Мандаринки від Мандаринки’, якось так називалася тема, там покроковий рецепт був.
УжеВотДа• 24 декабря 2022
Ответ длявкрации
А вечеряєте чим?
УжеВотДа• 24 декабря 2022
Ответ дляНервогенератор
Пюре теж буде
Ви ж не кілограм булете брати ...
вкрации• 24 декабря 2022
Ответ дляУжеВотДа
А вечеряєте чим?
Салат якийсь зроблю, буженина, картоплю в духовці. А може, суші замовлю. Не забиваю цим голову абсолютно
Баррикадница• 24 декабря 2022
Салат з печінкою тріски, ікра дешева мореход брала її вона норм для 99 грн, брюшка лосося засолити, курку запекти, Олів’є як традиція, все на нього є крім ковбаси, нарізки в ашані взяла по троху різної то разом недорого, торт куплю Наполеон чи лимонний в рошені це 100+\- грн. Мандарини пару кг. Брют взяла в розетці за 146 грн. Ну бюджетно так і норм на трьох.
Покращена• 24 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Ви хочете сказати , що в Україні цей набір коштує дорожче? Аж ніяк)
МисисПропер• 24 декабря 2022
Ответ длявкрации
Люди вечером едят
При чем тут ночь ?