Бедная Лиза• 24 декабря 2022
Чому святкують Різдво 25 грудня?
Наскільки я знаю що Ісус народився 7 січня. Завжди так і святкувала Різдво. А тут мені мама каже що 25-го грудня. Поясніть чому і хто придумав цю дату?
kenguruwe4ka 2903• 24 декабря 2022
Моя прабабуся завжди святкувала 25 грудня,тому мене похрестили у римо-католицькій церкві. Я святкую 25 грудня
Когда родился Иисус точно неизвестно.
Начали 25 декабря праздновать, так как в этот день был языческий праздник,ну чтоб людям было легче привыкнуть.
7 января и 25 декабря - это празднования по разным календарям-юлианскому и григорианскому.
Ну и в Украине раньше праздновали 25 декабря.
Espresso_caffe• 24 декабря 2022
Ответ дляMadame S
Непривычно что? Католики всегда праздновали 25 декабря. Вы только на днях об этом узнали?
я в шоке от темы
хочу верить, что это все тролли
потому что уже в прошлом году 25 декабря был национальный праздник с выходным
ну невозможно, чтобы такое количество людей очнулись именно сейчас
хочу верить, что это все тролли
Ответ дляEspresso_caffe
я в шоке от темы
хочу верить, что это все тролли
Я чесно кажучи знала що католики відзначають 25 . А що ми маємо відзначити в перше чую .
Espresso_caffe• 24 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
Автор, вы прям Ньютон...
скорее боксер из анекдота
Берут интервью у боксера: - скажите у Вас такие сильные руки, это чтоб лучше наносить удары ? - Угу... - скажите у Вас такой мощный торс, это чтоб лучше принимать удары ? - Угу... - скажите, а вот у Вас такая маленькая голова, это чтоб противнику было трудно попасть ? - Угу... и после короткой паузы: - а еще Я В НЕЕ ЕМ!
Ответ дляНхтер-2
Ми як святкують наші діди та батьки 7 січня . А хто що змінив ,то я чесно кажучи перший раз чую що 25;
Я також не сприймкю нову дату 25, тому що для моєї сім´ї 7 січня Різдво, як зв´язок поколінь. Вважається, що в цей день сняться віщі сни, колядують в цей день
те кто рождество празднуют 7 го должны НОВЫЙ год 14 праздновать. не иначе
Проблема у тому, що українці живуть за двома календарями одночасно. У повсякденному житті (як і більшість країн світу) ми користуємося Григоріанським календарем, а у житті церковному українські християни зберігають вірність календарю старішому — Юліанському. Це породжує подвійну колізію із датами церковних і світських свят. Бо ж якби ми повністю перейшли на Григоріанський календар, то Новий рік залишився би для нас у звичну дату — 1 січня, однак Різдво ми мали б святкувати 25 грудня. Водночас за Юліанським календарем Різдво в Україні залишається незмінним — 7 січня, але Новий рік мав би наставати не 1-го, а тільки 14 січня.
Ответ дляLudaSHOPSale
мы ведем исчисление ОТ рождества ХРИСТОВА, не может быть НОВыЙ год а потом начало начал
Ще не забуваємо про астрономічні спостереження наших предків. Саме в ці дні маємо найкоротший день та найдовшу ніч. День зимового сонцестояння. Зима відпускає землю та передає її у руки весни . Початок початків