Просто болталка• 24 декабря 2022
Так захотілось новорічну фотосесію як ніколи
Так хочеться забутися хоч на мить трохи від цього всього жахіття. Але грошей нема(( порадниці, як новорічний настрій? Є?
Аль_де_Барановна• 24 декабря 2022
Якось прийшли в студію, зробити сімейний портрет, попросили без декорацій тощо...забираю, а ми на фоні якогось палацу, сходів, годинників, квітів в вазонах,:) сфотожопили.
Барабасиха• 24 декабря 2022
Ответ дляМурзилка
Какая ситуация в стране - такая и елка((
Только во многих городах поставили хоть маленькие, но красивые ёлочки. А у нас эта хрень. Очень много семей с детками вернулось в город, а у нас в кране коричневая солёная вода, ещё и елка эта дебильная. Хоть бы для деток поставили маленькую ёлочку на недельку, но нет. Мы выделяем 14 млн грн на уход за деревьями зимой. И это только один район. Говно
Цветик-семицветик• 24 декабря 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Саме так, живі фото з таких прогулянок завжди тепліші і спогади справжні
Был бы норм снег, то можно и на горке покататься на ледянках. И фото самые лучшие получатся. Главное чтобы люди в этот момент были счастливы. А не трясли пустую картонную коробку перед камерой
Барабасиха• 24 декабря 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Ну делайте что хотите в таком случае. Токсик. Хоть поселитесь в той студии.
Человек сказал, что хочет фотосессию в студии, вы её обгадили и сказали, что лучше у городской ёлки. Я показала вам нашу городскую ёлку и сказала, что ёлки получше только студиях, вы начали хамить. И кто из нас токс?
Цветик-семицветик• 24 декабря 2022
Ответ дляБарабасиха
Вы токс . Автора никто не гадил. Просто сказали как есть. Постановочные фотометры в чужих одеждах и интерьерах выглядят как минимум странно. У вас видимо плохие настроение. И пристать не к кому . Я вам не помощник. Идите с миром
Барабасиха• 24 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
у нас в Харькове в этом году подземная елка (в метро), зато красивая и деткам праздник
Класс. Просто прелесть
Барабасиха• 24 декабря 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Удалено администрацией...
Наверняка• 24 декабря 2022
Ответ дляБарабасиха
Удалено администрацией...
Ви з малою дитиною повернулися до Херсону? Навіщо?
Барабасиха• 24 декабря 2022
Ответ дляНаверняка
Мы в Николаеве. Никуда не выезжали, мы с мужем служим
Ответ дляБарабасиха
Удалено администрацией...
Сегодня приезжал поезд со святым Николаем.
Есть работающие кафе с детскими зонами и аниматорами и ёлочками.
Это гораздо интереснее, чем ёлка на площади и толпы людей.
Я своих детей в людные места сейчас бы не повела, на ту же площадь и т д. Мне страшно. Я не знаю что стукнет в голову этим отморозкам.
Особенно после сегодняшних новостей с Херсона...
Мурзилка• 24 декабря 2022
Ответ дляБарабасиха
Сочувствую, в нашем городе вообще не поставили елку, лучше, конечно, никакую, чем такую
Санька-4b93• 24 декабря 2022
Ответ дляПупуговка
Да, разные студии, интерьеры, образы. Если в эту игру играть круглогодично (новый год-14 февраля-пасхальная фотосессия-лаванда-морскпая фотсессия-летняя в полях и снопах- осенняя в жёлтых листьях- ряженый хэллоуин-новый год), то да, в этом смысл.
Думаю, вам уже в ответ постили истории Кати Блёстки на эту тему - инстаграммные фотосессии и ненастоящая жизнь? Вроде и смешные, на самом деле грустные
Цветик-семицветик• 24 декабря 2022
Ответ дляБарабасиха
Удалено администрацией...
Мило так мило. Надеюсь те шмотки хоть стирают после каждого посетителя фотостудии
Цветик-семицветик• 24 декабря 2022
Ответ дляБарабасиха
Удалено администрацией...
Я не виновата, что вы стояли на бок посту. И не надо на меня рычать. Удачи
Санька-4b93• 24 декабря 2022
Ответ дляБарабасиха
Господи, та неужели у вас дома ёлки нет, что ваши дети прям так страдают без нее?
Какой смысл в ёлке, если все равно нет иллюминации, торговли и аттракционов рядом? Просто шоб було? Шоб детки сфоткались?
Санька-4b93• 24 декабря 2022
Ответ дляНаверняка
Так на ёлочку, видимо
Пупуговка• 24 декабря 2022
Ответ дляСанька-4b93
Я не про жизнь. А про людей, у которых хобби собирать фотосессии, годами. Мне это чуждо, но других понимаю.
Цветик-семицветик• 24 декабря 2022
Ответ дляСанька-4b93
Просто человек такой. Плохое настроение-значит испортит его всем. На всех будет кидаться и носиться с той елкой
Пупуговка• 24 декабря 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Нет конечно ))
Барабасиха• 24 декабря 2022
Ответ дляСанька-4b93
Так на ёлочку, видимо
Юмористка? Мы здесь оказываем помощь раненным, сообщаем людям, что погибли их близкие, ищем безвести пропавших солдат.
Я люблю транзисторы• 24 декабря 2022
Ответ дляСанька-4b93
А что, ставить елку имеет смысл только там, где есть иллюминация, торговля и аттракционы?
Санька-4b93• 24 декабря 2022
Ответ дляПупуговка
Мама дофарбовує брови і вигукує: «Колю, збирайся. Нам через годину треба бути там».
Тато лежить на дивані і не перепитує: «Куди?».
Мама: «На новорічну фотосесію в студію. Швиденько, я сказала! Божена, йди мама тобі платтячко вдіне святкове. Хутенько!».
Тато, чухаючи пузо: «Іра, нікуди я не поїду!».
Мама: Коля, не нервуй мене зранку. Як я, по-твоєму, маю в Інстаграмі людей вітати з Новим роком?! У мене ж немає жодної гарної фотографії. Що виставити? Ти про це подумав? Звісно, ні! Нащо воно йому?! Але, коли тобі щось треба…».
Тато встає: «Іро, не починай! Не заводься! Зараз я тебе біля нашої ялинки вдома клацну і буде нормальний контент».
Мама, не відволікаючись від дзеркала: «По-перше, не лести собі, завести ти мене давно не можеш, вже не кажу про те, щоб відклацати нормально. А, по-друге, яке вдома? В нас йолка стоїть на табуретці в коридорі. Це, по-твоєму, гламур? Це я так маю на весь Інстаграм спозоритись? Я ж лайфстайл блогер, а не гамно собаче! Одягайся, не дратуй! Божена, іди сюди! Сідай, доця, гарне плаття, правда? Блистить!».
Тато: «Не зрозумів, ти оце щойно про відклацати не фотки мала на увазі, правда ж?
Мама: Колю, кофта у шафі, чисті труси на батареї. Збирайся! Божено, не витирай кози об плаття!».
Тато виймає щось з шафи: «Іро, що це за кофта така?! Я таке не вдіну. На ньому олень намальований. Мене пацики засміють».
Мама: «Колю, олень – то твоя тотемна тварина. Прошу, одягайся. Глянь чи стрілки рівно нафарбувала, ану?».
Тато дивиться на маму і рже: «Ірка, ну ти і напацькалась? Чого в тебе стрілки закінчуються на вісках? Я знаю на кого ти схожа! Точно, на Тутанхамона! Пам’ятаєш, ми передачу бачили про його саркофаг? Це ти цим так надихнулася, так? А це що шиньйон? Ну Бейонсе прям!»
Мама шепче, щоб дитина не почула: «Іди в дупу, Колю. Божена, я тобі що сказала? Що мама тобі казала? Не відривай етикетку від плаття, закинь її за комір. Мені ще його назад в магазин вертати після фотосесії».
Божена: «Я хочу какати».
Мама одягає пальто: «Доцю, клич тата, я вже взута. Їдемо! Де твоя шапка? Коля!!!».
Тато, шукаючи ключі від машини: «Та йду! Не кричи! Задовбала, точно, як її мамонька».
Мама з коридору: «Я все чую, придурку! Не чіпай мою маму! То свята жінка!».
На фотосесії:
Фотограф: «Станьте біля ялинки, обійміться, посміхайтесь, дивіться в камеру!».
Мама, посміхаючись: «Колю, досить чухатися!».
Тато: «Та кофта кусюча, зараза! Вже вавки собі на шиї роздер. Іра, ще довго? Тут жарко, в мене піт по дупі тече».
Мама посміхаючись: «Ми тільки почали. Не ний! Ми ще навіть на санках біля каміна не сфотографувались, а тобі вже млосно, як дитина мала!».
Фотограф: «Посміхаємось!».
Мама крізь посмішку: «Колю, ти можеш на мене не дихати?! В мене зараз туш потече?».
Фотограф: «Голову ліворуч, посміхаємось!».
Тато, дивлячись в камеру: «Іра, не махай тим шиньйоном! Зараз мені очі виб’єш! Боже, коли це закінчиться?».
Божена: «Я хочу какати!»
Фотограф: «Татку, візьміть доцю на плечі. Мама, станьте біля них праворуч і вдавайте, що розпаковуєте подарунок. Так, саме так, більше емоцій, добре».
Тато позуючи: «Ірцю, ти що пукнула?»
Мама, не випускаючи бутафорський подарунок з рук: «Ти ідіот чи що, я не можу зрозуміти?».
Тато: «Та смердить щось, труба. Чуєш? Фу, як здохло шось».
Божена: «Я покакала».
Мама криком: «Божено, ти що? Я тобі скільки раз казала, треба проситись! Не доходить? Дівка здорова, сере в штани! Як не стидно! Іди стань там в куточку і чекай нас, ще годинка і буде все».
Фотограф: «Тату, мамо, вилазьте на ліжко і вдавайте, що б’єтесь подушками. Мамо, більше грації! Тату, дивіться в кадр! І скажіть, будь-ласка, вашій доці, щоб не лизала гірлянду на ялинці».
Мама знов кричить: «Божено, зараз дам по дупі! Що це за дитина, я не знаю. Колю, не махай мені подушкою перед мордою. Мене не буде видно на фото».
Тато в пів голосу : «Іро, це якесь знущання. Скільки ти за це заплатила?».
Мама: «200$», збрехала, бо насправді 400$.
Тато: «Я тобі зроблю вдома!».
Фотограф: «Тату, більше руху! Бийте маму подушкою, бийте! Мені треба екшин! Більше емоцій! Звільніть вашу пристрасть!».
Мама крізь посмішку, мотиляючи подушкою і намагаючись відтопирити попу: Ти чуєш, що тобі людина каже?! що ти, як кілка ковтнув! Бий нормально! Бий!».
Тато замахується подушкою із-за вуха: «На!!!! На!!!! На!!!!».
Мама падає з ліжка. Підводиться. Шиньйон на бік, накладні вії відпали, одна висить над губою: «Ай, ти що, хворий? Ти мені ледь ключицю не зламав, придурку кончаний!»
Фотограф: «Думаю, досить. Зробили багато вдалих фото, буде з чого вибрати. Дякую!».
Тато, з полегшенням: «Слава Богу! Божена, вийми новорічну іграшку з рота і віддай тьоті. То не наше. Бери курточку. Поїхали додому!!
Їдуть в машині мовчки. Вкакана Божена заснула на задньому сидінні.
Мама, перериваючи тишу, починає плакати: «Я не можу повірити, що ти мене вдарив, Колю. Я просто в це відмовляюся вірити».
Тато: «Ірко, ну ти і бензопилка! Ти мене сама просила? Просила! Екшин вам подавай! І я ще й винен. Ну капець!».
Божена: «Я хочу какати».
На фотосесії:
Фотограф: «Посміхаємось!».
Божена: «Я хочу какати!»
Тато позуючи: «Ірцю, ти що пукнула?»
Божена: «Я покакала».
Тато: «Я тобі зроблю вдома!».
Санька-4b93• 24 декабря 2022
Мама витирає сльози: «Це кінець. Я забираю малу і йду до батьків жити!».
Тато: «Ага! Йди! Шиньйон не забудь, придуркувата!».
Через два тижні у маминому Інстаграмі з’являється свіже новорічне фото, на якому вся сім’я обіймається біля студійної ялинки, тримаючи в руках бенгальські вогні. Підпис до фото «Друзі, з Новим роком! Пам’ятайте, немає нічого важливішого за любов і сім’ю! Бережіть і поважайте одне одного. Дякую тобі, коханий, за розуміння і підтримку. Ти в мене найкращий. Завжди поряд, завжди надихаєш бути ніжною та люблячою. Дякую фотографу, що зовсім випадково підловив спонтанний момент нашого сімейного щастя. Випадкові кадри – найкращі. Ставте лайки, якщо вам сподобалось це фото. Ваша Іріша Даймонд».
Санька-4b93• 24 декабря 2022
Ответ дляБарабасиха
И?
Санька-4b93• 24 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Для меня да. А какой смысл просто поставить ее посреди площади в зоне боевых действий?
Санька-4b93• 24 декабря 2022
Ответ дляБарабасиха
Удалено администрацией...
Персенчику попейте, я про вашего ребенка ни слова не сказала.
Барабасиха• 24 декабря 2022
Ответ дляСанька-4b93
И я нигде не писала о том, что мой ребёнок в Херсоне. Но там очень много детей, которые ежедневно страдают, так что ваши колкости про ’на елочку’ оставьте при себе