Пополняю_Карму• 24 декабря 2022

Фінал Мастер Шеф дивитеся? За кого вболіваєте?

Результат:
вже голосів: 51
28 (54.9%) Цвігун
12 (23.53%) Пава
10 (19.61%) Білодід
1 (1.96%) Міцик
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
А Оля вагітна? Чи мені здається?
Просто я• 24 декабря 2022
Ответ дляПополняю_Карму
А Оля вагітна? Чи мені здається?
Запись была год назад. Если бы была, то уже все бы знали
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
Я весь час за Цвігуна вболівала. Але щось сьогодні більше почала вірити в іншого Сашу.
бЭйбА• 24 декабря 2022
Пава ❤️
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Пава ❤️
От він взірець порядності, етики, хоч на вигляд гопнік
Сколько_мне_лет?• 24 декабря 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Почему гопник?
пышка_мышка• 24 декабря 2022
Белодед победит!В анонсе было видно со спины, что победитель высокий, так что точно не Пава и не Цвигун.
Сам себе Петросян• 24 декабря 2022
за Паву і Білодіда)
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
Паву вигнали?!?
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Почему гопник?
Ну такий, дворовий пацан. Не знаю як пояснити. Душа-рубашка.
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
Міцик мені взагалі ніяк весь час. Не знаю чому, зірок не бачила від нього. Такоє... Але то моя думка.
дамаАмстердама• 24 декабря 2022
Пава все( за него была
Жена миллионера• 24 декабря 2022
Ответ дляПополняю_Карму
я пару тижнів тому назад підписалася на його інту і одразу побачила його пос про те як його бісить, що йому не дають спілкуватися російською, його рідненькою, яку він в школі вчив, відписалась відразу
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
Ответ длядамаАмстердама
Пава все( за него была
Так голосування подивіться, зараз більшість за Паву.
Неуловимый Джо• 24 декабря 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Як на мене, він давно вже мав поїхати додому.
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
Ответ дляЖена миллионера
Не бачила. Фуфуфу. Ми також говорили російською до 24 лютого. В один день всі згадали, що вміємо і знаємо українську мову. Але тема не про те, бо закриють за політичні думки.
Эскиз бесконечности• 24 декабря 2022
Думаю Мицык уйдет
Отжигающая• 24 декабря 2022
Ни за кого из этой четверки. Самый мерзкий сезон, непорядочные поступки, куча мата.
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Думаю Мицык уйдет
А переможе хто? Я весь проект за Цвігуна була. Але зараз видно, що як тільки не треба ноу хау шедевр, а просто класику, він губиться. Мені ще Паша Камишани подобався. ’Ригаки-собаки’ це
Эскиз бесконечности• 24 декабря 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Я за Цвігуна
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
Ответ дляОтжигающая
А мені навпаки, не крадуть продукти, не ховають. Побудований на профі. Хіба ні?
Налогообложу• 24 декабря 2022
А де дивитися, якщо немає телевізора?
Отжигающая• 24 декабря 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Цькували Яну за її вимову, зливали Наташу, ображали Сашка і його батьків і також злили, судді - просто ноу коментс. І це я дивлюся неувжно, фоном та через одну серію та інколи читаю коменти в інсті - там просто пожежа від негативу.
Отжигающая• 24 декабря 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Якщо любите кулінарні шоу подивіться британський МШ профі, він є з перекладом (на жаль тільки на рос.), це не шоу, а просто медитація))
Lonely-91f2• 24 декабря 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Прошлые сезоны был построен больше на шоу ( ворочание продуктов , дурацкие конкурсы ) этот более на профессионализме , но это чисто моё мнение
Lonely-91f2• 24 декабря 2022
У вас не сложилось такое впечатление будто ребята перед тем как заходить - накатили ? Особенно когда Пава заплакал
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
Ответ дляНалогообложу
А де дивитися, якщо немає телевізора?
Я дивлюся на телефоні.
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
Ответ дляLonely-91f2
Я від 20 хвилинної реклами сама накатити хочу
Налогообложу• 24 декабря 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Я дивлюся на телефоні.
На сайті стб?
Не знаходжу
автор Пополняю_Карму • 24 декабря 2022
Ответ дляНалогообложу
На сайті стб?
Не знаходжу
В мене кабельне , можу на телефоні дивитися, якщо світла нема