С бывшим мужем в разводе 3 года.
Прожили вместе 10 лет.
От свекрови узнала,что он женился, и родители новой барышни купили им дом и машину, хорошую должность дали б/у.
Зарабатывает он прилично, и барышню свою по кафе водит каждую неделю.
На днях у сына была температура так он даже не приехал, заблокировал.Родители его скинули 1000 грн, так он сказал "Это в счет алиментов на дочь за январь"
Я попросила на лекарство 700 гривен, так он меня послал, сказал что это не его проблемы.
Дочь и сын по нему скучают и хотят видеться,а он не приезжает...
Прожили вместе 10 лет.
Ответ дляLennochka
У него нет сына
И он имеет право жить с любимой женщиной, а не ради ребенка терпеть непонятно что
Ви не розумієте, що пишите. Тут мова про офіційне оформлення. А не що там рахує чоловік. Офіційно, він батько хлопчику. Офіційно йому назначили аліменти.
Ответ дляAny
Казка про рибака та рибку
Помимо алиментов он еще по 2000 грн на день рождения детям присылал
Этот год только дочери прислал, а сыну нет
Ответ дляYana_pl
І офіційно його не можна притягти до відповідальності, бо платить хоч щось. А коли доведе, що не батько, то оте попереднє рішення суду не важливе. Він нічого не винен, аби ще хоч не перерахував, що переплатив і не вимагав повернути.
Ответ дляirina _d
Какие памперсы в три года?
Да и коляска тоже
Не коляска, а кроватка
Ответ дляНе ангелы
А памперсы? В три года
Памперсы были когда только развелись
Ответ дляYana_pl
Очень странно, если там такая прохаваная мегера любовница, что до сих пор не оспорил запись по отцовству в судебном порядке.
Может, родят общего и уедут.
Kvitkaliliia• 25 декабря 2022
Ответ дляНе ангелы
Так то у неё раздвоение личности,либо нас два дня тролит
Або просто підбухує
Kvitkaliliia• 25 декабря 2022
Ответ дляirina _d
Какие памперсы в три года?
Да и коляска тоже
Після окупованого Києва вже нічому не дивуюся
МАМА НИКИТКИ-2• 25 декабря 2022
Ответ дляМарфа-Краса
Папка-зайчик! Сделал детей и убежал(
Ні. Мама х@да. Народила від коханця, а хоче грошей на утримання від колишнього
МАМА НИКИТКИ-2• 25 декабря 2022
Ответ дляАлиночка28
У малого сломалась коляска и памперсы закончились так бывший муж даже никак не участвует
Нашо дитині в 3,5 роки коляска і памперси?
Мадам, може ви дітьми займетесь нарешті?
МАМА НИКИТКИ-2• 25 декабря 2022
Ответ дляYana_pl
Так, Надя чи Аліна, напишіть, чим ми можемо вам допомогти? Як до вас звертатися ?
Поради юристів вас влаштують? Можливо психолог потрібен. Напишіть, що ми можемо для вас зробити. Я нажаль не юрист і не психолог. Я вашу проблему побачила з першої теми, але чогось мені думається я не справлюсь с поясненями.
Ви вірите юристам, які скажуть, як воно буде по закону?
Дівчата, давайте допоможемо, сьогодні свято )
Зараз Наді чи Аліні потрібен юрист. Щоб пояснити , що вона може по закону отримати від колишнього чоловіка.
Аліменти на доньку. Все.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 декабря 2022
Ответ дляАлиночка28
Юрист нужен хороший и совет от девочек как отомстить любовнице,которая разрушила нашу семью
Ви взагалі з мізками не товаришуєте?
Ви лазили по ліжкам невідомо з ким, народили від лівого чувака, а винна інша жінка?
Дайте мені номер вашого чоловіка, я йому теми ваши скину. Життя полегшу і зекономлю гроші на адвокатів, щоб дівчинку від вас забрати…
МАМА НИКИТКИ-2• 25 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Так а що юристи? Вранці я читала одну з тем. Там мова йшла про розлучення. Тут чувак вже одружився
. Мабуть, це все ж медична допомога потрібна
Наскільки я зрозуміла, людина одружилась майже 3 роки тому.
Зараз просто заробляти став непогано. Авториці гроші потрібні, а не чоловік.
Kvitkaliliia• 25 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та там...купа тем, і кожного разу щось нове, що протирічить сказаному раніше (шиза?). Я вже просто начиталася й пішла.
Тут вона хоче, щоб він в тюрмі сидів, у останній темі вже мріє з ним і свекрухою жити
МАМА НИКИТКИ-2• 25 декабря 2022
Ответ дляYana_pl
Я так розумію, що судом призначені аліменти їй, донці, та сину. Я почитала вверху документ. Але чоловік сам вирішив платити тількі донці. Зараз він нарушає постанову. Працює він не офіційно, бо якщо офіційно, то там би утримували всю частку аліментів на трьох.
Ось , якщо чоловік докаже, що дитина не від нього, а це днк, а на днк згода матері потрібна. Короче, це для мужика коло, яке він не розрулить
Це подати в суд, що мати не дає зробити днк, потім саме днк, потім знов суд, щоб довести, що дитина не його. А зараз, поки не доказав за дитину, то повинен платити по закону, бо суд призначив. Я в інших темах, думала що це нас тролять. Тепер бачу, що все ж таки проблеми є.
Дитині вже давно виповнилось 3 роки. Чоловік не зобов’язаний утримувати автора.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 декабря 2022
Ответ дляYana_pl
З якого дива потрібна згода матері на отримання ДНК? Батькі рівні в своїх правах. Чоловік офіційно і юридично поки шо батько. Згоду матері на тест ДНК йому брати не потрібно
МАМА НИКИТКИ-2• 25 декабря 2022
Ответ дляАлиночка28
Нет, он разнорабочий работает неофициально
Так стоп. Ви ж писали, що нові свекри влаштували на роботу.