Посилання на телеграм залишу в коментарях.
Коротше, "вони не хочуть залишати київських дітей без світла, але вимушені; і якщо ми не хочемо ядерної війни, то не повинні тримати тих, хто захотів у рашку (а це 5 окупованих областей); а якщо ні, то вони продовжать робити те, що роблять".
Кончена мразь. Цікаво, як складеться доля її, скабєєвої, соловйова та інших.
МаргаритаЛьвовна• 25 декабря 2022
Ответ дляEspresso_caffe
тетка с детьми лезет на первую скамью Гааги
напомнили. в детстве читала про войну, как же бесило, когда узнала, что многим нацистам удалось бежать в ЛА и там спокойно состариться.
ну где справедливость?!
поэтому хочется надеяться на ’долю’, как автор написала. а в жизни по-разному может быть((
ну где справедливость?!
Ответ дляSectetlyYours
Кравчук умер из за ’вины’ за Ядерку?
Від старості) А Кучма ще живий. Саме він підписував
Ответ дляKiss the sky
Если кто хочет в рашку, пусть собирает манатки и 3,14здует туда хоть щас. А территории им никто не отдаст. Твари вонючие.
Згодна, можемо безкоштовно копняків дати для прискорення.
За#бали вже, сама більша країна за територією і, бл#, нема де поселити три жмені совкодрочерів. Такий брєд несуть, хто їх ще слухає?
Поля Дяченко• 25 декабря 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Да, вона його вірна сучка. Вірніша за соловйова
Конечно, на пару с мужем-недорежиссером бюджет пилили. Оттуда и верность
opium_black• 25 декабря 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Погрожує ядеркою без´ядерній державі. Чмошниця
Чим вона може погрожувати? Це ж проста говорлива голова
voloshkina• 25 декабря 2022
Меня забанили давно на ее канале. И мне прям полегчало, нафиг это читать) Вы ж под окнами дурки не разгуливаете, чтоб разговоры подслушать, ну это то же самое.
Ответ дляkanareyka_tweety
Я туди ходжу читати коментарі. Проблеску немає, думати не почали і не почнуть
Там за нормальні коменти банять)
В мене друг один, щось там писав умовно-нейтральне, то за півхвилини набігло купа ботів і забанили, так само і на каналах інших пропагандистів
Kiss the sky• 25 декабря 2022
Ответ дляkuskus
Я тоже готова лично гнать пророссийских скотов ссаными тряпками за поребрик. Страна огромная, да порядка нет. Даже на малой родине х. Уйла есть самая большая коммуналка в мире, смотрела репортаж о ней, ипать-копать, клоповник смердячий. А что в их еб.. нях творится, так то вообще пипец. Не, у нас тоже всякое есть, но мы не лезем ни к кому, не мним себя сверхнацией, не пытаемся истребить другие народы.
Ответ дляInnaV
Пусі райот у новій пісні відповіли за мене.
Як називається пісня?
Ответ длячаревна
Надеюсь ее авто скоро взлетит в воздух, как знак для других пустомелей
А отой зрадник із Закарпаття Вася Вакаров ’політолог, Україна’. Це ж треба було так продатися, щоб роками сидіти на шоу Соловйова. Ще Вадим Карасьов туди катався за гроші, потім на Медведчука працював, а зараз знову ’український патріот’
Polinaanna• 25 декабря 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
ну где справедливость?!
Читала в новостях, пару дней назад засудили немку, работала секретаршей в концлагере. 97 лет бабуле)). Хорошо выглядит , наконец то не посадят! Справедливость восторжествовала((
Жодного правдивого слова, це ж треба так умудриться. І ніяк досі не побачать, шо бий-не бий, а ми під них не ляжемо ні за що. Такі наївні. І от скільки вже часу подібний наратив, а я все ніяк не второпаю, так і продовжує дивувати, чи вони в часі загубилися, чи для них 8років промайнули в машині часу, чи чого вони постійно про ’держ.переворот, владу захопили незаконно’ - так то ж давно було, з тих пір влада легітимно встигла помінятись, а вони не помітили чи шо? ЗЕ не був учасником майдану ж. А на виборах з Порохом він був проти нього. Ладно ще б про Пороха так казали тоді, а тепер це якось уже застарілі оці всі вислови. Але яка їм різниця, вони не стали розбираться)) Посади на місце Зеленського будь-кого і той теж би був для них ’псевдо-президент’, як оця курка на нього каже. І взагалі, хто вона така, так забагато її, така країна велика, а говорить таке враження, шо тільки оця ротяка, ну іще й ота, ще противніша
Нормально сложится , будет жить и дальше .. а вот что у нас будет кто его знает((( эти скоты дальше будут нас закидывать ракетами , сил нет . А эту горстку чмырей затеявших войну никто не уничтожает , что само по себе не понятно. Всех террористов поубивали аж бегом , а эти живы , здоровы и дальше делают что хотят ((( вопросы одни …
Ответ дляkuskus
Теж завжди дивувалась чого не поїхати в таку чудову і близьку серцю расеюшку, місця навалом. Ні, сидять тут і смородять
Ответ дляS.s.s.
а петька наш 8 раз звонил картофану в этом месяце
с чего бы?
Серйозно???