Посилання на телеграм залишу в коментарях.
Коротше, "вони не хочуть залишати київських дітей без світла, але вимушені; і якщо ми не хочемо ядерної війни, то не повинні тримати тих, хто захотів у рашку (а це 5 окупованих областей); а якщо ні, то вони продовжать робити те, що роблять".
Кончена мразь. Цікаво, як складеться доля її, скабєєвої, соловйова та інших.
svetlapanna• 26 декабря 2022
Ответ дляЯся222
Такие смешные, скинем. У них чувак у власти 20 лет, они нихрена сделать не могут, а здесь прям скидыватели)
Тут проблема как раз в том, что они у себя порядок навести не в силах, но везде со своим дерьмом сорри, лезут. И везде разруха, горе,смерть