курасаны• 27 декабря 2022

Чи дозволяєте ви собі придбати айфон 14 про макс?

Зараз смартфони коштують шалених грошей. Чи придбали ви собі останній айфон? Вартий він того?
Спрошу_ка_я_у_мужа• 27 декабря 2022
Как понять стоит ли он того?! Просто курс у нас сумасшедший, вот и цена такая.

Там_все_размывчато• 27 декабря 2022
Ні. Не бачу сенсу змінювати 13.
Дівчина_загляденіе• 27 декабря 2022
Чоловік собі купив, а мені не сподобалось, що дуже важкий, повністю задовільняє 12, я до техніки такої байдужа. Мені краще мультиварку оновити, пральну машину
сказочное_Бали• 27 декабря 2022
Ні, я не купую такі дорогі телефони, в мене не було жодного айфону, якби сильно хотіла попросила б чоловіка він купив, але мені крім айфону потрібно щеикупу всього іншого, тому айфону я кажу ні.
Беговая дорожка для носа• 27 декабря 2022
В этом году вместо нового айфона, купили екофло дельта Макс. Довольны)
english book• 27 декабря 2022
Навпаки,смартфони в нас зараз на будь який смак.І наприклад різниця у якості між умовним середняком за 20000,і 14pro max за 60,аж ніяк не 40000грн.Різниця звичайно є,але не в 3 рази.І навіть не в 2.
Для мене головне в телефоні камера.Вона мені потрібна по роботі і не тільки.Колись обходилася фотоапаратами,але після S7,в багатьох випадках вистачає телефона,так зручніше.Тому доводиться переплачувати за флагмани.Якби не це,то мене задовольнив би будь який телефон в районі 25000.
Пушап Ми• 27 декабря 2022
Ні
Звичайно ні
Інші пріоритети
Скрутні часи
До багатійки мені ще повзти і повзти
І по ходу не один рік
Ну як мрія то так
Було б непогано
Ряженка• 27 декабря 2022
Я не маньячка по айфонам, мені щоб полазити в інтернеті і почитати цей форум любий смартфон підійде.
Капризуля• 27 декабря 2022
Нет, мы собираем деньги на нужную покупку.

Раз одела не бу• 27 декабря 2022
Я запрещаю себе
ПП-шница• 27 декабря 2022
Я люблю на андроиде. Есть айфон на андроиде? Нету?! Ну тогда ’не позволяю себе’
Чорнобаївка• 27 декабря 2022
Ні, мені телефон щоб в Порадницю втикати. Все одно який.
Я самсунгівець, давній давній.
Фінансова можливість є. Бажання нема. Я більше по машинкам ніж по телефонам.
КАПСЛОЧНИЦА• 27 декабря 2022
Купила, стоит того.
МинерАлочка• 27 декабря 2022
12 про. Сижу молча. Это все что у меня осталось от прошлой жизни, ну и сама жизнь.
Отблеск мысли• 27 декабря 2022
Ответ дляКапризуля
На яку? Якщо не таємниця)
Нині ліхтарі та екофлоу в тренді)
Заместитель Анонима• 27 декабря 2022
Можу собі дозволити, тільки сенсу не бачу.
Силиконочка• 27 декабря 2022
Ответ дляМинерАлочка
У меня просто 12, даже не про. Перешла на него с 11 про, взяла больше память, решила, что мне камер хватит 🤪 А теперь и не смотрю даже. Глянула - мне в 14 про цвета не понравились😂 мне бы красный…..
Люблю Поумничать• 27 декабря 2022
Нет, конечно. Откуда такие деньги взять?
Редиска Я• 27 декабря 2022
Я предпочитаю смартфоны на андроиде. Да и денег на айфон у меня нет. У меня был айфон 3G (или 3GS - не помню точно), который мне отдала тетя. У тети есть айпад (какого поколения - не помню). Так что опыт пользования смартфонами и планшетами на iOS у меня есть

Молчавочка• 27 декабря 2022
Купила 13 себе месяц назад. 14 не захотела
Редиска Я• 27 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Одного из моих бывших кавалеров отсутствие денег на дорогой гаджет не смутило. Взял в кредит Samsung S10+, если не ошибаюсь
МинерАлочка• 27 декабря 2022
Ответ дляСиликоночка
а я даже не смотрю. Пофиг мне на них. Работает, и отлично.)
Tammy21• 27 декабря 2022
Ні. Не бачу сенсу. В меня зараз уся робоча та дом.техніка на Андроїд, для фото є проф. Я взагалі слабо розумію навіщо спускати суми, які б´ють по карману на те, що не принесе доход.
Любовь Калистратовна• 27 декабря 2022
Не купувала, нащо мені те добро за такі гроші
LIANA171185• 27 декабря 2022
Неее,ну сильно дорого за телефон.За такие деньги можно телефон с ноутбуком купить.
Да и не нравится мне их формат-я на 8 или 8+ смотрю,там кнопочка есть
Колупалочка• 27 декабря 2022
я на днях купила себе Apple iPhone 14 Plus (128 GB) за €1,090 и оооочень довольна! раньше у меня были ксиоми и самсунги дешевенькие, а сейчас появилась возможность)
Бесконечность-не предел• 27 декабря 2022
Не дозволяю
Не впевнена,що він мені стільки радощів принесе на свою суму
Ненька наша• 27 декабря 2022
Ответ дляСиликоночка
А 11 продали? Эх, я бы купила сейчас
Ненька наша• 27 декабря 2022
С удовольствием купила бы, если бы позволяли финансы. Ищу 11 про или 12…
Українська Мрія• 27 декабря 2022
Ответ дляМинерАлочка
такой же, я и не хочу менять