МощныйШива• 27 декабря 2022
Если я надолго оставила машину без движения, какие могут быть проблемы?
9.5 месяцев она стояла в гараже, не ездила.
Вчера поняла что аккумулятор пришел в негодность, купила новый.
У меня ГБО. Какие могут быть ещё проблемы или ничего страшного?
Трынди-брынди• 27 декабря 2022
Ответ длявре_Динка
Чоловік не гарантія того зо авн розбирається. У нашій сім‘ї автівкою займалась я. Мала необхідних людей які могли доромогти. Коли розлучилися, і машина лишилась з ним - то йому було дуже складно. Бо його мкксимум був це заправити авто. А я знала що і коли і чим треба робити
Супер, яка ви молодець!
Мотивують такі пости не опускати руки