knopkakyev• 29 декабря 2022
Ответ дляSokol_v_tapkah
Испугали малыша?
Мой тоже очень боится взрывов(
Моя як раз на мені ’муркалась’
Від вибухів, як підірвалась, не знала куди бігти.
любительница• 29 декабря 2022
Ответ дляkris_lynx
Удалено администрацией...
А если бы попала ракета не сбитая, то подумайте, радовались ли вы?
Странная вы такая, или специально за деньги тут сидите?
Ответ дляЛеди на мопеде
Я вчера в форе сыр джугас по акции почти купила. Стою на кассе - шось воняет. Обсмлтрела все все вокруг, потом давай пакет нюхать. Развернула, а то сыр воняет - неприятный запах старого с плесенью. Пошла вернула. Хотя срок до конца февраля
Ну вот из за перебоев сейчас всё нюхать надо, вроде многие генераторы ставят но все равно не вытягивают они нужную температуру.
А травануться это вообще не дай Бог
Sergeevna-a227• 29 декабря 2022
Ответ дляkris_lynx
Удалено администрацией...
Где получилось там и сбили, но от обломков меньше ущерба, чем прямой прилет в жилой дом...
Olesya Kim• 29 декабря 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Швидкого йому одужання. Боже, коли це закінчиться. Чому весь світ дивиться як гинуть люди і нічого не робить з тою недокраїною?!
Як це нічого не роблять??? Вони зброєю торгують
Вкусныйпончик• 29 декабря 2022
Ответ дляБасина
А де і чого вона там взялася?
Бо 20років уже як списані, тому й падають де вийде.
Espresso_caffe• 29 декабря 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
Дратути🐱
Божечки, это ж надо какое счастьечко-котейка!
Massaraksh• 29 декабря 2022
Ответ дляBusinkaKiev
До и после . Первая фото еще в Шарме
А як ви його вывезли? Ми з Туреччини не змогли, не встигли б документи та щеплення зробити
Ответ дляShellyBelly
Це дуже цинічно. Дуже. Бо мало того що люди без даху залишились, може там дитина без батьків залишилась,а може батьки без дитини. Все в нашому житті можна виправити,все, окрім смерті. Можна сидіти без електроенергії,але на генераторах.але як можна порівняти людське життя зі світлом?
В мене немає претензій з приводу де збивають,я розумію що це життя, але краще я посиджу без світла,але чиясь сім´я виживе і зустріне цей новий рік
А працівники на енергетичних об´єктах не люди? Вони теж гинуть і це теж чиїсь батьки, сини.
Почитайте скільки загинуло і поранено тільки працівників Дтеку.
Леди на мопеде• 29 декабря 2022
Ответ дляMozarella
А травануться это вообще не дай Бог
Та да . Они как раз без генераторов. И акций сейчас много на сыры. Не рискую, ну их
mmi583@mail.ru• 29 декабря 2022
Ответ дляOlesya Kim
Ну хіба що. Нафіга ті всі організашки типу ООН і всі решти створювалися тоді? Щоб поговорити і все. А ще висловити занепокоєння.
Cocomamzel• 29 декабря 2022
Добрий ранок, усім!
Пралка допрала, я голову помила, Семен і дочка сплять )
У нас нічого не чутно, подзвонив колишній сказав терміново ховатися, нікуди не потягну хвору дитину і хвору себе
Николь1986• 29 декабря 2022
Ответ дляМельничукОля
Хер їм, нікуди не можуть попасти, всюди працює ППО
🙏🙏🙏
Massaraksh• 29 декабря 2022
Ответ дляPiracanta
Какой вид из окна? Вы чего?
І що? Дата знімку? Місцевість? Нема? Тож йдіть завтрак готувати
knopkakyev• 29 декабря 2022
Ответ дляSokol_v_tapkah
Да, Киев. В тг канале написали, что пво и прилет. Надеюсь, ошиблись!
Пишуть, що уламок в будинок потрапив.