кнопкодав• 30 декабря 2022
на НП віддали посилку іншій людині
будьте пильні
на НП чоловік поїхав забирати посилку поки їхав прийшло повідомлення в додатку шо посилку забрали
оператори сказали що віддали з таким самим ім‘ям та прізвищем
посилка оплачена відправником подарунок на НР
як віддали не підтвердивши номер телефону не змогли сказати
чекають на відділенні цього чоловіка який типу їде назад
це якийсь новий розвод чи халатність працівників?
Фисташковый кокец• 30 декабря 2022
Ответ дляУси Пуси
Так это. Я называю фамилию, показываю паспорт и забираю посылку. В трех отделениях, которыми пользуюсь, именно так.
Что просто по фамилии,а если однофамильцы и имя то же? Я всегда забираю по номеру посылки или номеру тел+фамилия
Уси Пуси• 30 декабря 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Это вопрос не ко мне.