Чебуратор• 30 декабря 2022
ЦНАП загранпаспорт кто делал недавно в Киеве подскажите по срокам ждать?
Девушка Прасковья• 30 декабря 2022
Сестра подавала документи в кінці вересня, отримала паспорт в кінці листопада, тобто приблизно 1,5-2 місяці
Чебуратор
• 30 декабря 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Это срочный или обычный?
Цыпка• 30 декабря 2022
Я подала 11 листопада, до цих пір нема. З 24 листопада статус не міняється. Передали на друк і все( Звичайний
Тётя Хрюша• 30 декабря 2022
Нам треба було срочной. Київ, сказали, що срочних зараз не має. Три неділі в середньому чекати.